Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על צמיג - Continental ContiSportContact 2

כוח-סוס
שימו לב! השרשור הזה בן 5526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממי שמכיר ויודע דבר מה על הדגם הזה Continental ContiSportContact 2,במידה 205/55-16

רציתי לשמוע חוות דעת על הצמיג, מחירים פחות או יותר בשוק ואם יש דגם אחר מומלץ במקומו.

תודה למי שעוזר

בעבר: יאריס TS , פולו GTI , לאון 4 20VT , קליאו ספורט MK1.

היום​: טסים לחו"ל כדי "לנהוג" מדי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצטרך לחכות לליאור 4Runner, הוא יודע על הצמיג הזה מנסיון.

לי יש נסיון עם הדור הראשון של הצמיג.

היה טוב, אבל קצת קשה ורועש.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע על Continental ContiSportContact 2 במידה 195/65R15 91V כבר כמעט 60,000 ק"מ אחרי סט של Michelin Primacy. הקונטי עלו לי 40% פחות מהמישלין, וכך גם התכונות, במיוחד בעיקולים ועל כביש רטוב. שלא תבין לא נכון, עדיין מדובר על צמיג מצויין. המישלין החזיקו לי 128,000 ק"מ, ושניים מהם עוד במצב כזה שהם נשמרים במחסן לעת צרה, וכפי שהקונטיננטל נראים כעת, הם יגיעו לקילומטראז' דומה. אינני יכול להתיחס למבחן הגיל הכרונולוגי, משום שאני גומע כ 40,000 ק"מ בשנה.

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שאתה לא מבלבל ?

אתה משווה פה את ה-SportContact2 למישלין פריימסי ?

אם כבר אז ההשוואה צריכה להיות לאקסלטו.

קשה לי להאמין שאתה קונה את ה-SportContact2 ב-40% פחות מהפריימסי (או ששוחטים אותך על הפריימסי או שיש לך מחיר בדיחה לקונטי) ועוד יותר קשה לי להאמין שאתה מוצא אותם נחותים ביחס לפריימסי.

ובכלל, אם אתה מוציא מהם כזה קילומטראז'...או שאנחנו לא מדברים על אותו צמיג או שאתה ממש לא בודק אותו.

בקיצור, מה הסיכוי שאתה מדבר על Conti-eco/premier/premium/pro-Contact ? (או אפילו על SportContact1)

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע היטב על מה אני מדבר. שים לב לחתך, ותבין למה פרימסי ולא אקסלטו, וכן מדובר על ספורטקונטקט 2. לגבי מחירים, את מחיר הפרימסי ביררתי, כי את שלי התקנתי בחו"ל בעת טיול באירופה. :-)

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני אחזור על מה שאמרתי:

המישלין פריימסי לא באותה ליגה של הצמיגים הספורטיביים, בדיוק כמו ה-ContiPremiumContact שיש לקונטי באותה קטגוריה. צמיג לא רע, גם מחזיק די הרבה.

ה-ContiSportContact2 הוא צמיג max performance. למעשה הצמיג הכי ספורטיבי שקונטי מציעה ויש עליו ביקורות טובות.

על ה-ContiSportContact1 (שאגב מוגדר כ-UHP) יש ביקורות לא כל-כך טובות אבל שוב בהשוואה לצמיגים בקטגוריה שלו שעדיין מעל זאת של הצמיגים שהוזכרו קודם (הוא גם לא כזה רלוונטי כי כבר לא מיוצר).

בכל מקרה לא הייתי משווה בכלל בין הצמיגים והייתי לוקח את הקונטי האלה על פני הפריימסי anyday אולי אפילו ב-40% יותר let alone במצב ההפוך והמוזר שאתה מתאר שהקונטי זולים יותר (לא הבנתי איזה מהצמיגים קנית בחו"ל).

וגם קשה לי להאמין שאפשר להוציא מהקונטי האלה מעל מאה אלף ק"מ...בטח לא בנהיגה אגרסיבית...

בקיצור, כוח-סוס, אישית לא יצא לי לנסות את ה-conti האלה אבל אני מכיר כמה שאני סומך עליהם שהתנסו איתם (ויש להם רקע עם מבחר רחב של צמיגים ספורטיביים). הם טובים אבל אולי אם תוסיף תקציב ומה האופציות האחרות שלך יהיה יותר קל לענות.

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההשקעה שלי תהיה בסביבות 5,000 שקל כולל ג'אנטים חדשים במידה 16

בעבר: יאריס TS , פולו GTI , לאון 4 20VT , קליאו ספורט MK1.

היום​: טסים לחו"ל כדי "לנהוג" מדי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע 8-)

כוח סוס, השאלה כמה לצמיגים כי תצטרך חצי מהסכום שציינת (ואפילו יותר) בשביל צמיגים מהטופ (כן, גם הקונטי האלה נחשבים כבר בקבוצה הזאת). סדר גודל של 600-700 לצמיג למידה שלך אם אני זוכר נכון.

תבדוק כמה יעלו לך הג'אנטים...

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סדר גודל של 600-700 לצמיג למידה שלך אם אני זוכר נכון.

יותר נוטה לכיוון ה800-900. אלא אם כן יש לך קשר כלשהו לפנצ'ריה.

המחיר הכי טוב שהשגתי היה 720 דרך מקום העבודה הקודם שלי (קשור לרכב).

If you can’t see the Bright side of life , Polish the Dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר שיש צמיג ספורטיבי בחתך 65.

בד"כ המקסימום זה חתך 50. לפעמים 55.

בכל מקרה, לפחות בtirerack , אין מידה כזו עבור הצמיג הנ"ל:

http://www.tirerack.com/tires/Sizes.jsp?make=Continental&model=ContiSportContact+2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

tirerack לא מכיל המון מידות אז לא הייתי לגמרי סומך עליו אבל אכן זאת מידה לא הגיונית לצמיג הזה או לכל צמיג ספורטיבי בסדר גודל הזה ואני לא הצלחתי למצוא בשום מקום אישור לקיומם במידה הזאת.

סאאב - אנחנו רוצים תמונה להוכחה :wink:

אלון, נתתי מחירי מינימום לצמיגים בסדר גודל של הקונטי ואני יודע על מחירים דומים גם לקונטי במידה דומה אבל בהחלט יכול להיות שהמחירים במידה הזאת מעט גבוהים יותר.

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

מקפיץ

ContiPremiumContact 2 במידה 205/50/16 במקום Michelin Pilot Primacy שאני נועל כרגע..... מה יהיה ההבדל, אם בכלל?

כמו כן אשמח להשוות את ה-ContiPremiumContact2 ל-Dunlop Direzza Z101 ..... אותה רמה, או שיש הבדל?

האם ה"קונטי פרימיום קונטקט 2" יענו לדרישה של אחיזה טובה ביבש וברטוב ? הק''מ שירוצו פחות חשוב לי, אני אעשה בשלוש שנים בערך 50,000 ק''מ.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...