Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפור קטן(אך מעצבן) על בוחן תנועה,הורדה מהכביש וטסט מחדש

green monster
שימו לב! השרשור הזה בן 6489 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב,

אז מי שלא ידע ביום שישי האחרון נערך מבצע של משטרת התנועה לאכיפת הנושא של רכבים שנוסעים עם מערכות רכב לא תקינות והורדתם מהכביש.

כל רכב ישן נעצר לבדיקה ע"י בוחן תנועה.

עד כאן זה הגיוני לחלוטין ולגיטימי בהתחשב במלאי הקומבינות בישראל...

נסעתי בחיפה לכיוון צות הצ'ק-פוסט, וליד תחנת דלק של דלק עמד בצד בוחן תנועה +שוטר מתנ"א.

הם עצרו רכבים לביקורת בוחן תנועה.

עצר אותי הבוחן תנועה ביקש רשיונות , הלך לבדוק וחזר אלי "בבקשה לפתוח מכסה מנוע".

קודם כל דרשתי ממנו להזדהות, כי הוא לא לבוש במדי שוטר רגיל אלא מדים אחרים(ככה זה בוחני תנועה, וגם רציתי לוודא שמדובר אכן בבוחן).

הציג תעודה והחל לבדוק את רכבי.

אני איתו לאורך כל הדרך ואין לי בעיה, מקובל עליי , שיעשה את העבודה שלו.

קצת רקע, הרכב שלי עבר טסט לפני 60 יום.

לפני הטסט הוחלף ברכבי 2 ציריות,2 מתלים,2 משולשים,תושבות מנוע,2 בתי בלם,2 צמיגים וכמובן כיוון פרונט וכיוון ההגה.

זאת נעשה לאחר תאונה בצד ימין שאני החלטתי ליישר קו עם כל שאר המכלולים הקדמיים ולהחליף הכל לחדש.

הבוחן בדק את הרכב, מצא 3 ליקויים והוריד אותי מהכביש:

1.מתלים קדמיים לא תקינים- גמורים.

2. חופש בהגה בצורה מסוכנת- חמור.

3.רקבון בכנף ימין-חייב להחליף.( יש לי כנף אחת דפוקה עוד מאז התאונה כי הרכב בדרך לפחחות קומפלט).

כמובן שאני התווכחתי איתו על המתלים וההגה כי הכל חדש!!!

והוא?- הוא בשלו, מתעקש שהמתלים גמורים וזה אסון בטיחותי ואני חייב להחליף את זה דחוף!!, וגם יש חופש חמור בהגה!.

עוד ויכוחים ועוד ועוד ועוד(אל תתביישו להתווכח זה מצווה).

ואני גם מציין לבוחן שהרכב עבר כך את הטסט בדיוק לפני 60 יום!.

אז הוא אומר לי :"אם זה היה פחות מ30 יום אז מכון הבדיקה היה "מקבל בראש".

אז אמרתי לו" אהה....ואני בטח גמרתי מתלים לגמרי תוך חודש...נכון! שכחתי שעברתי בדרך לכאן במסלול מוטוקרוס...."

טוב, השוטר רושם את הדו"ח והבוחן הולך לבחון רכב אחר.

אני בנתיים דליתי מהשוטר מידע (שכמובן לא נודב לי מלחתחילה) כיצד אני מחזיר את הרכב לכביש.

קיבלתי רשיון זמני לתנועה עד יום ראשון (9/7) ב10:00 בבוקר, על מנת להציב את הרכב במוסך.

יום ראשון 7:45 אני מתייצב במוסך, חייב להחזיר את הרכב לכביש אני צריך אותו לעבודה.

המוסכניק שלי בודק, ולא ממש מבין על מה הבוחן מדבר.

מעלה את הרכב על ליפט, בודק את ההגה ולא ממש מבין שוב , על מה הבוחן מדבר.

הרכב נלקח אתמול לטסט ב"א.ד.ש מכון הדרום" בפ"ת.

הרכב עבר את הטסט מחדש תוך כמה דקות, הרב בוחן שהוא זה שמאשר החזרה של רכבים לכביש, אמר למוסכניק שלי שלא את הרכב הרכב היו צריכים להוריד מהכביש , אלא את הבוחן תנועה ...

