Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה הכי כדאי לעשות בדיקה לסוזוקי סמוראי?

idan10
שימו לב! השרשור הזה בן 6494 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום לכולם!

שלום ברצוני לרכוש סוזוקי סמוראי והייתי רוצה לעשות לו בדיקה (באיזור המרכז, שפלה) לפני הקנייה!

עכשיו, רציתי שתייעצו לי מה הכי כדאי לי לעשות! לבדוק במכון בדיקה רגיל או באיזה מוסך מומחה לסמוראי ולרכבי 4X4? מה היתרונות ומה החסרונות בכל מקום!

בבקשה זה חשוב תעזרו לי להגיע להחלטה!

תודה רבה!

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שזה קשור, אבל הרכב שנת 1996 סגור מחירון 29K

גם וגם?? הרבה כסף לא?

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

רכב כזה חייב לעבור בדיקה.

לצד העובדה שהוא סוס באמינות , חלק מהם נקרעו למוות ע"י ילדים מפגרים.

אתה לא רוצה לשלם 29K ולגלות שהג'יפ שלך לא משלב ל-4X4 כי הטרנספר דפוק, נכון?

במרכז אני לא מכיר מכונים שייבדקו רכב שטח, בצפון בדקתי בזמנו את הסמוראי

במקום שיש להם גלגלות כאלה , כמו בטסט כשבודקים בלמים , ושם הוא בדק את הטרנספר.

עדיף לך לדעתי לשלם למכון בדיקה, הוא גם ייתן לך תוצאות מדוייקות לגבי המנוע.

מוסך לא ייתן. זה מה שאני עשיתי, וקניתי לבסוף סמוראי במצב נדיר ובלב שקט.

בהצלחה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה שלי - קנה סמוראי ישן יותר עדיפות למנוע 1000 -

הרבה יותר חסכוני יותר שקט וממש לא תרגיש הבדל בביצועים בשטח

מה גם שהוא יהיה הרבה יותר זול בקניה. המלצתי שים גג 20k ושיהיה במזל.

לדוגמא : http://www.yad2.co.il/Cars/hotPic4X4.php?CatID=1&SubCatID=3&CarID=14217

תדאג שהלוקרים תקינים ושכל ההילוכים עובדים כולל שילוב ל hi ול low

חפש נקודות חלודה במרכב - אם יש תנסה להתרחק כנ"ל לגבי ההערה הקודמת,

אם משהו מאלה לא תקין - ברח .

אל תשכח את הברזנט, אל תתפשר על חיתול קרוע ושאינו תואם בול - הרבה חפיפניקים יש בחוץ .

- צפה לרכב שטח אלמותי ואם לא תכופף את " הקפיצים " שלו אז הוא יהיה יחסית נוח יותר .

בהצלחה

אני כבר הבנתי - זה הכימיקלים שלי שלא הבינו.

jingel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב כזה חייב לעבור בדיקה.

לצד העובדה שהוא סוס באמינות , חלק מהם נקרעו למוות ע"י ילדים מפגרים.

אתה לא רוצה לשלם 29K ולגלות שהג'יפ שלך לא משלב ל-4X4 כי הטרנספר דפוק, נכון?

במרכז אני לא מכיר מכונים שייבדקו רכב שטח, בצפון בדקתי בזמנו את הסמוראי

במקום שיש להם גלגלות כאלה , כמו בטסט כשבודקים בלמים , ושם הוא בדק את הטרנספר.

עדיף לך לדעתי לשלם למכון בדיקה, הוא גם ייתן לך תוצאות מדוייקות לגבי המנוע.

מוסך לא ייתן. זה מה שאני עשיתי, וקניתי לבסוף סמוראי במצב נדיר ובלב שקט.

בהצלחה.

