Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שריקה של טלוויזיה (כן, שריקה של טלוויזיה)

erez
שימו לב! השרשור הזה בן 6492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, לא נעים לי, אני קצת מתבייש :oops:

אבל יש לי שאלה (ברצינות),

כשאני מדליק טלוויזיה, או נכנס לבית בו יש טלוויזיה דולקת, תמיד יש שריקה אשר בטלוויזיות מסויימות חזקה יותר ובחלקן חלשה יותר, בכל אופן, שריקה תמיד יש.

עד היום לא מצאתי אפילו בן אדם אחד ששומע את השריקה הזאת, וכולם חושבים שאני דפוק, האם ישנה באמת שריקה? ואם כן, ממה היא נובעת?

תודה... (3 נקודות בשביל רז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אכן יש שריקה, אני מסוגל לשמוע טלוויזיה עובדת גם אם אני מרחק של כ-20 מטר ממנה והיא על מיוט.

פעם התחלתי להשתגע מהרעש הזה וחבר אחד טען שהרסתי לו את החיים כי גמרתי לו להיוודע לעצם הקיום של הצליל הזה ובמשך תקופה מסויימת לא יכול היה לראות טלוויזיה כי זה היה מוציא אותו מדעתו.

מדובר על מין מיסוך אקלטרו סטטי או משהו כזה שגורם לצליל הזה, מין רכיב שיושב בתוך הטלוויזיה וגורם לשדה האלקטרו סטטי להיווצר בשפורפרות אם אני לא טועה.

מדובר על צליל בתדירות של כ-20 קילו הרץ. תתנחם בזה שמעבר לעובדה שטלוויזיה יכולה לשגע אותך, יש לך שמיעה טובה.

אלעד

נ.ב.: למה לעזאזל אני מגיב על כזה דבר ב-4 וחצי בבוקר...?

לילה טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי יש תופעה דומה כשהטלוויזיה דולקת.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד היום לא מצאתי אפילו בן אדם אחד ששומע את השריקה הזאת,

אם אתה גם מסוגל להריח דברים שאף אחד אחר לא מריח, שונא חתולים, וחייב להשתין על עץ או גלגל של אוטו, יש לי הסבר מדעי לתופעה.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מעצבנת התופעה הבאה, למי שמותקן YES יודע שכשמפעילים את הטלויזיה צריך ללחוץ על הכפתור של היציאות כדי להגיע לתמונה של YES כמו שלוחצים כשרוצים לשחק PLATSTATION הבעיה שיש לנו טלויזיה בבית שכשמפעילים אותה היא עושה את הרעש הנורא הזה+ תוספת של שלג על המסך!

וזה פשוט משגע אותי כי כשאחותי משאירה את הטלויזיה על ווליום אחרי ששמעה מוזיקה ואחרי זה אני מדליק והרעש הזה על פול ווליום! אני כל כך משתגע ממנו שאני פשוט מוכן לנבוח!

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"רעש לבן"

חקרו ומצאו שככל שאנשים מתבגרים ומזדקנים הם פחות ופחות שומעים את ה"רעש" הזה...

יש לי את הצליל הזה בסלולרי במיוחד כדי לשגע אנשים..רק את אבא שלי אני לא מצליח להטריד..:?

לדעתי זה בגלל פילטרים של סאונד שפשוט מתו בטלוויזיה שלך...

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני שומע את השריקה הזאת.

אבל קרה לי משהו פעם שאין לי הסבר, יש איזה בית בעיר שלי שכל פעם שאני הולך לידו אני שומע ממנו צליל שריקה חלק אבל בסגנון של הטלוויזיה רק קצת יותר חזק.

כל פעם שאני עובר עם מישהו שם אני היחיד ששם לב לרעש הזה.

(וכמעט כל מי ששאלתי היה בגילי ככה שהגיל לא הבעיה.)

VW PASSAT 1.8T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שריקה של טלוויזיה (כן, שריקה של טלוויזיה)

ואתם לא הבנתם למה קרא לעצמו EREZ EREZ.

ואתם לא הבנתם למה קרא לעצמו EREZ EREZ.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...