Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נשרף ספק כוח במחשב ואין למכירה כזה ספק

ToMeR
שימו לב! השרשור הזה בן 6489 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי P4 1.8 מהראשונים שהגיעו לארץ

הספק שלו נדמה לי 280 ויש לו 3 חיבורים ללוח אם וגם כמובן בלוח יש 3 כניסות לחיבורים של הספק.

יש את המרובע הקטן עם 4 פינים שמתחבר ליד המעבד

רחב שמתחבר ליד הזיכרונות, ולידו עוד רחב (כתוב עליו P6) אבל חצי בגודל שמתחבר בצמוד ליציאות של הכבלים האפורים שיוצאים מהלוח לקשיחים ולכוננים.

קניתי אתמול ספק ומסתבר שאין לו את החיבור הרחב הקטן יותר וגם אין למצא את הספק שאני צריך באזור שלי (רחובות ראשון)

מישהו מכיר חנות שבודאות מוכרת ספק שיתאים לי מבחינת חיבורים?

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה פשוט שה"חיבור" הזה שהיה לך בספק זה מן אדפטר שהתחבר לחוט חשמל רגיל מהספק שהולך לכוננים. תבדוק בספק הישן אם עוד לא זרקת אם החיבור הזה מתנתק

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל ספק סטנדרטי לפנטיום 4 יתאים..

בהצלחה!

הכי חשוב לדעתי זה חיבור רחב כזה לבורד.

ה-P6 לא קריטי

לפחות אני החלפתי ספק כוח שהתחבר רק ב-2 חיבורים לבורד, והמחשב עובד מעולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל החיבורים בישן ובחדש מתנתקים מהלוח כמובן, פשוט בספק הישן יש עוד חיבור שאין בחדש ובישן החיבור הזה היה מחובר בפועל ובחדש הוא לא קיין לי בכלל.

וכן שמרתי את הישן השרוף (יש לו ריח מיוחד של פלסטיק מפוחם)

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו הרכבתי את הספק שחשבתי שלא מתאים והכל עובד

תודה לעוזרים

כנראה שמחשבים ישנים הם כמו רכב יפני, אם רכיב אחד מתקלקל הוא לא גורם נזקים לרכיבים אחרים.

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...