Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשבתם שמוסכים מורשים שוחטים במחיר? אז חשבתם

itamarg
שימו לב! השרשור הזה בן 6482 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים יקרים

הינה מקרה שקרה לי היום (יותר נכון לגיסי):

גיסי מתקשר אלי היום בבוקר ושואל אם אני יכול לקחת את האוטו שלו למוסך אחד (לא מורשה יבואן של פיאט- מוסך שהוא מכיר את בעל המוסך- "מוסך פורמולה" שנמצא בעמק שרה בבאר שבע) לטיפול קטן בפיאט פונטו ספייס 2003 עם 100400 ק"מ. עד היום הרכב טופל במוסך מורשה יבואן של פיאט.

שאלתי אותו אם הוא בטוח הוא אמר שכן כי אמרו לו שיעשו לו "מחיר טוב". במוסך של פיאט הוא משלם על טיפול כזה של החלפת שמן, מ.שמן, מ.אויר בדיקות בין היתר של מחשב ועוד שאר ירקות כ- 700 ש"ח.

לא התווכחתי איתו ולקחתי את הרכב. הוא כבר היה במוסך וחיכה לי שם.

לגיסי לא ממש איכפת איזה שמן ישימו לו איזה פילטרים וכד', לי כן.

באתי למנהל העבודה ודיברתי איתו.

כבר מהשיחה הראשונה קלטתי שהוא מנסה לספר לי סיפורים וזה לא הולך לו בקלות:

אני: בוקר טוב אדוני, אני רוצה בבקשה לדעת איזה שמן אתה ממלא בפונטו ספייס?

מנהל העבודה: יש לנו 2 סוגי שמנים, של רנו ושל GM. מה אתה רוצה?

אני: של רנו? אתה מתכון ל- ELF? (נשמע טוב לא?) של GM גם נחמד (הם משתמשים ב- ACDelco וגם במוסך ראיתי שמנים שלהם אבל רק סינטטיים ולמיטב ידיעתי החצי סינטטי עולה 75 ש"ח בחנויות חלקי חילוף ל- 5 ליטרים)

מנהל העבודה: אל תדאג, זה שמן הכי טוב שיש, עולה 80 ש"ח למיכל וההוא של GM עולה 170 ש"ח למיכל.

אני: אדוני, רנו וגם לא GM לא מייצרים שמנים ואתה לא אומר לי איזה חברות השמנים, אפשר בבקשה לראות את השמנים?

מנהל העבודה: כן, מייד.

הוא מביא לי את 2 הגלונים, ומה מסתבר?! שהשמן של "רנו" כביכול הוא של פז, ושל "GM" גם הוא של פז אבל באריזה שונה (אם אני לא טועה ההוא של "GM" כביכול הוא סופר טכנוטק או משהו כזה).

התחלתי להתעצבן. אני שונא שמחרטטים אותי או מנסים לפחות. אמרתי לו שאני לא קונה את הסיפור שלו ושאני רוצה שמן אחר. הוא אמר לי אין בעייה, יש לנו שמן אחר שעולה הרבה פחות, 50 ש"ח למיכל, הביא לי אותו והחברה בכלל לא מוכרת, מיוצר בסין.

שאלתי את בעל המוסך אם אין שמן אחר של LM, VALVOLINE, CASTROL, ESSO וכד' ומה התשובה שקיבלתי?

"מה אתה נורמלי? מה זה רכב מרוצים? המחיר של השמנים האלו נורא יקר! חצי סינטטי של LM עולה יותר מ- 200 שקלים! אם אתה רוצה ובעל הרכב מסגכים אני "אזמין" לך (שקרן, בחנות חלקי חילוף הכי יקרה בבאר שבע הוא עולה 120 שקלים). אמרתי לו שאני אביא את השמן. שמן חצי סינטטי של וולוליין עולה לי 80 ש"ח.

אבל מכיוון שכבר התחילו את העבודה על הרכב ורוקנו את השמן ופירקו את הפילטר בזמן שדיברתי עם מנהל המוסך, כבר לא הייתה ברירה אלא לטפל שם ולקחת את השמן שלהם כי החנות של חלקי החילוף רחוקה מאוד מהמוסך.

