Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

העברת בעלות/יפוי כח מחברה- הכיצד?

gluk
שימו לב! השרשור הזה בן 6461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה: הרכב רשום על החברה (לדעתי, אפילו בע"מ).

לא נראה לי, שנציג החברה יילך איתי לכל הסידורים במשרד הרישוי. אז, איך אני מקבל ייפוי כח מהם?

לפי מה שידוע לי, אני חייב להחתים אותם על הטופס המיוחד (מצד השני של ה"רגיל"), וגם את הע"ד. השאלה, האם זהו-זה, או שי עוד משהו?

אנא, רק מי שבאמת יודע!

תודה לכולם!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת לא יודע בקשר לחברה אבל כאשר רציתי יפוי כוח לקנות רכב הייתי צריך את הטופס שניתן למצוא באתר של משרד התחבורה אם אינני טועה + ת.ז של מי שנותן יפוי כוח.

הנה הטופס ליפוי כח של תאגיד: http://www.mot.gov.il/wps/pdf/RISHUI/YipuyKoahTaagid.pdf

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר בחברה גדולה, שמחזיקה צי רכב מעל 15 אם זכרוני לא מטעה אותי, היא מחוייבת בקצין בטיחות לרכב, שהוא אמור להיות נציג החברה בכל הקשור לכלי הרכב, בחברות קטנות יותר בעל החברה הוא הכתובת לכל הקשור לרכב...בדרך כלל הוא ישלח את הנהג או נציג מהחברה עם יפוי כוח-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מנת להעביר בעלות על רכב של חברה בע"מ אתה צריך טופס יפוי כוח של תאגיד חתום ע"י עורך דין/ רואה חשבון וכמובן שבטופס צריך למלא מי הוא מיופה הכוח.

לצורך העניין אתה יכול להיות גם הקונה וגם מיופה הכוח מטעם המוכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מנת להעביר בעלות על רכב של חברה בע"מ אתה צריך טופס יפוי כוח של תאגיד חתום ע"י עורך דין/ רואה חשבון וכמובן שבטופס צריך למלא מי הוא מיופה הכוח.

לצורך העניין אתה יכול להיות גם הקונה וגם מיופה הכוח מטעם המוכר.

חברה לא ממש גדולה.

השאלה - איזה ע"ד? - זה יכול להיות כל עו"ד, או רק מישהו מטעם החברה?

והטופס הזה ניתן לקחת מהדואר, הטופס הוא סטנדרטי, בצד אחד- "רגיל", ובצד השני- לחברות... או שאני טועה בקשר לטופס, שצריכים?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה לא ממש גדולה.

השאלה - איזה ע"ד? - זה יכול להיות כל ע"ד, או רק מישהו מטעם החברה?

והטופס הזה ניתן לקחת מהדואר, הטופס הוא סטנדרתי, בצד אחד- "רגיל", ובצד השני- לחברות... או שאני טועה בקשר לטופס, שצריכים?

עורך הדין מאמת את חתימת בעל זכות החתימה בתאגיד (בחברה) ומאשר שהחותם רשאי לחתום בשם החברה. על פי רוב זה עורך הדין שמטפל בחברה ומכיר את עניניה, יחד עם זאת זה יכול להיות כל עו"ד ובלבד שהוא וידא שאכן כך הם פני הדברים. הטופס הזה הוא גם יפוי כח המאפשר, לא בהכרח לאחד מבעלי העניין בחברה לחתום, אלא ממנה שליח לביצוע העסקה. צריך לבדוק האם השליח יכול להיות גם הקונה, כי קיימת בעייתיות לשליח לעשות עם עצמו (כקונה) עסקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם! מחר אנסה לדבר עם הבעלים על העניין. היפוי גם נותן הסמכה להפוך לאספנות, נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו לא הבנתי עדיין: האם אני חייב ת' זהות של מישהו (חוץ ממני, המיופה כח) בעת העברה עם הטופס החתום, או שמספיק שע"ד חתם על האישור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק שעו"ד חתום על יפוי הכח - אין צורך בשום ת.ז. (חוץ מזו שלך כמובן)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה, אפשר גם להחתים את הרואה חשבון של החברה...

כמו שנאמר, זה רק לצורך אימות שם החברה...

וגם ת"ז של אחד ממורשי החתימה בחברה...

בהצלחה!

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה קורה אם החברה כבר לא קיימת כמה שנים? יש לי בעיה כזו עם למברטה אחת.

בעייה משפטית לא פשוטה ומחייבת עבודת בילוש...יש לפנות לבעלי החברה לשעבר, ולמצוא מסמך בו מזכרת חלוקת הרכוש של החברה בשלב הפרוק, במידה והיה כונס נכסים הוא הבעלים של הרכב, יש לבדוק שלא מוטל חילוט או העברה למישהו אחר שעדיין בתוקף...ורק אז בעזרת מסמך נוטריוני המיפה את בעלי החברה לרכוש אותו-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת לא יודע בקשר לחברה אבל כאשר רציתי יפוי כוח לקנות רכב הייתי צריך את הטופס שניתן למצוא באתר של משרד התחבורה אם אינני טועה + ת.ז של מי שנותן יפוי כוח.

הנה הטופס ליפוי כח של תאגיד: http://www.mot.gov.il/wps/pdf/RISHUI/YipuyKoahTaagid.pdf

תודה - הדפסתי לעצמי טפסים. נקווה לטוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...