Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נוזל קירור

BlackSheep
שימו לב! השרשור הזה בן 7595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מילאתי מעל הקו המקסימלי והייתי עצלן מידי להתחיל לסחוט הכל החוצה ( הדרך היחידה שאני מכיר להוציא תחומר-חוצמה השיטה אם הצינור והיניקה שלא ניסיתי)

קיצר יהיו בעיות?

ועוד דבר אחד אני יכול להחליף את החומר שימון של הגירים לבד?

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10- יופי עדיין נשאר קצת שכל

like a G-L-O-V-E

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שהבנתי אותך נכון - אם התכוונת לכך שמילאת נוזל קירור מעל למידה המסומנת - אם מדובר ברכב חדש יחסית (שיש לו מיכל עודפים למים) אז זה לא אסון, זה ייצא בעצמו כשהטמפרטורה תעלה. הפקק של מיכל העודפים יושב על קפיץ, ואם הכל תקין הוא משחרר עודפי נוזל.

אם אתה לא בטוח אם יש לך או אין לך מיכל עודפים וכו'. אז אל תתעצל ותנקז קצת נוזל. תשתדל לא לשתות מהנוזל כשאתה שואב. הוא לא בריא במיוחד.

לגבי שימון גירים תשאל את אחת המורות שלך, כי אני באמת לא יודע מי עדיין כותב עם גיר מחוץ למערכת החינוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:oops:

אממ זה גולף 95 ולא נראה לי שיש קפיץ

גירים זה אנגלית sorry

הילוכים זה אופניים לא?

אז יותר נכון תיבת ההילוכים לא? קיצר איך מחליפים את חומר הסיכה בתוכה?

like a G-L-O-V-E

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ת'אמת - סליחה על ההיתממות. הבנתי שאתה מדבר על תיבת ההילוכים.

אם אתה מתכוון לתיבה אוטומטית - אל תתעסק עם זה. אם אתה מתכוון לתיבה ידנית - תמשיך לקרוא...

תראה - יש לך נסיון בעבודה על הרכב? לפחות שמן מנוע החלפת פעם לבד? יש לך מקור מידע טוב לגבי מבנה הרכב (היינס, או ספר דומה)? יש לך את המפתחות המתאימים?

אם התשובה היא כן - אז אתה יכול להחליף בלי בעיה. מרוקנים וממלאים, אין פילטר להחליף.

אם התשובה היא לא, אז תחכה עם זה קצת. בניגוד לשמן מנוע שדי קל להחליף כי פתח הניקוז והפילטר די קלים למציאה - במקרה של תיבת ההילוכים בכל אוטו זה סיפור אחר, יש כאלו שבהן ההילוכים והדיפרנציאל יושבים על אותו אגן שמן, יש כאלו עם פתח ריקון אחד ויש כאלו עם שני פתחים. יש מכוניות שבהן הגישה לפתח המילוי קשה וברובן הפתח צר הוא ודחוק.

אז אם לא דחוף לך לעשות את זה לבד - אתה יכול לבקש שיעשו לך את זה בטיפול 10000הבא. אם אין לך נסיון אז זו המלצתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משפט הכותרת בדכ לא נכון.

כמעט בכל ממסרת יש פילטר שמן- וצריך או לנקות או להחליף.

הבעיה היא שבניגוד למנוע הפילטר הזה פנימי ויש לפרק את המגש התחתון

על מנת להגיע אליו (סיפור יקר ומסוכן)

:evil:וולו הנאה אחורית 6 צילינדר 164 960 .
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל ידני...

שנית דיברתי אם מישהו והוא אמר לי שכנראה הלך הסינכרון להילוך השני ודרך אחת לעזור לבעיה(לא לפתור) זה להחליף שמן...

אממ אני פחות מתעזק אם רכבים כי אין מי שילמד אותי בבית אבל אם יש מישהו באזור רעננה שיכול לעזור לי אשמח

ואם אתם תוהים למה לא לתקן את הסינכרון זה כי אמרו שזה יקר :shock:

like a G-L-O-V-E

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל ידני...

שנית דיברתי אם מישהו והוא אמר לי שכנראה הלך הסינכרון להילוך השני ודרך אחת לעזור לבעיה(לא לפתור) זה להחליף שמן...