פירקו גם ברקסים ומסתבר שצריך להחליף ברקסים אחוריים (הם היו גמורים)- אוקיי אין ברירה הוזמנו מחנות חלקי חילוף ועוד במחיר מופקע לטעמי (164+225 לדראמים+סנדלים והסיפור לברקסים זה סיפור בפני עצמו).

אמרתי לגיסי שעדיף כבר שישים את השמן של פז, זה יותר מוכר ועדיף משמן מחברה עלומת שם.

לפי המסמכים בטיפולים שבחברה צריך למלא 10w40 וספר הרכב היה בבית לכן גיסי העדיף למלא 10w40 ולא סינטטי מלא 5w40 כי הוא לא רצה להסתכן (עם כל הכבוד לא כל מנוע מתאים לו שמן סינטטי).

שלא נדבר על כך שמסנן שמן ומסנן אויר היו מתוצרת עלומת שם (שזה מאוד קומם אותי אבל גיסי "חבר" של בעל המוסך אז לא רציתי לעורר מהומה) והשמן לא הכי הכי.

ועכשיו סיפורים של הברקסים:

אני: סלח לי בבקשה, איזו חברה של בלמים אתם מרכיבים בפונטו?

מנהל העבודה: תחליפי אבל משהו טוב

אני: מה בדיוק? רמסה? לוקאס? אטה? מינטקס?

מנהל העבודה: תגיד לי על מה ניראה לך שהוא משלם? רמסה עולה כמו אונקיית זהב. אתה משלם מחיר זול מאוד. רמסה זה מקורי ואני נותן לך תחליפי.

אני: טוב, איזו חברה?

מנהל העבודה: אין לי מושג.

בשיא העצבים עזבתי את המקום ודיווחתי לגיסי שהלך למנהל העבודה ומנהל העבודה אמר לו "אל תדאג, נעשה לך הנחה מה אתה דואג"

בואו נתחיל מזה, שהבלמים המקוריים היו של ATE, אז בטח ובטח שרמסה זה לא המקורי כי כי רמסה עם כל הכבוד עולה הרבה פחות מ- ATE ו-LUCAS. (מנסיון).

והמחיר שגיסי שילם, יקר. מאוד.

בקיצור התשלום הסופי עומד על 1000 ש"ח! על שמן של פז הפשוט ("של רנו" עלק) מסנן שמן מסנן אויר וברקסים אחוריים, וכן גם מים למגבים ומים מזוקקים למצבר (באמת תודה!)

הנחה? מחיר? קדחת!

גזילה לאור היום! מילא, אם היו שמים חלפים איכותיים כמו במוסך מורשה (אני כבר לא מדבר על השמן, זה בקטנה עוד) אבל למה?

גועל נפש, אני אותם סימנתי.

איתמר ג'ורג'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חאפר ויש סופר חאפר, במקרה הזה נפלת על סופר סופר חאפר.

צריך גם מזל בדברים האלה.

ואם תקרא את מה שכתבת כמה פעמים(מה שאני עשיתי), תוכל לראות שההבדל בין מוסך זה למוסך מורשה הוא, שבמורשה מתייחסים אליך יותר יפה,ולא מבלבלים לך את השכל יותר מידיי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא להחליף שמן לבד? היית לוקח לגיסך סכום סימלי על העבודה שהייתם קובעים מראש ולפחות את השמן ומסנן שמן ופילטרים למינהם היית קונה גם טובים יותר וגם זולים יותר. ולבלמים היית נוסע למוסך אחר. להחליף שמן וכל הפילטרים האלה זה באמת לא קשה(לפחות לא באסטרה)

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להחליף שמן ופילטר שמן אני לא ממש יכול כי אין לי כ"כ יכולת פיזית (בעיות גב) ידע וכלים למרות שאם היה לי לפי מה שראיתי עד היום בכל הרכבים שיצא לי לראות (וגם בפונטו) זו ממש לא בעייה,

אבל יש מוסך שאני מכיר שלוקח על זה 50 שקל להחליף שמן ומסנן ואתה מביא לו חלקים אם אתה רוצה וזה מוסך מורשה של משרד התחבורה ועל ברקסים הוא לוקח 150 ש"ח עבודה (הבעייה שהוא מפוצץ בעבודה וצריך לתאם כמה ימים מראש). להחליף מסנן אויר זה בדיוק 2 דקות ואפשר לבד, את כל החלקים אני רוכש בזול מאוד מחנות חלקי חילוף של חבר של אבא שלי אז ממש אין לי בעייה בקטע הזה.

