Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסיפור המוזר על טסט בשעת בוקר מוקדמת

asa160
שימו לב! השרשור הזה בן 6494 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבוקר התייצבתי בשמונה בבוקר במכון "XXX" באיזור עפולה לצורך בחינת הטסט השנתית בצ'מפי ימח שמה...

עשיתי את דרכי שמח ונטול דאגות שכן אתמול הוכנסה הנביילה למוסך הקבוע על מנת להתכונן לטסט ומנהל המוסך דיווח כי הרכב תקין לחלוטין ויעבור טסט ללא בעיות. התחלתי את מסלול הבדיקה ובסופו הודיעה לי פקידה משועממת כי הרכב נפסל, ויש צורך לתקן את ההגה וכי במוסך הצמוד למכון יש בחור נחמד שישמח לעזור. בשלב זה עדיין חשבתי שהצחנה שעלתה באפי מקורה במשחטת עופות סמוכה... הבחור הנחמד העיף עין לא מתעניינית בטופס הבדיקה , העלה את הצ'אמפי על ליפט, בדק את מה שבדק, גירבצ קלות והודיע לי כי יש להחליף את מסרק ההגה ושני התפוחים (1500 ש"ח לפחות). בשלב זה נערכה התייעצות טלפונית עם מוסך הבית שהגיב ב"מה ???????, הרכב שלך בסדר גמור בוא אלי מייד" סובבתי את ההגה ושייטתי במהירות אופיינית לצ'אמפי (62 קמ"ש) למוסך, שם נערכה התייעצות משולשת ובסופה הוחלט שהרכב תקין ואולי יש צורך בחיזוק מינורי של ברגים. לאחר חצי שעה ומאתיים ש"ח הודיע לי המוסכניק כי הרכב עבר טסט ואפשר לנהוג בשקט עד השנה הבאה.

עד כאן סיפורנו ומכאן שאלתי: כיצד יתכן מצב בו מאובחנות תקלות גדולות כל כך שאינן קיימות במציאות. האם ניסו לעשות עלי קופה (כנראה שכן) והיכן אפשר להתלונן על תאוות הבצע של אותו מכון טסט.

בנוסף אשמח לעשות פרסום רע לאותו מכון טסטים- מה הסיכון שאני לוקח על עצמי בפרסום פרטיו בפורום ?

תודה אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שעברת בבוקר ארבע מכוניות אדומות ברצף... חסכת 1500 ש"ח והרבה כאב לב.

לפי מה שאתה מתאר ניסו לעשות לך "שיטת מצליח". אני הייתי מפרסם את שם המכון, לפחות פה

בפורום. חבל שאנשים יותר תמימים ממך יפלו על רמאים.

ילדים הורגים נמלים בצחוק- נמלים מתות ברצינות

כל יום אני משכר את עצמי מחדש

בצי המשפחתי- סיויק האצ'בק 96, E30 87

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך דאת לדעת מה הולך באמת.

יכול שיש לך באמת איזשהי תקלה, אבל בשום פנים ואופן לא הולכים למוסך "הידידותי" שליד, כי ברוב המקרים המכון טסטים והמוסך שייך לאותו הבעלים, ואם לא אז יש בינהם הסכם.

אין לך דרך לדעת מה קרה בטסט השני, כי לפי מה שהבנתי מהכתוב, מישהו מהמוסך עבר לך את הטסט, לכן יכול שהם העבירו את הרכב טסט ע"י "מתנה" לבוחן ולכן התקלה לא עלתה שנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביררתי עם מוסכניק הבית את תהליך העברת הטסט השני והוא מספר שעובדי המכון מכירים אותו עקב ביקוריו היחסית רבים במקום אך אינם חברים שלו ואין ביניהם קשר אישי ומתנות או קומבינות בטח לא עברו מצד לצד. כנראה שפקטור החמדנות היה נמוך יותר אל מול דמות מוכרת מהמלייה המקצועי.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתובת לתלונות:

מר סמי עובדיה

משרד התחבורה

רח' המלאכה 8

ת"א

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ניסו לעשות עלי קופה (כנראה שכן) והיכן אפשר להתלונן על תאוות הבצע של אותו מכון טסט.

כשאתה אומר מוסך הבית - אתה מתכוון למוסך הבית שלך או למוסך הבית של מכון הטסטים?

כי אם מדובר בראשון - אין לאף אחד סיבה לעשות עליך קופה, ובמקרה הזה אין קונספירציה. אם מדובר בשני - הכל יכול להיות.

אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא התכוון שהוא הלך למוסך שלו שאמר שהכל בסדר, ובמכון הטסטים הפנו אותו למוסך "שלהם" שנמצא ממש ממול.

אם הבנתי נכון.

תגיש תלונה לכתובת שמסר קומפי.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LOL התלונה שתכתוב לסמי עובדיה תהיה שווה לקליפת השום, אלא אם כן יש להם כבר תלונה או אינטרס אישי כנגד אותו המכון ורק אז יתחילו להזיז את התחת לשם בדיקה. בכל מקרה לטעמי התלונה לסמי לא תועיל בכלל.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט ניסו "לעשות עליך קופה" לדעתי!

טוב מאד שיצאת מזה ותגיד תודה למוסכניק הבית שלך..

:)

תתלונן על המכון!

ליום יום: Alfa Romeo 147 2.0 TS 2002 with 4 Koni & 30mm MAD lowering springs

לאישה: Alfa Romeo Mito Multiair 135HP 2014

לנשמה: Lancia Delta GTi.e 2.0 16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6494 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...