Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ח'ברה, בבקשה תענו לי על השאלה בנוגע לשיפור רכב

d_guy11
שימו לב! השרשור הזה בן 7834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהמשך לשאלתי על האפשרויות והכדאיות בשיפור קל לפונטו 90 שלי

(אני מחזיק אותה כבר שלוש שנים ומאחר והתייאשתי מלחפש וולקן במצב טוב החלטתי

לרצות את עצמי ולהשקיע קצת במה שיש לי כרגע - היות ואת ההיסטוריה שלו וגם קצת את מה שצופן העתיד אני מכיר הכי טוב)

ובהתייחסות לתשובותו המפורטת של תומר 106 ראלי לגבי אפשרויות ואופן השיפור

(פילטר פתוח, ווסת לחץ, הסרת ממיר והחלפת דוד)

שאלתי החדשה (לייתר דיוק השאלות החדשות)

היא מהי העלות המשוערת של כל אחד ממהתקנים הללו?

היכן ממולץ לעשות זאת? (ניגשתי אתמול גם ל"פיין טיוניג וגם ל- a&e-autosport וההצעות שלהן גבוהות יותר

מהערכות שניתנו על-ידיכם בשאלתי המקורית - עומדות על 4,500-4,000 לעומת הערכות של 3,000)

האם ישנם סוגים שונים של פילטרים דודים וכו' ואם כן אז מה הכי מתאים לפונטו?

האם שינויים אלו עלולים להוות בעיה כאשר ניגשים לטסט השנתי (הסרת הדוד המקורי, הסרת הממיר וכו')?

ושוב תודה מראש לעונים

גיא

אם מישהו רואה או רוצה למכור vtr/vts או 106 ראלי דור שני אז שלא יתבייש ושירים לי מהר טלפון 055336232 או שישאר הודעה פרטית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמשיך לחפש וולקן.

לשאלותיך הספציפיות אני לא יודע לענות לצערי, אבל כמי שנוהג כבר שלש שנים בוולקן וכמי שנהג גם בפונטואים שונים, קצת קשה לי לראות איך שיפור כזה או אחר של פונטו 90 יוכל להפוך אותה לאלטרנטיבה בכלל.

וולקן במצב טוב היא דבר נדיר אבל קיים. רק לא מזמן נקנו שתיים כאלה על ידי חברי הפורום או חבריהם.

אז נגיד יהיו לפונטו עוד 10-15 כ"ס (הערכה אופטימית), איפה ההיגוי בעל הדיוק של סכין מנתחים ? איפה השלדה שמדברת אליך ? איפה הזנב שיוצא החוצה בפיקוד ישיר מדוושה הימנית ? איפה הגמישות הטבעית של מנוע גדול נפח ?

תעשה מה שאתה רואה לנכון, אבל נראה לי קצת חבל להכנס להרפתקאה כזו סתם כדי לספק גחמה אישית. איפשהו שם יש וולקן במצב טוב עם השם שלך עליה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב לקניה/מכירה, יש שם וולקן למכירה שטופלה בידיים נאמנות. כל שיפור שיש ברכב הוכנס לאחר הרבה הרבה מחשבה מקדימה (גם הבעלים הקודם וגם המכונאי הם אנשים מאוד רציניים).

אנקדוטה קטנה (אני מקווה שהוא לא יהרוג אותי), לרכב הזה כמעט היה T16.

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה זוכר את ההודעה של תומר (איך לא?) אז שם לפי מיטב זכרוני הוא פירט את עלות החלקים ב-ל-ב-ד זה שהמחירים שנתנו לך בפיין ובאי אנד איי זה כולל עבודה ולכן התוספת מחיר.

אם המחירים שהם נתנו לך צוינו יחד עם המשפט " לא כולל עבודה" אז תגיד ואני ימחק את ההודעה הזו..

:roll:

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שהאלץ לשקול שוב את צעדי בכובד ראש :mad:

אם מישהו רואה או רוצה למכור vtr/vts או 106 ראלי דור שני אז שלא יתבייש ושירים לי מהר טלפון 055336232 או שישאר הודעה פרטית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...