Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

This was the worst day of my life... (או: עד כמה נאחס יכול להיות?)

TheHunter88
שימו לב! השרשור הזה בן 6449 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכול התחיל ביום ההולדת שלי, ה-24 לחודש.

עקב המלחמה, לא יכלתי לחגוג ולא לראות שום חברים ופרצופים ידידותיים, ולהוסיף לבאסה הזאתי עבדתי, ונתנו לי עבודה מבאסת מאוד (לשאוב אבק מכיסאות... לא ככה תיכננתי את יום הולדת 18). היום הולדת בא אחרי שבועיים כבר של שגרת סבתא-עבודה-סבתא-לישון. לפעמים קצת חוזרים הביתה לצפון, אבל הרוב סבתא.

ביום ההולדת רציתי לשבור את השגרה הזאת, לצאת עם ההורים איפה שהוא לנתניה להנות קצת לראות אנשים לנשום אוויר, להרגע, אבל לא.. סבתא דפקה הכול והכינה סעודת יום הולדת בהפתעה... דרעק. שונא הפתעות.

טוב.. ניחא.

אבל.. אחרי היום הולדת חברים החלו להתגייס אחד אחרי השני.. וכולם לקרבי, ואף אחד מהם לא יכלתי לראות. באסה.

טוב.. ניחא. סבלתי, נשכתי ת'שפתיים, מה כבר יש לעשות?

וכאן אנחנו מתחברים לאתמול, יום שבת, ה-29 לחודש השביעי שנת 2006 (להלן: היום הגרוע ביותר בחיי YET).

את סוף השבוע החלטנו להעביר אצל סבתא, לבקר קצת את אחי הקטן שנמצא שם מאז תחילת המלחמה. קמנו בבוקר, ובאזור השעה 10 בבוקר החלטנו לשנות את תוכניותנו, ובמקום לסוע לים, לנצל את ההנחה לצפוניים בפארק המים שפיים שנמצא 10 דקות נסיעה מנתניה. לכאורה, אחלה של דבר.

שמחים ומרוצים אנו, נכנסים לרכב, אך אבוי.. שכנו את הפאנל של הרדיו דיסק. "לעלות או לא? טוב נו, כולה 10 דקות.. קצת שקט לא יזיק לנו".

מגיעים לפארק המים, נכנסים לחניה הע-נ-ק-י-ת, מחנים, מחליפים נעליים, מורידים את האנטנה האחורית של הבורה ושמים בבאגז', והופ, הולכים לנו שמחים וטובי לב לקופה לקנות כרטיסים. אחרי עמידה קלה בתור, ושטיפת העיניים בשלל בנות ישראל היפיפיות שהגיעו לפארק באותו יום, נכנסים. מוצאים מקום, מתמקמים, לוקחים איתנו את הדברים החשובים בתיק צד (אימא החליטה שהיא לא מרחצת היום, שיהיה), שמים את תיק הצד על אימא והופ, הולכים להנות, אבא, אחי הקטן וכמובן אני, שלא נהנתי ביום הולדת, ורציתי לפצות עצמי.

אחרי כשעה וחצי של הנאה, החלטנו שהגיע הזמן לנסות את מגלשות המים של הפארק.

טוב

הולכים לכיוון התור של "הר המגלשות", עומדים כ-5 דקות בתור, כאשר מאחורינו חבורת ערסווטים בני 10 מעצבנים ביותר, שכמעט חטפו ממני מכות. מגיעים לקראת סוף התור (או שזה ההתחלה? איך שבא לכם). מי שמכיר את המקום, לפני הכניסה למגלשה, ישנו מתקן שבו שוטפים ומנקים את הרגליים, המתקן המתועב הזה עשוי מכמה חתיכות ברזל (או אלומניום? אנערף), ובניהם רווחים. כאשר הכנסתי את רגל שמאל למתקן, היא החליקה טיפה, הבוהן חטפה מכה מהברזל, נכנסה לרווח בין שתי ברזלים ונתקעה.. כאשר שלפתי אותה החוצה, הנזק הסתכם בציפורן שבורה וקצת דם.. טיפה כאבים, אבל לא משהו בלתי סביל.

טוב, הולכים לחובש של הפארק, הוא מסתכל, אומר שצריך ללכת למיון, וכל מה שהוא יכול זה לחבוש.. נו ברור, אתה חובש. מה אתה כבר עוד יכול לעשות?

טוב, כאן נהרס לי קצת היום, אבל לא עד הסוף.. עדין נהנתי לפניי, וגם עם רגל מושבתת יכלתי לשמוח טיפה, להשתזף ולהסתכל על בנות ישראל היפיפיות והחשופות.

באמצע הדרך למקום שבו התמקמנו ובו היו החפצים שלנו, איבדנו את אחי הקטן... טוב, הוא נמצא לאחר 5 דקות בקלות רבה, הוא פשוט עלה על סוכת המציל באזור של בריכות הילדים וחיפש אותנו בעצמו. גאון הקטנצ'יק הא?

