Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי דו"ח תנועה

Pseudomorph
שימו לב! השרשור הזה בן 6485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

על מהירות מופרזת, ע"י מארב תנועה בכביש הבקעה. בנוסעי (לדעתי נסעתי 100 קמ"ש אבל זה בכלל לא בטוח) בדרך מפחידה זו, ראיתי איש מנפנף לי בידו, ומיד חשבתי כי מדובר בבחור תמים שמכוניתו נתקעה, וצריך עזרה. מיד עצרתי בצד הדרך, ואז התברר לי שמדובר בשוטר ללא כובע (חורג מהנהלים לדעתי). ביקש ממני להביא רשיונות ולצאת מהרכב. אחרי מעט דיבורים איתו (היינו אני ועוד 2 ברכב), ואחרי שהחצוף אמר לחברה שלי לסתום את הפה, הלכתי אחריו לניידת. היה רשום לו במכשיר משהו כמו 233 140, הוא הבהיר לי שהוא הראה לי את זה, רשם בדו"ח שמותר לנסוע בכביש זה 80 קמ"ש (מה שממששששש לא נראה לי הגיוני), לקח לי רשיון ונתן לי במקומו דף, אמר לי להגיע לאריאל מחרתיים (מחר), וקבע לי משפט לסוף ספטמבר. היום לא הלכתי לאריאל, אלא לתחנה אחרת, ושם הקצין נתן לי פסילה ל- 30 יום.

מי שמבין בתחום, אני אודה מאוד לעזרתכם הנדיבה של מה אני יכול כדי לבטל או להחליש את עוצמת העונש / גזר הדין הבא. זו עבירת תנועה ראשונה שלי ב- 6 שנים (מאז שאני נוהג), ואין לי מושג מה עושים. בקשה זו לא באה במקום ייעוץ משפטי, אלא כתוספת מבורכת. מי שרוצה לעזור וצריך עוד פרטים על המקרה- בשמחה. ותודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל לא נראה לך.. אז איך נעזור לך?

ומה השטויות האלה עם הכובע?? הרבה חושבים שחייב כשנותנים דו"ח לשים כובע אחרת הדו"ח מבוטל..

אם ככה.. מה לגביי בלשים שעוצרים סוחר סמים? הרי בלשים הם בלי מדי משטרה ונמצאים על אזרחי רוב שירותם, אז ישחררו אותו כי לא היה להם מדים?

שטויות במיץ. חבל שלא הערת לו על זה היית רואה מה התגובה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערתי גם הערתי. הוא שאל מה הקשר, ואמרתי שאין לי מושג, אבל לדעתי זו הופעה מרושלת, מה שעשוי לדפוק אותו קצת אם הוא רושם את זה בתצהיר שלי, או לא לעשות כלום- מאחר ואין לי מושג. ראיתי לנכון להזכיר פרט זה, כי אולי יש מי שמבין שיכול להאיר את עיני אם זה משפיע על משהו או לא. אז נוכחתי לדעת ממך- ואת/ה אחד/ת שלוקח/ת דברים אישי ורגשי (אני לא אתפלא אם את/ה בחורה), כך שפסלת את מועמדותך כגורם אמין. תודה על הנסיון בכל אופן. והדוגמא על הבלשים היא לא רלוונטית. במסגרת תפקידו הבלש על אזרחי, שוטר תנועה אמור להיות בהופעה ייצוגית (שוב- לדעתי).

הבהרה- זה שלא נראה לי שזה כביש של 80 (אלא יותר בכיוון של 90 או 100 ואין לי ממש דרך לבדוק את זה), או שלא נראה לי שנסעתי במהירות שהמכשיר הראה שנסעתי, זה סה"כ עדויות שמגובות על ידי, ועל ידי כל מי שהיה איתי ברכב (עוד 2 אנשים). לא מעבר לזה. מכאן ואילך- אני צריך עזרה. ולא לקחת אישי בבקשה. אם אתם יכולים לעזור- צדיקים תהיו. אם לא- חבל על המאמץ. השעמום והדכדוך התמידי שלכם לא ממש מעניינים אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבהרה- זה שלא נראה לי שזה כביש של 80 (אלא יותר בכיוון של 90 או 100 ואין לי ממש דרך לבדוק את זה)
אם זה כביש בין עירוני ללא שטח הפרדה, המהירות המותרת היא 80 קמ"ש

הוא הראה לך את מכשיר המדידה?

כמו ששורוק אמר, מה ששמעת על הכובע זה שטויות

מה זאת אומרת רשם 140 233? 140 קמ"ש? מדידה מ233 מטר?

אתה רוצה עזרה, אבל לא נותן לנו פרטים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופיר:

ראשית, הסיבה שאני לא נותן את כל הפרטים מלכתחילה היא, שאני לא יודע אילו פרטים במדוייק אתם צריכים למתן עזרה לי. שים לב לפסקה השניה בהודעתי הראשונה. :)

אם זה נכון מה שאתה אומר- אז כן, השוטר צודק, המהירות המותרת בכביש המדובר היא 80 קמ"ש ככל הנראה.