הקטע הוא, שגיסי רצה לחסוך כי אמרו לו שהוא יחסוך. עד עכשיו הוא היה מרוצה מטיפולים במוסך המורשה של פיאט, רק שפתאום שיכנעו אותו שהוא משלם הון תועפות. הוא מיסכן, לא ידע מה טמנו לו.

אני למשל מצאתי לפולקסוואגן של ההורים (זאת והקודמת) וכן גם הסיאט של אחי מטופלת שם- מוסך מורשה שמטפל במחירים כמעט זהים למחירים שבמוסכים בחוץ וגם לא לוקחים כסף על הרבה דברים (החלפת כפתורים אם נישברו גם שלא בטיפול וצריך להוציא פועל במיוחד כדי לעבוד על הרכב, החלפת נורות, הרכבת ברגי נעילה לחישוקי סגסוגת, מילוי נוזל קירור, נוזל בלמים, מים למצבר ולשמשות, בדיקה עם סורק תקלות ועוד).

יכלנו לצאת מיזה בהרבה פחות אבל ככה זה שמישהו בא מחבק אותך ומדבר איתך כאילו הוא אח שלך ובלב צוחק עלייך בכמה הוא הרויח עלייך. עצוב מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאיתמר גורג':

יש לי פונטו ספייס 2001 ועשיתי לה בחודשים האחרונים טיפול "גדול" וברקסים אחוריים במוסכים מורשים הנה המחירים הרלוונטיים לך, עם התאמה למע"מ החדש:

טיפול במוסך המרכזי במרץ 2006:

2.8ל' שמן 10/40 (דירוג SM) חצי-סינטטי של פז, 132 ש"ח

מסנן שמן מקורי: 36 ש"ח

מסנן אוויר מקורי: 37 ש"ח (לפי ההוראות יש להחליף כל 3 שנים או 60K ק"מ)

מסנן מזגן מקורי: 146 ש"ח (מחליפים כל שנתיים ואני מחליף כל שנה ויש לזה השפעה מאוד גדולה על המיזוג)

אצלי על טיפול גדול שכלל את הדברים האלה+מצתים+שמן גיר תיבה אוטומטית לקחו 1.55 (שעה וחצי) שעות עבודה.

החלפת בלמים אחוריים במוסך מורשה, במרץ 2006:

החלקים חליפיים של "ברמבו":

תוף בלם אחורי: 147*2=293 ש"ח

סט נעליים: 159 ש"ח

עבודה: 1 שעות, 202 ש"ח

סה"כ: 650 ש"ח.

בפעם שעברה שמו לי בלמים תחליפיים לגמרי והם היו זבל שבזבל, החזיקו רק 30K ק"מ ובסוף ממש נראו רע מאוד

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן איתמר.אכן המקרה מקומם בהגזמה.הייתה צריך לברוח משם ברגע שראיתה שהוא מספר לך סיפורים.

עכשו נשאר רק לזכור את השם "מוסך פורמולה":snipersmi

אני למשל מצאתי לפולקסוואגן של ההורים (זאת והקודמת) וכן גם הסיאט של אחי מטופלת שם- מוסך מורשה שמטפל במחירים כמעט זהים למחירים שבמוסכים בחוץ וגם לא לוקחים כסף על הרבה דברים (החלפת כפתורים אם נישברו גם שלא בטיפול וצריך להוציא פועל במיוחד כדי לעבוד על הרכב, החלפת נורות, הרכבת ברגי נעילה לחישוקי סגסוגת, מילוי נוזל קירור, נוזל בלמים, מים למצבר ולשמשות, בדיקה עם סורק תקלות ועוד).
דרך אגב איפה אתה מטפל בגולף?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערה לגבי השמן מנוע גם מוסכים מורשים של פיאט משתמשים בשמן מנוע של פז. הוסבר לי שבאו מומחים של פיאט בדקו את השמנים בארץ ומצאו שהשמן של פז הכי מתאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החרטות האלה של "בעלי המקצוע" עאלק עובדות על 9 מתוך 10 אנשים שבאים אליהם

אז למה לא לעשות קופה יפה?

