Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר לכפתור בפאנל שלי (Pioneer 5800)

Yaakov
שימו לב! השרשור הזה בן 6481 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש כפתור שאם לוחצים עליו לחיצה ארוכה הוא מפעיל משהו שנקרא EQ-EX..

מזה?

בשביל לעזור עוד טיפה מידע:.

(יש לי מגבר, שמגביר רמקולים אחוריים + סאב) ויש לי גם רמקולים קדמיים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע בדיוק מה זה

המתקין שלי התעסק עם זה

אבל אני קורא לזה

כיוונים יותר מדוייקים

פה אתה נכנס לפרטי פרטים...

גם אני אוהב ללחוץ Ctrl+W

:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שבערך כבר אמרו, אז הכפתור הזה בעצם יש לו 2 תכונות השניה זה משו עם הכיוון של הבמה או משהו כזה שמפעילים את זה ע"י לחיצה ממושכת (אולי זה לא קיים בדגם שלך) שאת זה לא הצלחתי להבין, אני מצטער, והפונק' הראשונה שזה פשוט לחיצה מפעילה אפשרות של הדגשת תדרים קיצוניים, באס וטרבל, אתה יכולה לבחור למשל אצלי הטרבל מכוון על 6.3K אז הוא מדגיש את מה שמעל זה ברמה שאני אבחר, והבאס לא זוכר כמה מכוון אבל אותו העיקרון. אתה מכוון אותם ע"י לחיצה ממושכת על הכפתור AUDIO. (אני מדבר על כיוון של התדרים לא להעלות ולהוריד את הטרבל והבאס)

רותם

רותם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שבערך כבר אמרו, אז הכפתור הזה בעצם יש לו 2 תכונות השניה זה משו עם הכיוון של הבמה או משהו כזה שמפעילים את זה ע"י לחיצה ממושכת (אולי זה לא קיים בדגם שלך) שאת זה לא הצלחתי להבין, אני מצטער, והפונק' הראשונה שזה פשוט לחיצה מפעילה אפשרות של הדגשת תדרים קיצוניים, באס וטרבל, אתה יכולה לבחור למשל אצלי הטרבל מכוון על 6.3K אז הוא מדגיש את מה שמעל זה ברמה שאני אבחר, והבאס לא זוכר כמה מכוון אבל אותו העיקרון. אתה מכוון אותם ע"י לחיצה ממושכת על הכפתור AUDIO. (אני מדבר על כיוון של התדרים לא להעלות ולהוריד את הטרבל והבאס)

רותם

כן ראיתי אפשרות כזאת של טרבל על 6.3K,

על מה כדאי לכוון?

יש לי סאב, אני אוהב יותר באס..

הבאס אצלי מכוון על 64 או 100 לא זוכר..

והטרבל על 6.3 כמו אצלך..

מה כדאי לי לכוון?

בכל אופן כמה עולה כיוון של מערכת אצל מתקין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שבערך כבר אמרו, אז הכפתור הזה בעצם יש לו 2 תכונות השניה זה משו עם הכיוון של הבמה או משהו כזה שמפעילים את זה ע"י לחיצה ממושכת (אולי זה לא קיים בדגם שלך) שאת זה לא הצלחתי להבין, אני מצטער, והפונק' הראשונה שזה פשוט לחיצה מפעילה אפשרות של הדגשת תדרים קיצוניים.....................................

רותם[/quote

הסבר טוב, הלחיצה הממושכת כאשר הEQ_EX מנוטרל (לא מופעל) מבצע כניסה לשליטה על במה קדמית ושינוי אפשרויות, מה שפותר בעיות ברכבים בהם ה"במה" אינה ממורכזת , ו/או אינה בגובה הנכון באחד הצדדים.

לעיתים הוא משפיע לרעה על הסאונד עצמו, כל מקרה לגופו.

למיטב זכרוני, לא ניתן להפעיל גם את מצב ההדגשה וגם את השליטה על אופציות הבמה, אחד משניהם הינו לבחירה.

בברכה

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הבנתי נכון את הקטע של הלחיצה ממושכת שזה קשור לבמה. אבל עדיין לא הבנתי איך מתעסקים עם זה.. אני מקווה שבמפגש הבא אני אבוא ומישהו יתנדב לעזור לי לכוון את המערכת קצת יותר בהשקעה..

רותם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6481 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...