Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין מגברים

idanw
שימו לב! השרשור הזה בן 6478 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מתלבט בין מגבר אחד 4 ערוצים חזק לסאב וקומפוננט לבין מגבר 4 ערוצים סביר שיריץ קומפוננט (בגישור) ומונובלוק.

מצד אחד הPPI 1000.4

מצד שני JBL GTO 75.4 + מונו שעוד לא בחרתי.

אני חייב לציין שהמונו והJBL יצאו יותר זול..

השאלה היא מבחינת איכות האם אני אשמע הבדל עם הסט : Diamond Audio s600s

הוא מוצהר 175W RMS והPPI מוציא 125W, לעומת זאת עם הJBL אני יוכל לספק לו 175W בלי בעיה (בגישור) .. אבל יש את הקטע של אחוז עיוות.

האם לדעתכם אני אשמע הבדל בין הJBL לPPI עם הסט הנ"ל ??

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להרים רק סאב וקומפוננט למה אתה צריך גם את הJBL ועוד מונובלוק רק הJBL לבד יעשה את העבודה. ותלוי גם מה ההספקים של האלמנטים

"ומותר האדם מן הבהמה - אין, כי הכל הבל"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שהJBL חלש בשביל הדברים שאני מתכוון להביא.

השאלה שלי היע בעיקר לגבי הקומפוננט אם אני אשמע הבדל לאוזן אם אני מגשר את הקומפוננט שרשמתי עם הJBL (שמוציא 284W לערוץ בגישור) או עם הPPI שמוציא 125W לכל קומפוננט .. (אבל זה PPI ויש את הקטע של האחוז עיוות של ה JBL)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בסאונד המופק ממגברים שונים.

שמיע - בהחלט, עד כמה זה משנה זה כבר כל אחד והעדפותיו הוא.

בעיקרון ה PPI הוא מגבר מצויין. הוא לא באותה רמה של ה JBL ולכן אין כאן מה להשוות.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר, לדעתך אבל 125W של הPPI יספקו את הDiamond Audio S600S ?

הוא מוצהר 175W והJBL יכול להביא לו 175 בלי בעיה בגלל זה חשבתי אולי ישמעו יותר טוב עם הJBL בגלל שההגברה יותר בריאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם לא שמעתי את הסט הזה, אבל קח בחשבון שזה שרשום 175 RMS על הקומפוננט לא אומר שום דבר. 125 זה הספק מכובד ביותר שיספיק ל 99% מהסטים שיש בשוק.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתכם זה לא יהיה חובבני במקצת לשים את הסאב והקומפוננט על אותו מגבר ?

לא עדיף לדעתכם מגבר אחד לקומפוננט ומגבר מונו קלאס D לסאב ??

ואם אפשר עוד דעות לגבי איך המגברים יפעלו על הקומפוננט, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתכוון להוסיף מגבר מונו בעתיד, הPPI זו השקעה מספיק גדולה בשביל כל המגברים של הרכב.

השאלה שלי האם הPPI יגביר את הקומפוננט בצורה יותר טובה (בגישור - לא בבי אמפינג) למרות שהוא מוצהר רק 125W והJBL 284W, הJBL יספק הגברה הרבה יותר בריאה לקומפוננט ולכן יש מצב שהוא יגביר את הקומפוננט יותר טוב, או שאני טועה ?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו ?? עזרה ?

אני אחזור על השאלה למקרה שלא הבנתם..

הJBL מוציא בגישור 284W לערוץ (כפול 2)

אז השאלה שלי אם אני אחבר את הקומפוננט לJBL בגישור ואוריד את הגיין ככה שהמגבר כמעט ולא יתאמץ האם אני אשמע יותר טוב מלחבר את הקומפוננט רגיל לPPI בגלל שההגברה של הJBL יותר בריאה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא.

גישור פוגע באיכות הסאונד.(עיוות,דאמפינג פאקטור ועוד').

פרט לכך, הPPI הוא מגבר בכמה רמות מעל הJBL.

דבר אחרון, גישור בJBL יפיק כ250-260 וואט RMS לפחות, וזה הספק מאוד חזק, זה הדבר היחידי שיאמר לזכותו של המגבר הזה.

אבל בפועל מה שווה כח גדול ללא שליטה?.

בקיצור, עידן, תקנה את הPPI ותסגור כבר את הסיפור הזה.

ירדת מהאופוס אז לפחות אל תתפשר בכלל ותרכוש את הPPI, גם לך וגם לאחיך.

ניר

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6478 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...