Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יש משהו שניתן לעשות כנגד נקודות חלודה שצצות על הגג ?

moto-x
שימו לב! השרשור הזה בן 6457 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מומלץ כצעד ראשו להוריד בעדינות את החלודה (בתקווה שמדובר במשהו קטן שלא אכל את כל הפח) ולשים על זה חומר נגד חלודה כגון צבע מתאים. אם אתה רוצה פתרון מקצועי ויפה אז ברור שרק אצל פחח לצביעה כוללת של הגג, וגם זה לא תמיד יוצא מושלם כנגד הצבע הכללי של הרכב...

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עדיין לא משהו קריטי זה נקודות ממש קטנות עם גוון אדמדם כזה ......הפחד שלי שהבעייה תתפחד אם אני לא יעשה משהו כרגע שזה רק בהתחלה

ליום יום קליאו 1400

לבילויים בורה 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את הבעיה במיצובישי לנסר הישנות של סביבות שנת 90..

לא עזר שום דבר למנוע את היווצרות החלודה. אני בעצמי שייפתי את הפח עד להסרה מלאה של החלודה ומשם האוטו עבר אצל פחח למילוי וצבע. הטיפול הזה עזר למספר שנים אבל חזר כפי שהיה בהתחלה..

מעבר אליי, אני רואה לא מעט מהדגם הזה שניתן לראות אצלו נקודות חלודה בגג באותם מקומות אופייניים. כנראה שזה משהו בייצור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שזה בעיה נפוצה בהרבה מכוניות משנות ה-90 לא? ;)

בכל מקרה גם אצלי היתה הבעיה - שיפתי, צבעתי בצבע לבן נגד חלודה (המרייט פשוט) ומאז (טפו טפו) לא חזר.

אמנם לא הכי יפה אבל מאוד קטן ולא בולט, ופתר את הבעיה...

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי פעם אופל בצבע תכלת, וכל הזמן היו לה כאילו ג'ינג'ים על הגג.... ככל הניראה בגלל משאיות שנושאות מיטען מיתפורר ללא כיסוי...

מה שעשיתי זה ליטוש כל הנקודות ע"י פוליש גס וסמרטוט, ובצורה נקודתית הייתי מוריד את הכתם חלודה. לפעמים היה צורך בשימוש בכלי כמו מברג כדי "לידחוף" את הבד אל תוך הנקודה (אילו חררים קטנים ממש ועם הפינה של המברג ניתן להגיע אילהם יופי...)

אחרי זה מגיע שלב הצביעה... היה לי צבע שנישאר מתיקון פחחות, קופסא קטנה מספיקה לשימוש רב...

עם אותו מברג, מטפטפים את הצבע אל תוך החריר. מדובר בטיפה קטנה מאוד וטבילה של המברג ממש עם הפינה שלו שיהיה כתם קטן על הפינה שלו... אחרי זה זה מספיק לצביעה וכיסוי של כמה חורים קטנים...

אמנם התיקון לא יוצא הכי מיקצועי שיש, אבל לרכב בן 15 שנים, זה היה טוב מאוד ושמר על הפח בצורה נאותה וכך החלודה לא היתפשטה.

חשוב ליתפוס את זה בהתחלה, לפני שהחלודה נהיית עמוקה, אחרי אין ברירה אלא ללכת לפחח...

כל ריקבון ענקי התחיל פעם בנקודה קטנטנה כזו שלא היה לאף אחד כוח לטפל בה...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה כללית: ברשותי פחית קטנה עם הצבע המקורי של הרכב, יש לי שריטה מאוד קטנה שבקושי רואים, לקחתי את המכחול של לק לציפורניים והמכחול הקשיח ואי אפשר היה למרוח איתו עוד כנראה בגלל המקשיח

שיש צבע.

רציתי לדעת עם מה איפשר למרוח עוד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודות חלודה קטנות יכולות להיגרם כתוצאה מזיהום אוויר, האם אתה גר ליד תחנת כוח או משהו בסיגנון ?

ניתן להוריד נקודות אלה על"י שימוש בפלסטלינה.

בצע חיפוש על המילה פלסטלינה ואני מאמין שתימצא את התשובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שקודמי כבר ציין, ממליצה על שימוש בפלסטלינה לטיפול ראשוני, לאחר שתעבור על כל הנקודות תוכל להבחין בהבדל משמעותי.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6457 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...