Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ממכרז ממשלתי,האם שווה? התשובה בפנים.

TsxProject
שימו לב! השרשור הזה בן 6497 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אנשים רבים חושבים לאחרונה לקנות רכב ממכרז ממשלתי,של הצבא או המשטרה לדוגמא,

ושואלים האם זה כדאי.

התשובה היא בהחלט לא!

בזמן האחרון צצו המון מכוניות ממכרזים ממשלתיים,כאחד שעבד על מספר לא קטן של המכוניות האלו אני אתן לכם דוגמא,בן אדם קנה רנו קליאו,ופולו לנכד שלו ולבן שלו.

הקליאו הייתה יחסית בסדר,שמן,פליטר שמן,פילטר דלק,פלאגים,פילטר אויר,כיוון קרבורטור,החלפת מיכל מים,מאווררים,ציריות,תפוחי הגה,מילוי מים.

אבל מבפנים הפלסטיקים הרוסים פחות או יותר,ועל הריפוד אין מה לדבר בכלל,יהיה לכם מזל ענק אם תפלו על רכב כזה במכרז ממשלתי.

עכשיו הגענו לפולו..

קפץ טיימינג,השסתומים נראים כמו פרחים,השאירו כמובן סימן על בוכנה 1 ו2.

וזה רק ההתחלה,רואים שהתחילו לטפל באוטו במוסך אבל כנראה הבינו את מידת הנזק והעדיפו לשים אותו במכרז.

יש לי דוגמאות הרבה הרבה יותר גרועות,פשוט לא שווה לקנות רכב ממכרז ממשלתי.

במיוחד לא מכוניות שהיו של הצבא,ילדים בני 18 נוהגים על מכוניות לא שלהם,טוב לא יכול לצאת מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

אנשים רבים חושבים לאחרונה לקנות רכב ממכרז ממשלתי,של הצבא או המשטרה לדוגמא,

ושואלים האם זה כדאי.

התשובה היא בהחלט לא!

בזמן האחרון צצו המון מכוניות ממכרזים ממשלתיים,כאחד שעבד על מספר לא קטן של המכוניות האלו אני אתן לכם דוגמא,בן אדם קנה רנו קליאו,ופולו לנכד שלו ולבן שלו.

הקליאו הייתה יחסית בסדר,שמן,פליטר שמן,פילטר דלק,פלאגים,פילטר אויר,כיוון קרבורטור,החלפת מיכל מים,מאווררים,ציריות,תפוחי הגה,מילוי מים.

אבל מבפנים הפלסטיקים הרוסים פחות או יותר,ועל הריפוד אין מה לדבר בכלל,יהיה לכם מזל ענק אם תפלו על רכב כזה במכרז ממשלתי.

עכשיו הגענו לפולו..

קפץ טיימינג,השסתומים נראים כמו פרחים,השאירו כמובן סימן על בוכנה 1 ו2.

וזה רק ההתחלה,רואים שהתחילו לטפל באוטו במוסך אבל כנראה הבינו את מידת הנזק והעדיפו לשים אותו במכרז.

יש לי דוגמאות הרבה הרבה יותר גרועות,פשוט לא שווה לקנות רכב ממכרז ממשלתי.

במיוחד לא מכוניות שהיו של הצבא,ילדים בני 18 נוהגים על מכוניות לא שלהם,טוב לא יכול לצאת מזה.

מי שקונה רכבים כאלה הם בד"כ סוחרי רכב, הם יודעים מה לקנות ובכמה (מכרזים). לאזרח הפשוט לא שווה להתעסק בזה.

מעבר לזה אי אפשר להכליל, יש רכבים צבאיים שמורים (לא משהו נדיר) שלא הייתי מהסס לקנות במחיר נמוך למרות קילומטרז' של 200-350 אלף.(רכבים צפציפיים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעוד תלוי ברכב.!!

עם זה היה רכב מפקד! או רסר וכו. (רכב צמוד. )

לרוב הוא יהיה במצב סביר. אפשר לראות לפי מצב הפנים של הרכב.

עם הוא הרוס. רכב יחידה. עם שמור ונקים. וריפודים מקוריים טובים. ופלסטיקה טובה ואין נזקים. רכב צמוד.

ואבל עם הוא נראה גמור מבפנים. להתרחק כמו ממחלות. כי זה מה שיש בו.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי להיות במשטרת התנועה הארצית בצומת בית דגן!! ויש להם שמה מגרש של מוכניות שעומדות ללכת למכירה לשוק הפרטי, יש מכוניות כמו המאזדות 323 הם גמורות, אבל יש פולו, ואונסיס, לנד קרוזר ,פאג'רו, שהם דווקא במצב טוב וניראות מצוין! תלוי איזה אוטו מחפשים!!!

Peugeot Partner-II 2005 2.0HDI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כול הרכבים שהגיעו אלי היו שחוטים בדרך זו או אחרת.