אממ אני פחות מתעזק אם רכבים כי אין מי שילמד אותי בבית אבל אם יש מישהו באזור רעננה שיכול לעזור לי אשמח

ואם אתם תוהים למה לא לתקן את הסינכרון זה כי אמרו שזה יקר :shock:

לפי רמת הידע הטכני שלך שמשתקפת עד כה אני לא ממליץ לך לבצע זאת לבד

גש למוסך, החלפת שמן גיר היא לא פעולה יקרה וזה שווה את כל החיסכון בלכלוך מסביב או חס וחלילה נזק שאתה עלול לגרום.

אם אכן הסינכרון דפוק החלפת שמן גיר לא תעזור במאומה, תיאלץ לשפץ גיר וכמובן הגיר יקבל שמן חדש.

להבא נסה לכתוב את הודעתיך ברור ככל האפשר עם כל המידע הרלוונטי כדי שנוכל לעזור לך מהר ככל האפשר

וכדי למנוע שירשורים ארוכים שנובעים מפירסום פיסות מידע.

נסה גם למזער ככל האפשר את שגיאות הכתיב.

תודה.

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה משנה שגיאות כתיב כל עוד אפשר להבין :roll:

שירשורים ארוכים זה כל הכיף בפורום לא? זה לא אי מייל זה בין אי מיייל לצ'ט

like a G-L-O-V-E

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה משנה שגיאות כתיב כל עוד אפשר להבין :roll:

שירשורים ארוכים זה כל הכיף בפורום לא? זה לא אי מייל זה בין אי מיייל לצ'ט

שגיאות כתיב מעצבנות,מפריעות להבנת הנקרא וגורמות לפורום שלנו להראות רע מאד ולא מקצועי.

שירשורים ארוכים זה לא כיף ! זה מעצבן . כשהרשור ארוך סתם ללא סיבה ויגרום לכך שאנשים יתעלמו מההודעות שלך בהנחה שלא ימחקו קודם לכן.

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אם אתה מחפש לקשקש יש את אוף טופיק. אם אתה מחפש דיונים שלא נגמרים בנושאי רכב יש המון כאלה מעניינים בפורום רכב כללי.

אבל פורום טכני הוא פורום שבו אנשים עוזרים זה לזה בבעיות שמאוד מטרידות אותם.

מי שנתקל בבעיה והעלה אותה פה תמיד קיבל יחס.

אבל אם הוא העלה תיאור מפורט וענייני של הבעיה הוא קיבל יחס מועדף. מי שמוסר כל פעם פירור מידע רק מתיש את אלו שעובדים מולו ובסופו של דבר הוא לא יקבל עזרה ופתרון.

אז צ'טים זה לא פה. פה מקום רציני וענייני יותר, וכל אחד יכול ללמוד המון ממה שהולך פה, גם בזכות העובדה שהחומר הטכני לא טובע בים של זירזורי שכל.

ולעניין התנסחות ושגיאות כתיב - ממש חורה לי מה שהולך בפורומים. הזלזול בשפה תקינה הוא ממש צורם, ואני מאוד מקוה שזה רק זלזול ולא בורות.

מי שמתנסח בצורה רהוטה מזמין אנשים לענות לו. מי שנכנס וכותב בעילגות (ואני לא מדבר עליך, אז אל תיעלב בבקשה) יוצר רושם מיידי של חוסר אינטליגנציה והתגובה שיקבל תהיה בדרך כלל "לך למוסך", מפני שמי שקורא את הודעותיו לא סומך עליו שיבין מה שכותבים לו.

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

11.7.2003

לכבוד חברי הפורום הנכבד

יש כאלה (כמוני למשל) שלא יודעים איזה אינפורמציה אתם צריכים בדיוק כדי לעזור לי אולי תפרסמו הודעה פה אם מה צריך לדוג'

מכונית\שנה\מנוע.....וכד' ואז השאלה.

אני בטוח שלא כולם פה רוצים לשבת ברצינות ולדון אם צריך להתחיל מלחמת עולם 3 אלא לדבר בכיף על התחביב שהם מאוד אוהבים? הרי לא מדובר פה על שירות כספי (כמו שאבא שלי עושה שעה בטלפון איתו והלכה המשכורת החודשית) אלא באנשים שבאים לעזור לאלו שלא יודעים ולהסביר להם בכיף ובסבבה

בתודה בני.

העתקים:

שר התחבורה

המשרד לפיתוח אזורי

נ.ב המכתב הרשמי נועד להמחשה בלבד

like a G-L-O-V-E

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...