Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי קרוס אקטיבי..

tfishler
שימו לב! השרשור הזה בן 6468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חבר'ה..

יש לי סט הייבריד אוביישן (כמו למחצית מאיתנו :) )..

עכשיו מעניין אותי לחבר אותו בבי-אמפינג.. איזה קרוס אקטיבי מומלץ? האם להזמין מחו"ל? או שיש מקום משתלם לקנות אותו בארץ? לא התנסיתי ולא שמעתי את הסט בבי אמפינג והבנתי שזה עולם אחר לגמרי...

דרך אגב, יש ברשותי אקולייזר Clarion 744 שעוד לא הותקן, האם הוא יכול לעשות את העבודה? (הוא גם קרוסאובר אקטיבי לפי מה שהבנתי)

דעתכם חשובה :)

No need for 3way active stereo system.. Driving an Alfa Romeo

:scatter:

When you're crawling along at 15kmh in the morning rush hour somewhere to put you frappacappalattechino would be useful

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם אומרים על זה?

http://www.lanzar.com/itempage.asp?MODEL=VIBESX7

No need for 3way active stereo system.. Driving an Alfa Romeo

:scatter:

When you're crawling along at 15kmh in the morning rush hour somewhere to put you frappacappalattechino would be useful

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את הלאנזר X6 הישן - הוא לא רע

ויש לי אקולייזר שלא מתפקד כקרוס של אודיובאנק eq5

אני לא מתשמש בו כי הHU שלי הוא קרוס 3WAY ואני גם משתמש בקרוסים של המגברים...

חברה טובה מאוד בתחום הזה היא audiocontrol פשוט מעולים.

לפוקל יש קרוס אקטיבי מצויין אבל הוא ענקי (גודל פיזי)

אם אתה הולך גם על ציוד יד שניה - תנסה למצוא קרוס (נטוורק) ישן של שרווד - זאת היתה תקופה שהם ייצרו מוצרים לתחום הרכב וזה היה קרוס מאוד מוצלח מבחינת שוק - עד היום אפשר למצוא אותו אצל הרבה מתקינים בתצוגת היד שניה שלהם או סתם בתצוגה...

מוצרים טובים מאותה התקופה אתה גם תמצא של סוני.

כמובן - יש עוד הרבה חברות - אבל אני מספר לך על אלה שאני מכיר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...