היו כמה מכוניות שנראו מצויין מבחוץ חוץ מפלסטיקים שבורים מתי שהוציאו כנראה את המכשיר קשר.

אבל ברגע שאתה פותח ראש מנוע,הסיפור מתחיל..

לאזרחים ממש לא כדאי לקנות רכב כזה.

אתה יכול לבדוק אותו שמה אבל אי אפשר להעלות אותו על ליפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכוניות מיהודה ימית ביפו מכוניות ממכרז ששימשו כמכוניות בשירות הממשלתי וחלקם מכוניות צמודות לאדם אחד, מוצגות עם טופס בדיקה וחלקם במצב מצוין ובנוסף מטופלות במוסכים מורשים לפי הספר, נמכרות בד"כ לאחר 5 שנים בערך.

לעומת זאת יש את המכרזים בבית דגן של רכבים משטרתיים ובצריפין יש מכרזים של רכבים צבאיים שהם רכבים חרושים והרוסים עם המון ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכוניות מיהודה ימית ביפו מכוניות ממכרז ששימשו כמכוניות בשירות הממשלתי וחלקם מכוניות צמודות לאדם אחד, מוצגות עם טופס בדיקה וחלקם במצב מצוין ובנוסף מטופלות במוסכים מורשים לפי הספר, נמכרות בד"כ לאחר 5 שנים בערך.

לעומת זאת יש את המכרזים בבית דגן של רכבים משטרתיים ובצריפין יש מכרזים של רכבים צבאיים שהם רכבים חרושים והרוסים עם המון ק"מ.

אתה יודע במקרה איך יוצרים קשר עם צריפין?

מינימן: "זה פשוט משמח לעבור טסט כל פעם מחדש , יש הרגשה כאילו נצחתי את המכון טסטים." :hihi:

"בחורה זה כמו אימיול, לאט לאט אבל בסוף יורדת."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע במקרה איך יוצרים קשר עם צריפין?
כמעט כל יום יש במוסף 24 שעות של ידיעות מכרזים של סיב"ט ומשהב"ט למכירת רכבים, עם כל הפרטים שצריך.

בהצלחה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט כל יום יש במוסף 24 שעות של ידיעות מכרזים של סיב"ט ומשהב"ט למכירת רכבים, עם כל הפרטים שצריך.

בהצלחה.

תודה אני יחפש

מינימן: "זה פשוט משמח לעבור טסט כל פעם מחדש , יש הרגשה כאילו נצחתי את המכון טסטים." :hihi:

"בחורה זה כמו אימיול, לאט לאט אבל בסוף יורדת."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחוז ניכר מתושבי איזור יהודה הימית נוסע ברכבים לבנים שהסיומת של מספריהם היא 77,15 וכולי.

המגרש מתקתק, כמו כן יש גם מכוניות חדשות, יותר שתמיד חונות במקום וגם הן לפי דעתי למכירה.

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שלאזרח הפשוט יש סיכוי אפסי להשיג מכונית שמורה,הכול נשלט ע"י סוחרי רכב.

אגב כול הרכבים שהגיעו אלי היו בלי מספר,רק כמובן המספר הכחול של המכירה הפומבית.

משום שהם צריכים לעבור טסט וכו,לפי מה שאני הבנתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחוז ניכר מתושבי איזור יהודה הימית נוסע ברכבים לבנים שהסיומת של מספריהם היא 77,15 וכולי.

המגרש מתקתק, כמו כן יש גם מכוניות חדשות, יותר שתמיד חונות במקום וגם הן לפי דעתי למכירה.

רכבים עם סיומת 77 הם רכבים ממשלתיים פעילים.

המגרש משמש גם לניפוק רכבים חדשים, ולרכבים שנמצאים במעבר בתוך המאגר. הרכבים החדשים אינם למכירה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוד שלי ואבא שלי ביצעו שתי רכישות מוצלחות מאוד וזולות מאוד מכונס נכסים.

קוואליר קופה ב-24K שנת 96 (המחירון היה אז 38K) במצב טוב מאוד שהלכה לדוד שלי, וניסאן מקסימה שנת 94 שהלכה לאבא שלי - אני לא זוכר פרטים פיננסיים. הניסאן הייתה עם 300K ק"מ אבל היא אצלו עדיין, אני מעריך ששנתיים עברו מאז והוא מאוד מרוצה ממנה.

קוואסקי EN 500 VULCAN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מחליטים לקנות רכב ממשלתי,צריך לבדוק לפחות כמה דברים שאפשר לבדוק שמה,קודם כול פלסטיקים,מראה חיצוני,לבדוק את המדיד שמן,שאין עליו שבבים,לראות שהשמן לא בצבע שחור שרוף,לשכב מתחת לאוטו לראות שאין מכות בשלדה,נזילות וכו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6497 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...