Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חידה, לאוהבי הטרקטורים:

gluk
שימו לב! השרשור הזה בן 6480 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה זה, לעזאזל?!

-אני באמת לא יודע! אין לו שום סימן זיהוי, אבל נראה די וותיק. והדבר הזה ענק!

1.JPG

2.JPG

3.JPG

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוראים לדבר הזה שופל
ולדבר הזה, שנוסע בכביש, ויש לו 4 גלגלים - קוראים מכונית!:-)

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה לקנות אותו בנוסף למשאיות ? :-)לא, לפחות לא בשלב הזה של חיי. האמת - די אהבתי אותו!

אתה צריך מגרש נראה לי ...... -הלוואי... גם לי זה נראה. יש לך להציע לי?:roll:

ביי

דרור .

12345

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ביסוס לזה,אבל מזכיר לי אינטרנש למיניהם.

אגב זה לא שופל ,זה מחפרון ,לשופל יש היגוי מפרקי ,ואין לו כף אחורית .

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי זה מחפרון vanyeri , זה מחפרון אמריקאי . רק למחפרונים אמריקאים יש ג"קים שיורדים לצד ובום שממוקם באמצע ללא יכולת לזוז לצד בבסיס הבום . לכלים ארופאים יש יכולת להזיז את בסיס הבום לימין או שמאל , כלומר להצמיד את הבום לגק הימני או השמאלי , כמו כן הגקים יורדים בצורה אנכית ולא לצדדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג מה זה הדבר הצהוב והחדש הזה, אבל הייתי בטוח שבפורום אספנות דווקא תתעניין בדיז'ילאנס שנמצא מאחוריו בתמונה הימנית.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

הטרקטור הוא מתוצרת גון-דיר [סידרה צהובה ולא ירוקה] לכלי קוראים 410

הוא תוכנן ויועד לפינוי פסולת רפתות וכמו כן לחפירת בורות לקומפוס.

הכלי הוא 4*4 והוא הידרוסטטי מלא. כלי מעולה יקר ונדיר.

ביזמנו רק קיבוצים עשרים הרשו לעצמם לקנות את הכלי הזה.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני צודק. זהו ג'ון דיר 410 C או D משנות ה- 80 או סוף ה- 70. יוצר כמדומני במפעלים האמריקאים של החברה. עד כמה שזכור לי היה להם מנוע טורבו. טרקטור זה היה חוצה את קו ה- 30 קמ"ש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואללה, יש בו משהו ממפלצתיות של ה"ג'ון דיר"ים הגדולים! עכשיו אני מבין, למה אהבתי אותו - ה"ג'ון דיר" - הטרקטורים האהובים עליי! :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג מה זה הדבר הצהוב והחדש הזה, אבל הייתי בטוח שבפורום אספנות דווקא תתעניין בדיז'ילאנס שנמצא מאחוריו בתמונה הימנית.
ראינו גם ראינו! זה היה הדבר השני, ששמתי לב!

וכל הקטע, שהדבר "הצהוב והחדש הזה" - יותר וותיק לדעתי, מחלק גדול מהמכוניות האספנות שלנו! בני, פרט נא, מאיזו תקופה הדינוזאור הזה יצא?

אגב, כפי שאתם רואים - נראה במצב מעולה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואללה, יש בו משהו ממפלצתיות של ה"ג'ון דיר"ים הגדולים! עכשיו אני מבין, למה אהבתי אותו - ה"ג'ון דיר" - הטרקטורים האהובים עליי! :-)
מצטער ,כמפעיל ג'ון דירים עד ללפני שבועיים ,אני לא מוצא כל דמיון לג'ון דירים שאני מכיר.

גם לא כאלה משנות ה70'.

אגב ב"סידרה הצהובה" יש מלגזות ,שאי אפשר לפספס על בסיסי איזה טרקטור הם בנויות ,ושופלים שעד שלא מסתכלים על הכיתוב לא מנחשים שהם ג'ון דיר.

אחד כזה משחק בסרט ישראלי .

מי יודע איזה?(חידה)

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6480 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...