מקסימום אחד מתוך 10 יתפוס אותם על ה"סיפורים" שלהם

השבוע הבאתי צבעי לצבוע את כל הבית

סגרנו מחיר כולל הכל 5500 ש"ח (צבע+ עבודה)

הביא אנשים מקצועיים עבדו יפה ונקי ועשו אף מעבר.

לאחר סיום העבודה הוא ניסה לגבות ממני 5600 ש"ח בתואנה ש"החומר של הווש" יקר ועולה 100 ש"ח(סגרתי איתו מחיר כולל קיר בצביעת "ווש" שזו עבודה כמעט כמו צביעה רגילה)

מה שהוא שכח לעשות זה לא לצרף את הקבלה של צבע ה"ווש"(פחית חצי ליטר סטנדרטית של צבע לקירות בתוספת ספוג) לצבע שהוא שלח לצבעים

הוא קנה את זה ב-25 ש"ח(24.90)

לא היה אכפת לי לשלם עוד 100 ש"ח אבל בגלל שהוא "חירטט" לי לא הוספתי לו ו"העמדתי אותו על טעותו".

מה שכן נתתי טיפ של 100 ש"ח לכל צבעי שעבד (היו שניים שעשו את עיקר העבודה-הגיע להם כל שקל)

עוד מיקרה...

לפני חודש הייתי אצל אגזוזן "המשתיק" בחולון עקב דליפת גזים בין האגזוז לסעפת (לאחר שהמוסך שלי החליף צינור מים ונאלץ לפרק את הסעפות והאגזוז לשם כך ולהחליף אטמים.)

"כי יכול להיות שצריך להחליף גוז'ונים וזה רק מוסך עושה"

הוא הפנה אותי למוסך בקירבת מקום"בחור טוב יעשה לך מחיר"

ניגשתי אליו והסברתי לו שיש דליפת גזים בין האגזוז לסעפת וש"המשתיק" שלח אותי אליו כדי להחליף "גוז'ונים"

הבחור לא התייחס למה שאמרתי ואמר ש,צריך להשאיר את האוטו" ו"לפרק פה הכל"(את הסעפות שפורקו והוחלפו בהם אטמים-וכשאני שומע "שצריך לפרק פה הכל" הנורה האדומה ישר נדלקת והכספית של העצבים מתחילה לעלות)

וזה יעלה לך 250 ש"ח

הסברתי לו שהבעיה היא רק בין האגזוז לסעפת ויכול להיות (לא בטוח) שצריך להחליף גוזונים.

הוא אמר 250 ש"ח.

נראה לי מוגזם לכן בירכתי אותו בברכת שלום ולא להתראות.

חזרתי למוסך הקודם שעשו לי שם את התיקון הקודם ו"הפעלתי" את האחריות שהיתה לי-הם שוב החליפו אטם וחיזקו את הברגים עם מישחת אטימה מיוחדת לאגזוזים ומאז...שקט(הכל בחינם כמובן).

לא גוזונים ולא נעליים

ניצן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעייה שהם זורקים לפעמים סתם מחירים מהראש....

לדוגמא במוסך מורשה הונה ירושלים, הייתה שם אישה שעשתה טיפול לסיוויק שלה, אז אחד ממנהלי העבודה ראה שיש לה תקר בצמיג, היא שאלה אותו אם הוא יכול לסדר לה את זה, "כן משו כמו 200 שקל..." בחייאת 200 שקל על פנצ'ר?!?! מה קרה מלחמה?

20 שקל בכל מקום שמכבד את עצמו, אף אחד לא ביקש צמיג חדש רק לסדר את הפנצ'ר.

עוד דוגמא מאותו מוסך כאשר אותו מנהל עבודה הראה לי דוגמאות של עבודות פחחות לאחר העבודה כאשר הוא זורק לי את המחירים של התיקון.... 30000 לפרונט של סיויק 2005, הנה פה עוד 20000 על האחורה וככה הם ממשיכים שלא ייאמן...

