Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש את המלצתכם על קומפוננט איכותי .

erga25
שימו לב! השרשור הזה בן 6473 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום יש לי כיום רדיו דיסק של פיונייר דגם DEH-P90HDD ( עם הארד דיסק של 10 ג"ב ) .

קומפוננט של MB QUART דגם QSD216

ומה שמגביר אותם הוא מגבר של MB QUART דגם RAA 4200 - שמחובר אליהם בבאי אמיפנג.

מחפש עוד סט של קומפוננט שאני אקנה בארה"ב - התקציב שלי הוא עד 600 דולר .

אשמח לשמוע כמה שיותר תגובות והמלצות .

אני בטוח שיש הרבה חברות טובות שאני לא מכיר , בתודה מראש ושבוע טוב .

Sound Stream -Trantula 800.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי עזוב את ארה"ב בשקט. תלך על המורל אליט בארץ 2 חלקים. תהיה יותר ממרוצה. בחו"ל קשה להשיג אותם ומחירם גבוהה בהרבה. אני נורא מרוצה מהם. תלוי גם בסיגנון המוסיקה למרות שהאליט מנגן יופי בכול סיגנון שניסיתי עד היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי מציע לך ללכת על מורל אלייט ישר יכול להיות מאוד שלא תאהב את הסט עדיף לך לנסות לישמוע אפילו בארה"ב סטים כדי להחליט מה אתה רוצה......

איזה מוזיקה אתה אוהב לשימוע?

אם אני לא טועה בארה"ב יש קומפוננט טוב יחסית במחיר נורמלי אם אני לא טועה זה הFNQ של רוקפורד פוסגייט זה סט שווה כול שקל הוא זול יחסית שם בין 200-300 דולר ש\פה האלייט יעלה לך הרבה יותר....או באמת הMBQ יש גם קומפוננטים של קיקר או הרץ או רינבואו ממולץ לישמוע לפני קנייה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך מקום להתקין אז תנסה לשמוע את הרינבאו 3 חלקים,

אני אישית ממליץ על הVIBE KE-K SERIES (יש לי אותם סאונד חלומי אתה מוזמן לשמוע)

תחפש מידע עליהם באתר של http://www.vibeaudio.co.uk/index.asp?page=p-sek.html&header=p-sek-h.html&footer=p-sek-f.html

יש לי את שני הקומפוננטים גם את ה5 אינץ' וגם את ה6 וחצי ואין מאושר ממני בעולם אבל זה הטעם שלי אני ממליץ לנסות לשמוע אולי תאהב אולי לא.

"ומותר האדם מן הבהמה - אין, כי הכל הבל"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה בארה"ב יש קומפוננט טוב יחסית במחיר נורמלי אם אני לא טועה זה הFNQ של רוקפורד פוסגייט זה סט שווה כול שקל הוא זול יחסית שם בין 200-300 דולר ש\פה האלייט יעלה לך הרבה יותר....או באמת הMBQ יש גם קומפוננטים של קיקר או הרץ או רינבואו ממולץ לישמוע לפני קנייה..

בו נעשה סדר. FNQ זאת סידרה שלא קיימת יותר בארה"ב. בגלל שהיא יצאה מיצור.

(אגב כל מה שנימכר בארץ זה עודפים) היום יש את סידרת POWER .

מחירם כ 350$ לקומפוננט הטוב.

לי היו לפני את ה T1682S הוא קומפוננט הכי טוב שלהם אבל אתה בכלל לא יכול להשוות אותו לאליט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.זה לא אומר שאין יותר FNQ בארה"ב

2.אם יש לך אלייט זה לא אומר ואתה מרוצה זה לא אומר שכולם צריכים ליקנות אלייט לא לכולם זה מתאים גם בשמיע וגם בכיס.