לסיכום, שטות מוחלטת, כנראה השוטר+ הבוחן היו צריכים לעמוד במכסה מסויימת כדי לרצות את אדוני משטרת ישראל.

או שפשוט לאותו בוחן מושג ולו הקלוש ביותר מה לבדוק ומה זה תקין או לא תקין...

כל התענוג הזה עלה לי לא מעט:

הפסד של יומיים עבודה,+ 180 ש"ח לשעת העבודה במוסך על בדיקה של מכלול ההגה(בכל זאת הוא פתח,בדק וכו').

כמובן שהטסט החוזר וכל הפרוצדורה,עלתה לי 200 ש"ח (נתתי למוסך לקחת את הרכב לטסט כי המוסך בהוד השרון, ואני גר בת"א, ולא רציתי לבלות את היום במוסך).

380 ש"ח + יומיים עבודה הפסד על שטות מוחלטת שלא הייתה אמורה להיות מהתחלה!

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוגמת נפש רצינית ,

הם חייבים למצוא 3 ליקויים כדי שתקבל הורדה

מעניין אותי לדעת איך הוא בדק את תקינות המתלים

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתלונן !

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח השוטר ישב על הכנף(מה שגרם לה עוד יותר להתעקם)

והבוחן עם החן נידנד את האוטו למעלה ולמטה,וככה בעין מקצועיתת הוא החליט שהבולם גמור

מה קרה לך,אלה יש להם טביעת עין-הרי זה המקצוע שלהם הם יודעים מה הם עושים

NOT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מגיש תביעה משפטית על עוגמת נפש וכן על חוסר מקצועיות של הבוחן וכן גם פונה לעיתונות שיראו איזה משטרה ובוחני תנועה יש לנו.

שיתלבשו על נהגי המשאיות והאוטובוסים ואז יבינו באמת מה הם קומבינות! (לא כולם כמובן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי תיקח את כל פרטי המקרה ותתיעץ עם עורך דין על תביעה נגד המשטרה לקבלת הכסף שהפסדת בכל הסיפור הזה ופיצוי...

לדעתי כל שופט בעל הגיון בריא יפסוק לטובתך...

בהצלחה.

S2K-T...R.I.P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלונה!

רק בישראל, רבותיי, רק בישראל!

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עליך להגיש בקשה להישפט, ולהגיש את המסמכים המראים את תקינות הרכב לאחר בדיקת הבוחן כמו גם על התיקונים שנעשו לפניו.

מעבר לכך, עליך לדרוש זיכוי שכן הליקויים שצויינו אינם ביכולתו של אדם סביר ("אדם מן היישוב") לזהותם. מה גם שהרכב נימצא תחת טיפולים ותיקונים כמוכח מלפני 60 יום.

עיין בפסיקה הבאה:

http://info1.court.gov.il/Prod03/ManamHTML2.nsf/B183A373D694D9354225704C00654057/$FILE/D8B44B32C3DA1CAA422570480046CB67.html?OpenElement

היכן שבטוח, כדאי, וסביר לנהוג מהר - הזהר!

שם השוטר מחכה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם חייבים למצוא 3 ליקויים כדי שתקבל הורדה
אין כל חובה למצוא 3 ליקויים ע"מ להוריד רכב מהכביש, מספיק בליקוי אחד משמעותי(לא מינורי) בשביל כך.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי מציית לו בכלל.

למי יש כוח לתלונות, תביעות וכל הבירוקרטיה?

הוא מתחיל לבלבל תמוח? תתניע וסע. אח"כ שהם יחפשו אותך ולא אתה תרדוף אחריהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי באיזה הזייה אתה חי?מה נראה לך זה פה גוסט דוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאתה הוזה...:shock: .

אתה יודע, זה לא שיש לי אפשרות לא לציית, הבוחן לקח את הרשיון רכב, ורשם עליו מ-ב-ו-ט-ל.

קיבלתי אישור זמני עד ל9/7 ב10:00 בבוקר, מעבר לזה רשיון הרכב לא תקף = אני נוסע ללא רשיון.

פרט לכך, הבוחן המשטרתי מלווה בשוטר מתנ"א, אתה יודע, אי ציות = מעצר...

ואגב, אם הייתי מתניע ונוסע, רוב הסיכויים שגם היו רודפים אחריי...

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6489 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...