Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הנוער של היום = הפוזה של היום (לא כולם)

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 6494 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול אני נוסע בלילה עם 2 ידידות באוטו, נוסעים להוריד כסף ואז לשבת קצת עם נרגילה

טוב נוסעים בעיר, נוסעת לפני איזה עונדה של איזה נער מהסביבה (כל העיר זה הסביבה), הוא נוסע עם מוזיקה בווליום גבוה במיוחד, יש לו בקליות שקופות (גבר גבר), איזה חצאיות מגעילות וטמבון קדמי שלא קשור לקיט של החצאיות, מה עוד? אגזוז רעש.

עוברים מן כיכר כזאת גדולה שתמיד יושבים בה מלא ערסים וכו', החבר'יה בעונדה מתחילים להתרגש, מתחילים להוציא איברים מהסאן-רוף, טוב שנינו יוצאים באותה יציאה בכיכר והוא ממשיך לנסוע כ 40-45 (מהירות ה look at me( אני עובר לנתיב הנגדי בשביל לעקוף אותו, נותן קצת גז וכשאני כבר קצת לפניו האידיוט מחליט לתת גז וחושב שעושים איתו פתיחות! קלטתי את זה ואני בסוף הילוך שני עוקף אותו וחוזר לימני, מאט בכוונה בצורה מחרידה (רוצה לעקוף שיעקוף), האידיוט ממשיך לנסוע אחרי, או שהוא עושה את כל הפניות שאני עושה וחוזר לעוד סיבוב פוזה או שהוא מצפה שנצא לכביש הפתוח.

בכל מקרה אני עוצר ליד הכספומט והוא עובר ליד עם אוטו מפוצץ ואני עם מבט ''אתה אידיוט''.

כמובן את האידיוט לא עניין שאני באמצע עקיפה, הוא אמור לתת לי לעקוף ועוד כשזה מצב של עיר ואני עוקף אותו בנתיב הנגדי! אם היה צץ לי איזה אוטובוס ממול (אין אוטובוסים בשעה כזאת אבל נניח)? הייתי צריך לבלום ולנסות להיכנס לשמאלי?

אם זה היה בכביש עם 2 נתיבים באותו כיוון שיאיץ כמה שבא לו אבל לחסום ממני את הנתיב הימני כשאני בנתיב הנגדי?

בכל מקרה זה רק מראה מה פוזה ועונדה ''משופרת'' עושה לערסון ממוצע!

כן גם אני נער אבל יש קצת שכל ולא אוהב פוזה (אפילו מחנה את האוטו תמיד רחוק מאנשים שלא יתחילו עם מלא שאלות על הרכב).

עמית.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

אותו דבר פה בהוד השרון..

ככה זה בכל הארץ אין מה לעשות ערסיאדה אחת גדולה, להוריד את כולם מהכביש.

ליום יום: Alfa Romeo 147 2.0 TS 2002 with 4 Koni & 30mm MAD lowering springs

לאישה: Alfa Romeo Mito Multiair 135HP 2014

לנשמה: Lancia Delta GTi.e 2.0 16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורא לי פעמיים ביום בערך, רק שאין לי זמן לפתוח על זה שרשור עם כל הלחץ בפורום תמיכה טכנית לפורום

אגב, בקשר לבקליות, חצאיות וכו', האוטו שלו, הוא קנה אותו, בא לו לשים שישים, כסף שלו, בעיה שלו, תספיקו להסתכל כבר על כל אחד, שיעשה מה שבראש שלו, אם כל כך כואב לכם על האוטו הזה, תקנו ותחזירו למקורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיוויק ?

ומה עם טווינגו עם ג'נטים ,ואגזוז רעש?

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ראית שהוא ערס למה ניסית לעקוף אותו?

LOL ערס בהונדה, אני לא כל כך בטוח שהספרינט שלך הייתה מצליחה להידבק אל ההונדה שלו, במיוחד אם היא ידנית, אלא אם כן הספרינט שלך משופרת, בכל זאת סיוויק אוטומטית 0-100 בערך ב 10 שניות הידנית עושה בערך 9, והמנועים של הונדה ידועים בשמירת הסוסים בארווה.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא דובר פה בעקרון על כמה הסיויק עושה אלה על נהג אידיוט.

זה שהיא אמורה לעשות 9 לא אומר שהיא עושה ולא אומר שהנהג מצליח לעשות את ה 9 שניות! שמירת כוח זה לא הכל...

העובדה היא שהספרינט לא רק נדבקה... וגם אם הוא היה יוצא קדימה זה לא היה פוגע לי בכבוד או משהו, סבבה יש לו רכב יותר מהיר משלי, זה רק היה מראה שהוא עוד יותר אידיוט ממה שהוא יצא ככה.

הספרינט נותנת תחושה של רכב מהיר יותר ממה שהיא באמת, ואני מודה שהיא לא כזאת מהירה, ממש אין לי בעיה עם זה, מצידי שתעשה 20 שניות כל עוד אני אהנה ממנה. וזריקת נתונים בשניות זה יפה אבל רוב הנהגים לא יודעים לנצל את השניות האלה. גם כוחות סוס זה לא הכל, מה עם מכלולים של העברת כוח? צמיגים? עוד המון דברים (שגם לספרינט שלי תכלס כנראה יש יותר בלאי בחלקים האלה אבל בכ''ז).

עמית.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה ויש לו אוטומט, לא צריך להיות שומאכר כדי לנצל את הכוח כמו שצריך, אמנם אפקט הנהג הוא דבר חשוב אבל כשמדובר באוטומט, וכשמדובר בגלגול ולא יציאה מהמקום לא צריך הרבה חוכמה.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה גם היה לו יותר אנשים באוטו, אני הייתי עם 2 אנשים ולו כמינימום היו 2 ומעלה, יש מצב שהיה בהעברה מ 2 ל 3 כאשר אני סיימתי 2, אי אפשר לדעת ואת האמת זה לא מעניין אותי. למרות הצעות ''מפטות''לפתיחות זה לא מה שעושה לי כיף. אני גם יודע לרוב איזה רכב לוקח את הספרינט ואיזה לא.

שים לי קונוסים ואני אהנה :)

עמית.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6494 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...