אומנם אני לא מבין ממש בכל התוצרות של השמנים וכדומה אבל אני סומך עליהם והכל, וכן אני מודה שמדי פעם הם מנסים לדחוף דברים אבל אני לא נותן להם.

לדוגמא בטיפול שעבר ישר "גברת, צריך להחליף ברקסים" (ככה הוא אמר לאימא שלי) ואני "כן בטח סתם אומר לך..." ובאמת שהברקסים מחזיקים עוד 10000 ק"מ ממש הפלא ופלא.... ואני יודע מתי הוחלפו והכל ככה שאני לא סיכנתי את עצמי...

וככה הם ממשיכים למרות שהם כל הזמן רוצים שאתה תסמוך עליהם, ממש בושה....

ככה לא קונים קליינטים שחוזרים אלייך כשאתה מוסך מורשה שעוד אמור להיות אמין יותר מכל מוסך "חאפר" אחר... בחייך אתה מייצג מותג!!! תייצג אותו כראוי וחוצמזה שאתה מטפל ברכוש של אנשים וגם בחיים שלהם נו באמת...

העיקר שהלקוח ייצא "מרוצה" אני מאמין שקודם צריך ללמד אותם לשרת לקוחות ולהיות נאמנים אליהם ואחר כך שילמדו את מה שהם צריכים באמת! דרך ארץ קדמה לתורה! משפט לחיים בחיי...

אסור גם להיעלם מהמוסך, על עוד מטפלים במנוע אסור ללכת משם!! בטיפול האחרון אני הייתי ליד האוטו וראיתי בדיוק מה הם עושים,

חוצמזה שיש להונדה לדוגמא מחיר לטיפולים ע"פ דגם האוטו, ככה שהלכתי עם המחיר הנקוב והפלא ופלא הציעו לי הצעת מחיר כפולה בלי שבדקו את האוטו, אני ישר ירדתי עליהם וישר הבינו עם מי יש להם עסק... והפלא ופלא הטיפול נעשה כמו שצריך כמו בלי כל מה שהם חושבים שהלך באוטו... מעניין...

ולסיכום:

"אין לנו על מי לסמוך רק על אבינו שבשמיים"

"נ נח נחמ נחמן מאומן"

"הקדוש ברוך הוא אנחנו אוהבים אותך...!!"

נ.ב.

אני לא חב"דניק או משו, רק בשביל הצחוקים :wink:

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעייה שהם זורקים לפעמים סתם מחירים מהראש....

לדוגמא במוסך מורשה הונה ירושלים, הייתה שם אישה שעשתה טיפול לסיוויק שלה, אז אחד ממנהלי העבודה ראה שיש לה תקר בצמיג, היא שאלה אותו אם הוא יכול לסדר לה את זה, "כן משו כמו 200 שקל..." בחייאת 200 שקל על פנצ'ר?!?! מה קרה מלחמה?

20 שקל בכל מקום שמכבד את עצמו, אף אחד לא ביקש צמיג חדש רק לסדר את הפנצ'ר.

עוד דוגמא מאותו מוסך כאשר אותו מנהל עבודה הראה לי דוגמאות של עבודות פחחות לאחר העבודה כאשר הוא זורק לי את המחירים של התיקון.... 30000 לפרונט של סיויק 2005, הנה פה עוד 20000 על האחורה וככה הם ממשיכים שלא ייאמן...

אומנם אני לא מבין ממש בכל התוצרות של השמנים וכדומה אבל אני סומך עליהם והכל, וכן אני מודה שמדי פעם הם מנסים לדחוף דברים אבל אני לא נותן להם.

לדוגמא בטיפול שעבר ישר "גברת, צריך להחליף ברקסים" (ככה הוא אמר לאימא שלי) ואני "כן בטח סתם אומר לך..." ובאמת שהברקסים מחזיקים עוד 10000 ק"מ ממש הפלא ופלא.... ואני יודע מתי הוחלפו והכל ככה שאני לא סיכנתי את עצמי...

וככה הם ממשיכים למרות שהם כל הזמן רוצים שאתה תסמוך עליהם, ממש בושה....