אז זהו שהסמוראי שאני מדבר עליו גם נדיר, והשאלה שלי אם במכוני בדיקה יודעים לבדוק רכבי שטח כמו שצריך? את כל המכלולים הקשורים ל4X4? ידוע שמכוני בדיקה לפעמים מנפחים עיניינים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה לך לקרוא את זה:

לטעמי, ללכת עם רכב כזה למכון זו זריקת כסף. תמצא חבר בעל סמוראי שיודע איך זה אמור להרגיש, תדפיס את הכתבה שקישרתי למעלה, וביחד תעברו על הכול. תקבלו תוצאות מדויקות הרבה יותר מאשר כל מכון בדיקה, שידאג בעיקר לכסת"ח את עצמו עם רכב שטח ישן כזה.

אם אין לך חבר כזה, בדרך כלל בקשה לעזרה מאחד מחברי ג'יפולוג תיענה בחיוב מאחד הגולשים שקרובים לאיזור שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה לך לקרוא את זה:

לטעמי, ללכת עם רכב כזה למכון זו זריקת כסף. תמצא חבר בעל סמוראי שיודע איך זה אמור להרגיש, תדפיס את הכתבה שקישרתי למעלה, וביחד תעברו על הכול. תקבלו תוצאות מדויקות הרבה יותר מאשר כל מכון בדיקה, שידאג בעיקר לכסת"ח את עצמו עם רכב שטח ישן כזה.

אם אין לך חבר כזה, בדרך כלל בקשה לעזרה מאחד מחברי ג'יפולוג תיענה בחיוב מאחד הגולשים שקרובים לאיזור שלך.

תודה לך חנן אני בכל מקרה מתכוון ללכת עם חבר שיש לו סמוראי, אבל סיכמתי עם המוכר חצי חצי בבדיקה אז ככה שאני מעדיף ללכת גם לבדיקה כי אולי שם יימצאו לי דברים שאני לא אראה שקשורים למרכב, לשאסי של הרכב וגם יעשו לי קומפרסיה למנוע וכל שאר הבדיקות שלהם! אלו דברים שקשה יהיה לבדוק גם עם אשף סמוראי יבדוק, לא???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמו כן, לבדוק את הדיפ' האחורי, אם יש דרך. (אני לא יודע)

הוא היה החוליה החלשה ב-4 סמוראים שהכרתי.

מעבר לזה- רכב מדהים מכל בחינה שהיא,

אמינות מטמטמת, וביצועים בהחלט לא רעים.

(מניסיון על 600 סמ"ק+1.3L)

אביחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה תיקח את הרכב לבדיקה, ובבדיקה עם כל הכסתח"ים היא תצא לך שחורה.

מצד אחד זה טוב כי אם אתה סגור על הרכב, אז תוכל להוריד את המוכר במחיר על כל התקלות.

מצד שני זה ירתיע אותך מקניית הרכב ואז זרקת כסף סתאם.

אם תרצה, תבוא לצפון(חיפה), יש לי מוסך של חברים טובים שלי, הם יבדקו לך את הרכב ובתמורה לכך, אתה תעשה אצלם טיפול\יישור קו...או כל מה שתרצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי על מוסך בכפר הנגיד בשם "דרך השטח" אמרו לי שהוא מתמחה בסוזוקים וסמוראי בפרט

האם נכון וכדאי לגשת לשם עם הרכב לצורך בדיקה?

מישהו פה היה שם ומכיר את המקום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא סגור על זה, אבל נדמה לי שדרך השטח יושב בת"א-ביגאל אלון.

תיכנס לג'יפולוג. יש שם מאמרים מאוד מתומצתים על איך לקנות סמוראי.(ד"א-הם מאוד מסתייגים מה 1000 סמ"ק)

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שרשום כאן :

http://jeepolog.com/forums/showthread.php?t=9617

הוא נמצא בכפר הנגיד אבל לא זה מה שחשוב השאלה היא איך המקום מישהו מכיר? האם עדיף לקחת למומחה סמוראי או למכון בדיקה שרק מכסה לעצמו את התחת ומנפח סתם את הדברים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6494 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...