Jump to content
בעקבות "מתקפת בוטים" הפורום הטכני נסגר לכתיבת אורחים. לכל שאלה, מוזמנים לפנות באמצעות ה"צור קשר" בתחתית העמוד
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אני משנה את את מה שכתוב מתחת לשם משתמש ?

mush
שימו לב! השרשור הזה בן 6483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה לא.

תכתוב יותר - וזה ישתנה לך עם הזמן

תכתוב שטויות וזה ישתנה ל"משתמש חסום"

תלקק להנהלה את המכוניות כל יום שישי והם ישנו לך את זה למשהו מגניב במיוחד כמו "גודש ב-205. 1 אטמוספירה"

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:roll:

1) זה משתנה לבד לפי מס' מסויים של הודעות

2) או שיש לך גישה לניהול הפורום

3) אתה עוד "צעיר"! (בפורום)

4) תיהיה יוליה (שעד עכשיו אני לא מצליח להבין איך ממרץ 05 היא בפורום והגיע לכמות הודעות שהגיע :lol: ) זה שנשים מדברות הרבה בא כאן גם לידיי ביטוי- יוליה, זה לא טלפון!:roflmao:

5) למה זה מעסיק אותך ?!?!?!:shock:

Honda hornet 600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4) תיהיה יוליה (שעד עכשיו אני לא מצליח להבין איך ממרץ 05 היא בפורום והגיע לכמות הודעות שהגיע :lol: ) זה שנשים מדברות הרבה בא כאן גם לידיי ביטוי- יוליה, זה לא טלפון!:roflmao:

תחשוב על זה ככה - זה עוד בלי הודעות באוף טופיק... גם אותי מעניין כמה הודעות לעזאזל כבר כתבתי...:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי הזריחה הוא פשוט סוגר את הארון שלו ויוצא רק אחרי השקיעה. חוץ מזה - הוא שונא שמעירים אותו - זה הורס לו את התיאבון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלקק להנהלה את המכוניות כל יום שישי והם ישנו לך את זה למשהו מגניב במיוחד כמו "גודש ב-205. 1 אטמוספירה"

יוליה, את יכולה להסתלבט עלי פעם, פעמיים, אני רגוע.

צחוק צחוק,

אבל אל תגעי לי ב??שמר.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...