3.סידרת הפוואר היא בכלל לא כמו הFNQ ..FNQ הייתה הסידרה הכי גובה של רוקפורד אז עכשיו זה טיפ אר אף אני ממליץ לישמוע את כול הסטים המדוברים פה ואז להחליטה..אתה ידידי ממליץ מה שבא לאוזן שלך אבל אתה צריך לדעת מה שבא לאוזן שלך לא תמיד בא לאוזן של אחר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי, אני כלל לא מבין איך אתה מכניס את הFNQ באותו משפט עם האילייט.

הFNQ בעל מיד מאוד דומניננטי יתר על המידה,מזוייף ומעוות.

טוויטרים צווחניים גם עם ריסון ע"י אקולייזר.

לא מדוייק לחלוטין, אומנם מאוד פאנצ'י אבל נאמנות למקור בגרוש...

אני מדבר עם נסיון של כמה סטים כאלו, כולל את השינויים של הFNQ(הרי הוא יוצר במשך 6 שנים ב3 גרסאות שונות).

אם יש סט שלא שווה את הכסף שלו זה הסט הזה, וזה לא נכתב מתוך טעם אישי או דעה אישית.

כי אני גם לא אוהב אישית את פוקאל, אבל יודע להעריך סט איכותי מבחינת פירוט,דיוק,חדות ונאמנות למקור, ואני גם יכול להמליץ על פוקאל במידת הצורך.

אבל FNQ? ממש לא בליגה הזאתי...

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לרכוש את אחד הסטים של סיס-לוטוס (Seas Lotus).

הסט הגבוה, הרפרנס, זוכה רק לתשבוחות בפורומים בחו"ל. מחירו בסביבות ה 700$ בארה"ב.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.זה לא אומר שאין יותר FNQ בארה"ב

2.אם יש לך אלייט זה לא אומר ואתה מרוצה זה לא אומר שכולם צריכים ליקנות אלייט לא לכולם זה מתאים גם בשמיע וגם בכיס.

3.סידרת הפוואר היא בכלל לא כמו הFNQ ..FNQ הייתה הסידרה הכי גובה של רוקפורד אז עכשיו זה טיפ אר אף אני ממליץ לישמוע את כול הסטים המדוברים פה ואז להחליטה..אתה ידידי ממליץ מה שבא לאוזן שלך אבל אתה צריך לדעת מה שבא לאוזן שלך לא תמיד בא לאוזן של אחר...

1. הסידרה יצאה מיוצר כבר למעלה משנה. זה לא יעזור שתנסה להתחכם ולטעון שקיים עוד כי גם אם כן זה פשוט לא שווה לרכוש.

2. ציינתי את אליט כאופציה טובה לסט HI-END אף סט קומפוננט של רוקפורד לא ניכנס לקטגוריה כאופציה ואין כאן דעה אישית.

3. כמה קישקושים לת'רד אחד? לרוקפורד קיום יש שתי סדרות ושתי סדרות בלבד PUNCH/POWER.

תכנס לאתר הבית אולי זאת תהיה הוכחה מספיק טובה בשבילך על וויכוחי הסרק האלו. וכן POWER הוא המחליף של FNQ ו RF לא קיים יותר אלו עובדות!

לסיכום. היו לי את שתי הסטים המדוברים אז אני חושב שאין חכם כבעל ניסיון ומלכתחילה לא היתי רושם את כל מה שרשמתי, אם לא היה לי את הניסיון הזה. רוצה עוד הפתעה? האליט מתמודד עם עוצמה ובאס הרבה יותר טוב מהרוקפורד ולכן אין כל יתרון של הרוקפורד על האליט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדבר אחד אתה צודק אין חכם כבעל ניסיון...ואת האלייט אני שמעתי הרבה לפני שרכשת אותו בכול מיני הגברות ואת האמת ממש לא היתלהבתי אבל ממש לכן אני לא ממליץ על סט מסויים אלה ממליץ לישמוע כמה ואז להחליט וקיים סיכוי כמו בכול קומפוננט שהבן אדם לא יתלהב מאלייט שאתה כול כך סוגד לו...לכן זה פשוט אבסורד להמליץ ישירות על משהוא אחד מתי שלבן אדם קיים מיבחר ענק..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6473 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...