Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ממש נואש!איך דבר כזה יקרה למגבר חביב כזה..

aviii
שימו לב! השרשור הזה בן 6480 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תראו לחבר שלי יש מגבר של LIGHTNING AUDIO ...

אז לפני כמה ימים הוא ישב יום שלם ברכב (כמעט יום שלם..) איזה 5 -6 שעות באוטו והרכב על סוויץ חוץ משהבטריה הלכה.. גם המגבר הלך איתה..

הוא כיבה את הרכב בכלל .. ואז לאחר 3-4 שעות הלך הפעיל תרכב עבד קצת וכבה בזמן שהוא עבד אני והוא הרחנו ריח של שרוף.. הסתכלנו על המגבר וראינו ששני הפיוזים שנמצאים בו פשוט נמסו .. וכל המקום הזה של הפיוז נמס מישהו יודע למה ? ורציתי לומר שהכבל הפלוס שמגיע למצבר .. הבית פיוז וקצת מהכבל שם פשוט נמסו בכלל שינו צורה ..

רציתי לציין ..

לפי מה שידוע לי LIGHTNING AUDIO היא חברה טובה+-

ולמגבר יש מאוורר שיקרר אותו והוא לא נכנס לפרוטקשיין..

מישהו יודע מה קרה שם ?

אנחנו לא ממש רוצים שהמגבר יילך לזבל.ץ

ברצוני לומר שהמכשיר(המגבר) כבה לאחר 5-6 שעות שהבנאדם היה ברכב רק פעם אחת הוא הוציא את הREMOTE מהמגבר לשתיי דקות והחזיר אותו ואז המגבר עבד אבל הנורה של המגבר את מכירים הברק הזה לא דלקה אבל המגבר עבד ולא הוציא כמעט כלום מהסאב .. לא נשווה אותו לרדיו דיסק אבל נוכל לומר שהוא הוציא רק 70 WRMS מ200WRMS..

מישהו יכול להסביר לי מה קרה שם...

תודה רבה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול רק לנחש שזה קשור לזה שהמצבר כנראה היה חלש מידי... המצבר לא קיבל מספיק זרם והתחמם בנסיון לחפות על המחסור הזה עד כדי שריפה...

זה לא טוב שפיוזים של המגבר איפשרו להתחמם עד כדי התכה - זה גרוע!

תקטין קצת את הפיוז הראשי שמגן על כבל ה+

ותקטין גם את הפיוז שבמגבר ב5 אמפר לפחות.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה מוזרה, איזה גייג הכבל שהולך מהמצבר למגבר? יכול להיות שהוא דק מדי ולא עמד בעומס

חוץ מזה ממה שאתה אומר זה נראה כאילו ההתקנה הייתה חובבנית ומזל שהאוטו לא עלה באש!

ושנית, מגבר שאמור להוציא 200 RMS זה כשאוטו דולק (14V) אבל הוא מוציא קצת פחות כשהאוטו כבוי (12V).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הכל היה מכוון טוב התקנה מעולה והכל טוב אבל איך זה נמס והכל לא הבנתי

אולי אפשר לתקן את זה במגבר לא משנה הכבל אבל מה יקרה עם המגבר?

*עריכה-המצבר הוחלף לפני שריפת המגבר בשבועיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תשאל מתקין מה גורם לבית פיוז ולפיוז להנמס,לרוב התשובה תהיה שהיה חופש בין הפיוז לבין הבית שלו דבר הגורם לקשת חשמלית שיוצרת חום עצום ולבסוף להתכה.

כאשר המגע לא טוב הדבר יכול גם להשפיע על המצבר (למרות שעוד לא מעתי על מצב של שריפת מצבר) מפני שהמצבר מקבל עומס עצום במקטעים והכל בגלל קשת חשמלית קטנה.

בפעם האחרונה שנתקלתי במצב שכזה הדבר גרם להתכה כללית של בית הפיוזים במאזדה לנטיס !!!

"תחי מדינת ישראל- וכל הכבוד לצה"ל....."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6480 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...