מה שהוא הראה לי כנראה זהו מכשיר המדידה (למרות שאני לא מוסמך לדעת את שמו המדוייק של המכשיר הזה), וכן הוא הסביר לי שה- 140 זה הקמ"ש, וה- 233 מטר זה המרחק ממני.

שים לב שאני נזהר מאוד בכותבי על עובדות, מהסיבה הפשוטה- שכל העניין הזה לא הכי מובן לי בעולם, הוא מאוד חדש לי. אני לא ציפיתי שכרישי כביש כמוכם יבינו את זה. לכן אני סבלני ומבין ולא נעלב ובורח.

סורוק: שים לב שאין בתגובתו של אופיר שום פסילה צינית (חוץ מהסוף- שאני מבין את טעמה פחות או יותר), או דוגמאות לא קשורות למקרה. לכן- הוא נחשב בעיני גורם אמין יותר ממך. אל תכעס ואל תיקח ללב, פשוט תלמד להבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כתבת איך קוראים לך, והכינוי שלך ארוך מידי...

יש בידך כמה אפשרויות:

הראשונה, לבקש להמיר את הדו"ח באזהרה, תנאים ואפשרויות אתה יכול לקרוא פה.

השנייה,להתייעץ עם עו"ד.

השלישית, ללכת להשפט.

אני לא ממש מאמין למשפט שלך(בלי כוונה לפגוע) על העובדה שנסעת 100 ולא יותר.

השוטר לא סתם עצר אותך.

תנסה להזכר טוב אם לא נסעת בטעות 140.

בכל מקרה, תוכל לקבל הרבה יותר פרטים פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השם הוא עודד גבר. והמון תודה על ההפניות.

לצערי, מדובר בעבירה של 50 קמ"ש מעל המותרת, אזי מדובר בעבירה חמורה שמצריכה בית דין, כך שאזהרה יורדת מהפרק.

מה יעזור לי להיזכר טוב? הלייזר והדו"ח אומרים אחרת. לא משנה כמה אני אזכר, זכרונו של הנתבע ועדיו כפי הנראה (ולצערי הרב)- לא קביל. יתקן אותי מי שחושב שאני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשפט בקשר לזכרון, היה יותר צורת דיבור.ברור שזה לא יעזור לך להזכר עכשיו.

רק הדברים שיכלת לעשות, כי להביא לך סיכוי ולא קלוש ביותר, על מנת לצאת זכאי,היית צריך לעשות אותם ברגע העבירה.

הברירה שנשארה לך כרגע, לדעתי היא רק להתייעץ עם עו"ד,אם תקציבך מאפשר זאת, ואם לא אז ללכת למשפט ולקוות לטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הדו"ח רשום "מיקום העבירה"

מה כתוב שם ?? באיזה ק"מ??

לגבי המהירות זה מילה שלך נגד מילה של השוטר.

וככל שידוע לי (ברב המיקרים)- למילתו של השוטר הכרעה גדולה בעיניין.

עיניין הכובע אינו רלווניט בכלל .

הופעתו אינה קשורה כלל לעבירה שביצעת (אם בכלל - כדבריך).

הכובע נועד יותר עבור יצירת בדיחות על השוטרים... (סליחה רן:wink: ).

בדו"ח עם עבירת מהירות מסוג זה הייתי ממליץ לך להיתייעץ עם עורך דין תעבורתי.

נסיעה טובה ובטוחה.

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב במקרה הזה שהדברים החשובים לבדוק הם

האם הניידת עמדה במקום מואר,

והאם בזמן שביררו את פרטיך במחשב הניידת יצא לשוטר "לילזור" על רכב אחר, באם כן באיזו צורה עשה זאת? נשען על החלון/הגג החזיק את המכשיר ביד אחת/שתיים איפס את המכשיר לפני השימוש

סתם רעיונות שקפצו לי לראש עכשיו..

תום

"its one of the most magical letters in the world of performance automobiles, its the latter M, and with combinning with the number 3 causes uncontrollable envy hatred and despair for those who will never experience the view from the cockpit." Web Riders Shoot Out

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שווים יותר מדי, הרעיונות שלך. עם כל הכבוד.

לא הניידת צריכה לעמוד במקום מואר, כי אם הרכב הנלכד חייב להיות באיזור מואר.

לשוטר מותר להישען על עצם קשיח,לרבות מפתן החלון ,עפ"י פסיקת העליון בנושא "אמינות" המכשיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציינת שזו העברה הראשונה שלך מזה 6 שנים- מצבך לא רע בכלל. אתה יכול לצפות לחסדי בית המשפט, גם אם תצא אשם.

ככול שתקדים לשכור שירותיו של עורך דין לתעבורה- כן ייטב לך.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לחלוטין לא הייתי סומך על חסדי בית המשפט בעבירה מסוג זה.

כל שופט ישמח להראות את נחרצות המערכת בעבירות מהירות פושעות (63 ק"מש מעל המותר..), לקנוס ולשלול את הרשיון לתקופה ארוכה..

בקיצור עורך דין טוב אם אתה רוצה לחסוך הרבה כסף ושלילה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...