ככה לא קונים קליינטים שחוזרים אלייך כשאתה מוסך מורשה שעוד אמור להיות אמין יותר מכל מוסך "חאפר" אחר... בחייך אתה מייצג מותג!!! תייצג אותו כראוי וחוצמזה שאתה מטפל ברכוש של אנשים וגם בחיים שלהם נו באמת...

העיקר שהלקוח ייצא "מרוצה" אני מאמין שקודם צריך ללמד אותם לשרת לקוחות ולהיות נאמנים אליהם ואחר כך שילמדו את מה שהם צריכים באמת! דרך ארץ קדמה לתורה! משפט לחיים בחיי...

אסור גם להיעלם מהמוסך, על עוד מטפלים במנוע אסור ללכת משם!! בטיפול האחרון אני הייתי ליד האוטו וראיתי בדיוק מה הם עושים,

חוצמזה שיש להונדה לדוגמא מחיר לטיפולים ע"פ דגם האוטו, ככה שהלכתי עם המחיר הנקוב והפלא ופלא הציעו לי הצעת מחיר כפולה בלי שבדקו את האוטו, אני ישר ירדתי עליהם וישר הבינו עם מי יש להם עסק... והפלא ופלא הטיפול נעשה כמו שצריך כמו בלי כל מה שהם חושבים שהלך באוטו... מעניין...

ולסיכום:

"אין לנו על מי לסמוך רק על אבינו שבשמיים"

"נ נח נחמ נחמן מאומן"

"הקדוש ברוך הוא אנחנו אוהבים אותך...!!"

נ.ב.

אני לא חב"דניק או משו, רק בשביל הצחוקים :wink:

...ממוסך כזה שומר נפשו בריאותו הנפשית וכספו ירחק....

פלא שלמוסך הזה יש עוד קליינטים...כניראה מטומטמים או מזוכיסטים...

(מקווה שאתה לא עובד איתם...)

ניצן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא להחליף שמן לבד? היית לוקח לגיסך סכום סימלי על העבודה שהייתם קובעים מראש ולפחות את השמן ומסנן שמן ופילטרים למינהם היית קונה גם טובים יותר וגם זולים יותר. ולבלמים היית נוסע למוסך אחר. להחליף שמן וכל הפילטרים האלה זה באמת לא קשה(לפחות לא באסטרה)
אתה צודק, החלפת שמן ומסנן זה באמת לא ענין מסובך. אע"פ כן, אני מעדיף לתת למכונאי שלי לעשות את זה. למה?

1. כי אין לי לאן לפנות את השמן הישן

2. כי אין לי חשק להתחיל להתכופף ולהזדחל מתחת לרכב (מה לעשות, אין לי פה ליפט).

3. כי כשהמכונאי מחליף שמן, על הדרך הוא גם בודק ויזואלית (ואם צריך אז גם יותר מויזואלית) את שאר הרכב ורואה ליקויים שאני במבט ראשון לא רואה.

אז שווה לי להוסיף עוד X שקלים ולנסוע רגוע בידיעה שהטיפול התבצע על הצד הטוב ביותר.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פה בדיוק הטעות/בעיה.

אין לנו בעיה לשלם והטיפול יתבצע על הצד הטוב ביותר.

הבעיה היא שזה לא קורה.

רק בשבוע האחרון היו כאן כמה נושאים (מתוכם אחד אני פתחתי) על חוסר שביעות רצון ממוסכים מורשי יבואן (מה יותר מזה?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...ממוסך כזה שומר נפשו בריאותו הנפשית וכספו ירחק....

פלא שלמוסך הזה יש עוד קליינטים...כניראה מטומטמים או מזוכיסטים...

(מקווה שאתה לא עובד איתם...)

ניצן

הבעייה שהם הכי אמינים בירושלים ואני ממשיך ללכת אליהם אבל יודע להיזהר מהם טוב מאוד!!!

את מה שהם נסים לדחוף אני פשוט לא לוקח, נ-ק-ו-ד-ה!!

מעל הכל יש להם עבודה א א , אז ככה שזה בסדר מבחינתי להיכנס אליהם

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6482 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...