Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה יאריס חוזרת למוסך(RECALL)

efi_shams
שימו לב! השרשור הזה בן 6267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לבעלי היאריס שבנינו:

חיישן גל הארכובה במנוע ה-1.3 יוחלף בארץ לכ-1,100 רכבים, כתוצאה מחשש לכשל.

זאת מתוך כ- 269,000 מנועים אלו, שהותקנו ביאריס ובקורולה.

בקרוב תצא ללקוחות הודעה מסודרת, מהיבואן בארץ.

פרטים נוספים התפרסמו היום ב- Ynet:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3277788,00.html

אפי.

תנו חיוך, הכל לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

אני מקפיץ את הת'רד מסיבה פשוטה - לאמא שלי יש יאריס 2002 והיא קיבלה לפני כשבועיים מכתב מיוניון מוטורס עם הקריאה הנ"ל לתיקון.

קודם כל - שימו לב לזמן שעבר מרגע שהוכרזה הקריאה ועד שבאמת טיפלו בבעיה - חצי שנה.

דבר שני - למישהו יש מושג במה זה משפיע על הרכב? מהי מידת השפעתו של חיישן גל הארכובה, מה זה אומר שהוא לא תקין או שיש חשד לכשל, מה יכול לקרות אם הוא יקרוס פתאום, ואיך זה שהאוטו על הכביש כבר 5 שנים ורק עכשיו נזכרו?

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל דאגה, UMI מחליפים על חשבונם לאמא שלי שמן בטרופר כל 5K קילומטרים, בגלל שהם עדיין לא טרחו להחליף את מזרקי הדלק שיצא עבורם Recall. נראה לי שהם מחכים שGM תקרוס והם לא יצטרכו לעשות את זה. לא יודע כמה זה משתלם, מדובר בהרבה מאוד שמן איכותי למדי.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר שני - למישהו יש מושג במה זה משפיע על הרכב? מהי מידת השפעתו של חיישן גל הארכובה, מה זה אומר שהוא לא תקין או שיש חשד לכשל, מה יכול לקרות אם הוא יקרוס פתאום, ואיך זה שהאוטו על הכביש כבר 5 שנים ורק עכשיו נזכרו?

חיישן גל הארכובה הוא מרכיב קריטי בכל מה שקשור להתנעת הרכב ועבודת המנוע.

ברגע שהחיישן לא תקין הרכב פשוט לא יניע. במקרים מסויימים החיישן עובד לסרוגין, מה שמתבטא בכך שלעיתים הרכב יניע (ואולי יכבה אח"כ) ולעיתים לא.

מאחר ולא התרחש שום דבר בסגנון הנ"ל ב 5 שנים שהרכב אצלכם, אין לדעתי מקום לדאגה.

במקרה הכי גרוע הרווחתם חיישן חדש ובזבזתם קצת זמן במוסך.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל דאגה, UMI מחליפים על חשבונם לאמא שלי שמן בטרופר כל 5K קילומטרים, בגלל שהם עדיין לא טרחו להחליף את מזרקי הדלק שיצא עבורם Recall. נראה לי שהם מחכים שGM תקרוס והם לא יצטרכו לעשות את זה. לא יודע כמה זה משתלם, מדובר בהרבה מאוד שמן איכותי למדי.

גם אצלנו מחליפים כל 5K .

פירסמתי על זה הודעה בפורום לפני שנה בערך, אבל שים לב שהם החליפו כבר להרבה טרופרים .

כנראה שיותר משתלם להחליף שמן מאשר מזרקים.

למכירה:כויל ל 205 בה"פ.

מחפש: שעון סל"ד+ פיג'ו205 לפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעייה שבעתייה יצאה קריאת התיקון היא לא שאי אפשר להניע, אלא שהרכב עלול לדומם במהלך הנסיעה.

אתה בטח מתאר לעצמך סיטואציות לא נעימות ואף מסוכנות בהקשר הזה.

לגבי הטרופרים - אין חלקים וזו בעייה כלל עולמית - היצרן יצא עם קריאת התיקון כאשר ספק המשנה של מערכות הדיזל לא היה מוכן, ולא בוצעה הערכות מתאימה מבחינת חלקים לעומת מספר הרכבים שכלולים בקריאת התיקון הנ"ל.

אז למה בכל זאת מחליפים שמן מנוע כל 5K ק"מ? התשובה פשוטה, הבעייה במרססים שהם עלולים לרסס דלק בכמות גדולה מהדרוש ואז לגרום לדילול השמן ולהרס מנוע. מחמת הספק שקיים מרסס או יותר כבר פגומים במנוע, מחליפים שמן בתדירות גבוהה עד להחלפת המרססים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההסבר יאצק!! 8)

רוני, כבעל רנו אני מצפה ממך להכיר את החיישן הנ"ל היטב. זה החיישן שהולך בתדירות הכי גבוהה ברנו בכלל ומגאן (I ו-II) בפרט.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...