Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"המשימה: לקנות מכונית ולנהוג לאילת האמצעי: 1,000 שקל"

ofir
שימו לב! השרשור הזה בן 6495 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ענק!

כתיבה נהדרת תומר, כל הכבוד.

אז גם פיאט אונו מקרקשת מודל '87 יכולה לעשות את המסע לאילת.

אל תשכחו שכל המכוניות האלו - גם הן היו חדשות פעם, תנו להן את הכבוד שלהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ה-286 ששוכב לי במחסן היה חדש פעם. זה אומר שאני רוצה לעבוד איתו? על איזה כבוד אתה מדבר?

ואמנם עד אילת היא הגיעה, אבל לא נראה לי שתומר היה רוצה גם לחזור איתה...

כתבה טובה מאוד :mm_yeah:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שלטעמי הגליון הזה הוא קצת פיספוס

כבר הצליחו לייצר בי ציפיה בכל חודש, לקרוא את המגזין, והחודש כל הגליון הוא ברוח "כמעט"

הכתבה של תומר לא עשתה לי את זה, אני מכיר מכוניות מרתקות יותר לנסוע איתן לאילת ועולות פחות מ-1000 שקל

הכתבה על הזוג מסביב לעולם ממצה את עצמה אחרי לא הרבה מילים ומדורי העמוד של "מה לקחת לטיול מסביב לעולם" מביכים [כובע רשת? זה הכי רחוק שהכותב הצליח לחלץ מעצמו?]

הכתבה על הפורד טאורוס בכלל נראית כמו משהו שנשאר מההוצאה האחרונה של "את" ודחפו לדרייבר, אין מילה אחת על האוטו שהיא יותר מ"דברים שחברה שלי אומרת כשהיא רואה לוויתן אמריקאי"

והמבחן של היאריס T בכלל הביא לי את הסעיף, 24 שעות באוטו כחול קטן בארץ, לאורך ולרוחב כתוב בשער, והכי דרום שהגיעו היה קצת לפני באר שבע...

הנהג - כמו תמיד - מרנין בביקורות הנוקבות שלו, והקטע עם אלי אילדיס בסוף מיותר [אתה לא אוהב לנהוג אז מה אתה מתלהב שיש לך פורסטר?]

שני החברה שכותבים על העיצוב היו מושחזים, וזה באמת שינוי מרענן וסייד קשוע היה חסר הפעם גם הוא [רעיון אדיר, אגב, למי שהגה אותו]

בקיצור, אני בטוח שמדובר בנפילה חד פעמית, מדובר במתחרה ראוי לאוטו, אולי המתחרה הראוי היחיד לטעמי [ולפעמים אפילו קצת עולה עליו....]

רון.

-נ.ב. אם רוח הדברים פה לא מובנת - מדובר בעיקר בביקורת לא כדי להעליב, אני באמת מלא פירגון למגזין הזה וחושב שהוא באמת מעולה, למעט הנפילה הזו...-

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענק!

כתיבה נהדרת תומר, כל הכבוד.

אז גם פיאט אונו מקרקשת מודל '87 יכולה לעשות את המסע לאילת.

אל תשכחו שכל המכוניות האלו - גם הן היו חדשות פעם, תנו להן את הכבוד שלהן.

לא רק שהם היו חדישות אלא שהם גם היו ועדין נחשבות למכוניות בעל המנוע החזק ביותר (ולא מבחינת כוח אלא מבחינת החזקת מעמד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה כבוד אתה מדבר?

הרבה פעמים כשאנשים שומעים על שנת הייצור של הוולוו, או על הדגם המיושן, או שפשוט רואים אותה - הם מזלזלים. זה מהסיבה הפשוטה שהטבע האנושי אומר שחדש יותר = טוב יותר.

כבר דיברנו על כך, שיש מכוניות ממודל ישן יותר, שיכולות להיות אמינות/מהנות יותר מחדשות.

פשוט מאוד, אני מדבר על כבוד ספציפי לכל רכב, ולא לזלזל - יש אנשים שבוחרים רכב מעוד סיבות מאשר שנת ייצור - ויש כאלו ששומרים אצלם את הרכב הרבה זמן, ולא מחליפים כל כמה שנים בטרייד אין.

לסיכום, אני מדבר על כך שצריך לשפוט כל מקרה לגופו, וכל פה שאי פעם זלזל אם בכלל ברכב שלי, שתק לתמיד כשראה את מה שהרכב באמת שווה, מה יש מעבר למודל רישוי בלוחית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכתבה מזכירה לי התערבות שעשיתי עם חבר פעם.

מי מגיע קודם לאילת.

בטרמפים.

עוד לא מומשה ההתערבות. אך לא רחוק היום (מתחיל החופש לפ"ג).

למכירה - פולריס ריינג'ר. 2002. פרטים בה"פ או כאן:http://carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=129096

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, אני בטוח שמדובר בנפילה חד פעמית, מדובר במתחרה ראוי לאוטו, אולי המתחרה הראוי היחיד לטעמי [ולפעמים אפילו קצת עולה עליו....]

אני לא חושב שמדובר במתחרה ל"אוטו" (ולא בגלל שאני כותב באוטו). ואני אסביר:

דה דרייבר מגיע לכל מנויי הארץ, כך שהוא לא מגזין שקונים כל חודש, או כזה שחובבי רכב יחכו לקראתו ויחפשו בו תוכן ספציפי מאוד (מבחני דרכים וחדשות, למשל). זהו מגזין שצריך להתאים לאוכלוסיה רחבה יותר, וככזה הוא מספק תכנים שונים משמעותית מאוטו, שמתרכז רובו ככולו בתחום המוטורי ה"קלאסי". שים לב שב"דרייבר" אין כמעט מבחני דרכים, וגם אם יש אז לרוב הם מוסווים בתוך כתבות תוכן. מבחני הדרכים היחידים הם למכוניות באמת מעניינות וייחודיות (אודי TT למשל), שגם הציבור הרחב יתעניין בהן. יואב קווה עושה בחוכמה לדעתי ולא מעמיס על הקוראים שלו מבחני דרכים ארוכים ומעמיקים, כיוון שאותם קוראים לא מחפשים את המבחנים האלו, שסתם ישעממו אותם. הם רוצים כתבות קלילות ומעניינות שמשלבות דברים מוטוריים. יש הרבה יותר סיכוי שקורא "הארץ" שאינו חובב רכב יקרא את כתבות המסע, מאשר שיקרא מבחן דרכים מעמיק.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכתבה מזכירה לי התערבות שעשיתי עם חבר פעם.

מי מגיע קודם לאילת.

בטרמפים.

עוד לא מומשה ההתערבות. אך לא רחוק היום (מתחיל החופש לפ"ג).

וואי וואי וואי, עוד לא נגמר החופש הזה? למה לי אין את החופש הזה? הייתי יכול להכנס לפורומים באינטרנט להראות כמה אני גאון!

אה, ד"ש לחברה בעזה, רק לשם מגיעים היום בטרמפים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6495 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...