Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאית חונה בחניה - מטרד אמיתי

GOLF
שימו לב! השרשור הזה בן 6476 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לילה טוב לכל מי שעדיין יושב כאן בשעה כזאת :)

העניין הוא כזה: לפני כמה חודשים מישהו החנה משאית סקניה בחניה של הבניין בו אני גר. בהתחלה חשבתי שהיא תעוף משם תוך זמן קצר אך עברו כבר מספר חודשים והמשאית עדיין באותו המקום. חוץ מזה שהיא תופסת 2 חניות היא גם מקשה על המעבר בחניה ועל חניה ממולה ובקיצור מטרד אמיתי. זה ממש לא מקום למשאית! השאלה שלי היא מה אני כאזרח תמים יכול לעשות בנושא? הדבר הזה מעצבן את כל הדיירים אבל אני לא מאמין שמישהו אכן ניסה לעשות משהו בנידון. אז מה בעצם אני יכול לעשות כדי לגרום לדבר המפלצתי הזה לעוף מהחניה למקום אחר? יש בכלל משהו יש בכלל משהו שניתן לעשות?

תודה רבה על העזרה ולילה טוב לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע של מי המשאית? אם כן, אתה יכול לנסות לפנות אליו יפה ולבקש שיזיז.

לא רוצה? תתקשר לעירייה (106) ותתלונן על מטרד סביבתי - שיבואו ויגררו, או שפשוט תתקשר ל"קונה רכבים לפירוק", ותגיד לו שהרכב לרשותו. :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שקיים חוק עזר עירוני שמתייחס לסוגיה שהעלית.

עפ"י אותו חוק, אסורה חניית משאיות בתוך העיר אלא רק בחניון המיועד לכך, או משהו בסגנון.

אם יש כאן מישהו שבקיא יותר ממני בעניין חוקי העזר, בטוח שהוא יוכל לשפוך יותר אור על הנושא.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע למי שייכת המשאית. מבחינה חוקית החניה לא שייכת למישהו ספציפי אבל זוהי חניה של בניין מגורים והמשאית תופסת 2 חניות פלוס עוד כ-2 חניות ממולה שפשוט לא ניתן להכנס אליהן.

במקרה ואני מתקשר 106 על מי תיפול הגרירה? ישלחו לי חשבון? והאם באמת יעשו משהו בנידון?

ארז, תודה על העצה, אבל אני מעדיף לחפש פתרון יותר ריאלי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נתחיל ככה.

לפני שהופכים עולם...

תדפיס איזה דף יפה ותבקש בו: מכל השכנים הגרים באיזור בקשה להזזת המשאית למקום אחר מנסיבות אלו ואחרות.

לא עוזר? פנה למוקד העירוני, תוך כדי ציון והדגשה כי המשאית הינה עומדת מזה זמן רב והינה חוסמת חניות המוקצות לדיירים באיזור. הגרירה על חשבון בעל המשאית כמדומני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומרים: "אם לא תישאל, לא תדע"...

תתקשר, דווח, וחכה (יום נניח)...

אם לא הגיע אף אחד, תתקשר שוב למחרת...

אם לא הגיע ולא שמעת מהם כלום, תתקשר שוב אחרי כמה שעות... אחרי כמה פעמים שאתה מיתקשר ואין תובה ואתה לא מקבל תשובות הגיוניות, תתחיל עם "ההפצצה"... תתקשר כל 30-40 דקות, תן לחברים שלך להיתקשר, תן לחברים של ההורים שלך להיתקשר, אתה נימצא אצל חברים, יושבים 6 חברים, כל אחד מיתקשר בתורו מהסלולרי שלו...

כך עד שיפנו אותה...

לפעמים במוקד העירוני לא מיתיחסים למצוקת חניה של דייר בודד, אבל אם הרבה אנשים מקימים קול צעקה רב, הגישה מישתנה...

גילי (שהישתמש ב"טקטיקה" הזו לא פעם)

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילי (שהישתמש ב"טקטיקה" הזו לא פעם)

ממזר אתה....:evil:

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממזר אתה....:evil:

ממש לא. רק חבל שמול המפלצת הישראלית ששמה "בירוקרטיה" זו לפעמים השיטה היחידה שעובדת -

התשת האויב עד שהוא נכנע ומבצע את תפקידו (ה"""""""שירות""""""" לאזרח. :?)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שקיים חוק עזר עירוני שמתייחס לסוגיה שהעלית.

עפ"י אותו חוק, אסורה חניית משאיות בתוך העיר אלא רק בחניון המיועד לכך, או משהו בסגנון.

אם יש כאן מישהו שבקיא יותר ממני בעניין חוקי העזר, בטוח שהוא יוכל לשפוך יותר אור על הנושא.

קומפי- יש תגובה?

להבנתי אתה הסמכות שאליה פונים בענייני חוקה ומישפט...

גם ברחוב שלי יש משאית או שתיים, וגם ככה אין בו הרבה חנייה(טוב...לפחות זה היה המצב בחיפה עד לעימות הנוכחי...)

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

hans יצא לי סמיילי לא נכון :)

הכוונה הייתה לזה - :twisted:

עכשיו ברורה כוונת המשורר? :p

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק שדיברתם עליו לגבי חנייה אסורה לרכב מעל משקל X טון ברחבי העיר הוא חוק עזר עירוני. בדיוק כמו שעירייה קובעת איזורים של חנייה בתשלום (כחול לבן) ואיזורים שמיועדים לדיירי הרחוב אז עירייה יכולה לקבוע שהחנייה לרכב מעל משקל X טון בתוך תחומי העיר אסורה (לדוגמא בחולון).אם החוק קיים אצלך בעיר אז אתה תראה שילוט מתאים בכניסה לעיר.

אם החוק לא קיים והשטח הוא פרטי אז אין מה לעשות בנידון. (מניסיון, אני הייתי מחנה GMC סוואנה מתחת לעמודים של הבניין בחנייה פרטית שלי, למורת רוחם של כל דיירי הבניין .)

אם השטח הוא ציבורי, והרכב לא בשימוש אז הרכב מהווה מטרד סביבתי. במקרה כזה מתקשרים למוקד העירוני ומנדנדים. לאחר כמה זמן הם ישימו מדבקה אדומה (אזהרה לבעל הרכב לפני גרירה) ולאחר מכן הם אמורים לגרור את המשאית. (אמורים כי אני לא חושב שלעירייה יש גרר מתאים שמסוגל להרים משאית).

הכי טוב, לנסות לאתר את הבעלים של המשאית ולדבר איתו.

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו בבעיה דומה כאן בביניין.

אין הרבה מה לעשות היות והעירייה לא תפנה את הרכב אם הוא חונה בשטח פרטי, וחנייה של ביניין היא שטח פרטי.

מה אפשר לעשות?

שמעתי שאחד הרכבים שחסם פעם חנייה אצלנו בביניין הגיע בדרך כזאת או אחרת לרחוב, משם נגרר ע"י העירייה כעבור כמה שבועות. אבל אני לא יודע איך זה קרה :roll:

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...