Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[ייעוץ וחוות דעת] האם זה חמור? שיפשוף שעשיתי לאוטו - מבקש המלצה לפחח בב"

saar5555
שימו לב! השרשור הזה בן 6474 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז אחרי דרך ארוכה לאילת,

ומפגש לא נעים עם בטונדה נמוכה של המלון (אני אשם....) יש שיפשוף באוטו. המהירות היתה מהירות איטית מאוד, אבל לא שמתי לב לזה, כי לקחתי סיבוב קטן בכניסה למלון..

רציתי לשאול אנשים שיודעים האם זה רציני או לא.

מה דעתכם? האם זה נחשב שיפשוף לשילדה? (קצת מגזים אני יודע, כי מפחד שבעתיד בבדיקה המכון שיבדוק יספר הרים וגבעות)

ואם כבר לבקש המלצה לפחח שיוכל להחזיר את המצב לקדמותו (אני מעריך שכל העניין יעלה לי 500-700 שקל...) באיזור באר שבע

תודה,

סער

2006_07_20 (88).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה אומר על מירו מהמוסך שצמוד לריטס ("מוסך מירו")? פעם אחת הוא סידר לנו פחחות בצורה ממש טובה.

יש לך מושג כמה זה אמור לעלות בערך?

ומהו הליך העבודה במקרה הזה? אני לא רוצה שידחפו לשם בונדו בלי הכרה..

האם מפרקים חלקים? (כי אני מעדיף שלא ייגעו בדלת למשל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מרכז פחחות חדש שעובד עם ריטס בשם "דרור" ונמצא בעמק שרה. אם אתה עושה אצלהם תיקון פחחות אתה מקבל הטבות כמו טיפול קטן בחינם, פעם שלחו לי הבייתה אבל שווה לברר.

נסה לברר גם עם מוסך "ברע"מ" ו"ברק" כמה ייקחו לך על נזק כזה כי גם להם אני חושב שיש את אותה הטבה.

עוד מוסכי פחחות טובים שעושים עבודה טובה: "צמרת" ו- "פארק הרכב גבי".

בקרית הרכב אסולין עבודת הפחחות עצמה טובה (אפשר להגיד מעולה אפילו, מנסיון) ובעל הבית אחלה של בן אדם, אבל תמיד שתיקנו אצלהם הפועלים היו עושים איזה נזק קטן ולא מחזירים חלקי פלסטיק למקום כמו שצריך וזה קצת מעצבן אבל מבחינת פחחות ומחיר? אין מילים, אנשים זהב!. באמת, גם אם תבוא אחרי כמה זמן ותגיד שיש לך בעייה יטפלו בך (לפחות ממה שאני מכיר).

איתמר ג'ורג'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק מה שקרה לי גם באילת כאשר הרכב היה 4 חודש על הכביש. פגעת בעיגול מבטון ?

מניסיון זה לא פגיעת שלדה ואצלי זה גם לא סף.

כן..

בטונדה כזאת בבית המלון..

טוב נו, אומרים, צרת רבים חצי נחמה..

(או נחמת טיפשים)

עדיין לא הלכתי לפחחים.

רפי אמר שזאת פגיעת סף..

אעדכן בהמשך..

אגב, כמה זה נסגר אצלך? בתיקון.. העלות..

או משך זמן העבודה..?

יש צורך להוציא פלסטיקים או לפרק משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי אין צורך להוריד פלסטיקים או כדומה. אישית לא תיקנתי את זה עד היום אבל השרשור שלך הזכיר לי כמה זה מעצבן. אשמח לשמוע היכן תוקן וכמה עלה.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן להחליף אבל כלל לא הגיוני שכן זה הרבה עבודה.

התיקון האופטימלי יהיה ריתוך מסמרים לקטע הפגוע ומשיכתו החוצה. יש מכשיר יעודי לזה, אך איני יודע אם עושים בו שימוש בארץ.

האפשרות השניה, אך המעט פחות טובה, היא הברגת ברגים לקטע הפגוע ומשיכתו החוצה. במצב כזה אתה מחורר את הפח, משמע מחליש אותו וחושף אותו לחלודה בעתיד (ולכן חשוב להקפיד על איטום מחדש איכותי משתי הצדדים).

בכל מקרה יהיה צורך בפילר (מה שאתה קורא בונדו), בכדי ליצור שטח פנים חלק, וצביעה.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב99 אחוז מהמקרים יחוררו את הסף וימשכו אותו החוצה, ימרחו בחומר, ישייפו, ישחיזו ,ויצבעו.

לפי התמונה לא כדאי להתעסק. אולי אם תראה זאת מזווית אחרת נבין את חומרת המכה יותר טוב.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6474 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...