טוב.. אני ואבא יושבים קצת ומשתזפים, נהנים לנו.. נרגעים.

מגיעה השעה 16:30, הולכים לכיוון היציאה, יוצאים, הולכים לכיוון החניה, אני מזהה את הקולט-ערס שהחנתה בתחילת התור שלנו, ושלחתי את הורי אחר הבורה סטיישן TDI האהובה שלנו. חולפת דקה, ועוד דקה, פתאום 5 דקות, אח"כ 10, כאשר אבא חוזר עצבני "דפקו לנו ת'אוטו". "גנבו?" "גנבו..."

אני, שלא יכול להאמין, הולך, עם הרגל המושבתת שלי לחפש.. אולי מצאתי? לא... לא מצאנו.

טוב

הולכים להנהלה, מדווחים, הם ממליצים לנו להשאר לחכות שכולם יסעו , אולי הרכב יימצא. חבר'ה, לא היינו שיכורים.. אנחנו יודעים איפה החננו ועשינו 5 הקפות. טוב נו, נשארנו.

כמובן, האוטו לא נמצא. מרימים טלפון למשטרה, אלה לא רוצים להגיע כרגיל, טוב... ניחא. לוקחים מונית לתחנת המשטרה בנתניה, להגיש תלונה ולקבל את הטופס המחורבן שיאפשר לנו להפעיל את הביטוח. אבל... ישנו רק חוקר אחד לכל נתניה בשבת. והוא עכשיו "עסוק". 4 שעות היה עסוק, 4 שעות חיכינו עד שהוא התפנה להעתיק כמה דברים מהטופס שמילאנו, לתת את החתימה שלו ולשחרר אותנו... יא ראבק.

הנזק ביום אחד:

רגל משובתת, רגעים של חרדה כאשר איבדנו את אחי, אוטו הלך, ובתוכו 4 זוגות נעליים.. ביניהן הטובות ביותר שלי ושהיו לי אי פעם.

כיף הא?

ועכשיו, מכיוון שזה פורום מוטוריו נתמקד בבורה (ז"ל).

Volkswagen Bora Variant TDI Comportline, 110BHP, Automatic.

הלכה לעולמה אחרי 3 ידיים (אנחנו יד שלישית), עם הגבהה ומגן קרטר מאלומיניום 6 מ"מ, ולאחר שעברה אך ורק 180 אלף קילומטרים, וטסט ביום שישי האחרון :(

אפילו לא הספקתי אני עצמי להנות מכיוון ההגה החדש... :(

dsc00578dn9.th.jpg

אין לי הרבה מה להגיד, עצוב, באסה, מעצבן... ואחרי שראיתי את ירידת הערך הדרסטית שלה, אני פשוט לא מאמין איך זה קרה..איבדנו כ-25 אלף שקל בשנתיים. אימא של לווי יצחק ...... (ימשיך כבודו).

רכב מסוג ישראלי שמספרו 9793818 הוא רכב גנוב

זהו, נגמר.. תודה על ההקשבה, אם נהנתם - תחנקו, אם לא נהנתם.. תודה :\

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה להגיד מבאס בטירוף, בורחים מהקטיושות בצפון וחוטפים כזאת מכה במרכז. אולי הרכב עוד ימצא לך תדע לוקח כמה ימים למשטרה לפעול ולאתר.

למזלך דבר אחד לא קרה שהמשקפיים היו עליך ולא ברכב נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תקח קשה :) הנעליים מילא בעייתי בגלל הבוהן

וזה שגנבו את האוטו אומר שהגיע הזמן להחליף למשהו קצת יותר מעניין :)

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעה שלי, עדיף שלא ימצאו אותה, עם כל הצער והכאב. אם ייצרו איתכם קשר שתשלמו איזה סכום ולקבל אותה, לדעתי לא להסכים או לפנות למשטרה (סיפור לא קטן). בטח כבר קרעו לאוטו את הצורה.

תשלים עם העובדה שהאוטו כבר בדרך לבתי החולים למכוניות במשחטות או זייפנים שלוקחים רכב לאחר תאונה קשה חותכים את מס' השלדה מההרוס לגנוב, מדביקים לוחיות רישוי חדשות והופ יש לנו רכב חדש, כשר למהדרין (הראו זאת אצל רפי גינת).

עם כל הצער והכאב ותאמין לי שאני אחד שנקשר למכוניות ואני יודע מה זה לאבד אוטו, אבל זה בסה"כ...אוטו. תוך 40 יום מקסימום תקבלו כסף מהביטוח ותוכל לקנות אחת אחרת (ואם אני לא טועה אתה מקבל גם את הטסט, בדוק זאת כי אני זוכר שהוריי קיבלו תוספת על הטסט).

ברוך השם שהנזק ניגמר רק בפציעה קלה ולא יותר מיזה, ברוך השם שמצאתם את אחיך וכולם בריאים ושלמים.

באמת שלא קרה שום דבר רציני, קצת עצבים, לא קרה כלום:wink: קח את זה באיזי.

