Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק לעזרה בבחירת רמקולים

a.bomb
שימו לב! השרשור הזה בן 7591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא יודע איזה דגם בדיוק, אבל אני יודע שהוא 50*4 ואני מתלבט אם לקנות את הסידרה של סוני או ללכת על חברה אחרת. דרך אגב, הרדיו דיסק הוא מסדרת XPLOD מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איזה דגם בדיוק, אבל אני יודע שהוא 50*4 ואני מתלבט אם לקנות את הסידרה של סוני או ללכת על חברה אחרת. דרך אגב, הרדיו דיסק הוא מסדרת XPLOD מה דעתכם?

קודם כל זה 4*50 מקס, זה בערך 20 RMS, אני ממליץ לך ללכת לחנויות ולשמוע מה שמתאים לך, תנסה את: פיוניר קנווד או סוני אם אתה מחפש משהו זול ואמין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק יקרים

אם אתה מחפש משהו טוב אבל יקר לך על רוקפורד וסרווין וגה

אם אתה מחפש זול וטוב אף יותר מפיוניר קנווד ושאר השמות היקרים לך על רד סאונד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רד סאונד כשמם הם: סאונד ירוד.

משהו זול ואמין זה בעיקר פיוניר או קנווד,

חברות בעלות שם ,יש להם אמינות.

רד סאונד יכולם להשמע במצבים מסויימים יותר טוב מפיוניר או קנווד אך הם לא אמינים ואורך החיים שלהם קצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להם תוכל חיים ארוכה והם יותר טובים מקנווד ופיוניר וכל השמות היקרים האלה

הייתי בחנות ואפילו המוכר שהיה איתי אובייקטיבי לשם שינוי העדיף את הרד סאונד ב 700 שח מאשר את קנווד ב1400 ש"ח ואמר שקנווד זה רק שם

לא רק מה שיקר בעל שם טוב הוא טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בחנות ואפילו המוכר שהיה איתי אובייקטיבי לשם שינוי העדיף את הרד סאונד ב 700 שח מאשר את קנווד ב1400 ש"ח ואמר שקנווד זה רק שם

אה... אה.... אה... תתעורר!!

המוכר כנראה נתקע עם סטוק ולכן פתאם רד סאונד הם טובים.

ולשואל השאלה - לא, אל תקנה רד סאונד.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

\

אני בטוח שניופאן נותנים אחריות פי כמה וכמה יותר טובים מזו שנותן היבואן של רד סאונד

לא סתם המלצתי על פיוניר, קנווד וסוני... הם אמינים מאוד ויחסית זולים לעומת סרווין ווגה, רוקפורד וmb

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

\

אני בטוח שניופאן נותנים אחריות פי כמה וכמה יותר טובים מזו שנותן היבואן של רד סאונד

לא סתם המלצתי על פיוניר, קנווד וסוני... הם אמינים מאוד ויחסית זולים לעומת סרווין ווגה, רוקפורד וmb

תעיף את סוני משם.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במיוחד הXPLOAD לעומת איזו סדרה אחרת של סוני?

זה משנה?

שמעתי את האקספלוד - ממש זוועה, הספיק לי.

אני אפילו מעדיף את יצרנית מעבדי המזון הטובה בעולם (קנווד), על פני סוני.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זה לא משנה כי אין להם סדרה אחרת :wink:

בכל אופן בכל זאת תלוי למה אתה משווה, יש לסוני דגמים טובים יותר משל קנווד ופיוניר וגם להפך, לא צריך לשלול אותם לחלוטין לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זה לא משנה כי אין להם סדרה אחרת :wink:

בכל אופן בכל זאת תלוי למה אתה משווה, יש לסוני דגמים טובים יותר משל קנווד ופיוניר וגם להפך, לא צריך לשלול אותם לחלוטין לדעתי.

הבחור פשוט לא ציין תקציב..

אם הוא היה אומר מחיר מינימלי עוד הייתי חושב על סוני.

הם צריכים להישאר עם דיסקמנים.. :wink:

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...