איתמר ג'ורג'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולקינוח אתה לא מצליח לרשום את הגיל שלך בהודעה כי יוצא סמיילי מפגר לעזרתך.

מקווה שלא תמצא האבדה כי במצב שהיא תגיע אולי עדיף שכך.

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחל לך שזה ימשיך להיות היום הגרוע בחייך , בשיא הרצינות.

כל עוד אתם בריאים ושלמים (יחסית) - כל השאר קטן.

אמת, אני גם אומר תמיד שיכול להיות יותר גרוע.

קצת עצבים, קצת באסה, קצת כאבי ראש.. אבל בסה"כ כולם בחיים, קצת פצועים קצת בחיים.. זה הכי חשוב באמת.

תודה לכולם על גילויי ההזדהות.

קיבלנו היום רכב חלופי ל-23 יום מהביטוח, יונדאי גטס בצבע בננה :)

חמודה.. רעשנית, אבל פסדר.. ממש חמודה תכל'ס.

מחר אנחנו נוסעים ליומיים במלון גולדן טוליפ בבאר שבע, בחינם. הספקנו להרשם יחד עם עוד 600 משפחות מהצפון שקיבלו חדרים חינם. בנוסף לזה בדרך לשם אני עוצר אצל הפדיקוריסט הרפואי שלי בתל אביב, הוא ידאג טוב טוב לבוהן שלי, ולא יוריד את כול הציפורן כמו הכירוגים הסדיסטים במיון.

את הכסף מהביטוח נראה תוך 30 ימי עבודה, ועוד לא החלטנו מתי לקנות את הרכב, ואיזה... זה נעשה כשנקבל את הכסף אני מניח.

על הטסט נקבל את רוב האגרה, אבל עדיין.. היה 500 שקל תיקונים שהלכו לפח.

לפחות קימי לקח היום מקום שלישי, ואתמול סיים בפול... זה היה הדבר הטוב היחיד שקרה בזמן האחרון.

ושומכר צמצם ת'פער, מתחיל להיות מעניין...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן חיוך הכל לטובה!!

לך איזה רכב יהיה לכם עוד 40 יום, אולי משהו יותר טוב מבורה טורבודיזל.

כשתהיו בב"ש אל תחנות מתחת למלון- יבוא פקח מאנייק וידפוק לכם 100 שקל על תו חניה.

שם הם עושים את המכסה היומית שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן חיוך הכל לטובה!!

לך איזה רכב יהיה לכם עוד 40 יום, אולי משהו יותר טוב מבורה טורבודיזל.

כשתהיו בב"ש אל תחנות מתחת למלון- יבוא פקח מאנייק וידפוק לכם 100 שקל על תו חניה.

שם הם עושים את המכסה היומית שלהם.

באמת? @_@

פףף אינעל אבוק...

איפה יש ליד הגולדן טוליפ חניה מקורה נורמאלית ושמורה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה יש ליד הגולדן טוליפ חניה מקורה נורמאלית ושמורה?

מה זה משנה? רכב חלופי :p

תחנה מתחת לקן יונים מבחינתך.

כולנו מחכים לשרשור שתפתח בפורום ייעוץ ברכישה :)

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת שיש ביטוח עליך לרכב החילופי ?

כאשר המגאן שלי הייתה בתיקון לפני כ-3 שנים קיבלנו רכב חילופי. הסתבר שהביטוח לא כלל אותי.

עדיף שהרכב כבר לא יחזור אליך. לך תדע באיזה מצב הוא יחזור...

הלוואי שרק אלה יהיו הצרות שלכם...

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה משנה? רכב חלופי :p

תחנה מתחת לקן יונים מבחינתך.

כולנו מחכים לשרשור שתפתח בפורום ייעוץ ברכישה :)

לי לא איכפת בכלל מהבננה שנתנו לנו, ממש לא דואג לה. הבעיה היא שלא נעים להכנס לאוטו אחרי שהוא עמד כמה שעות בשמש.. במיוחד לא בבאר שבע, ובמיוחד לא עם המזגן האסמתי של הגטס.

אגב, שרשור בייעוץ כבר נפתח, אתם מוזמנים להצטרף בהמוניכם! :)

בדקת שיש ביטוח עליך לרכב החילופי ?

כאשר המגאן שלי הייתה בתיקון לפני כ-3 שנים קיבלנו רכב חילופי. הסתבר שהביטוח לא כלל אותי.

עדיף שהרכב כבר לא יחזור אליך. לך תדע באיזה מצב הוא יחזור...

הלוואי שרק אלה יהיו הצרות שלכם...

ידעתי כבר מהרגע הראשון שגנבו לנו את האוטו שאני לא הולך לנהוג מלא מלא מלא זמן.. אין עליי ביטוח לבננה וזה היה ברור :(

וגם אני מעדיף כבר לא לקבל את האוטו.. אחרי 24 שעות... יהיה מזל אם נשארה שלדה בכלל. הטורבינה החמודה שלי בטח כבר מותקנת ברכב של שמוק אחר... :-x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...