Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה - חידוש רפלקטורים של פנסים

Boxer
שימו לב! השרשור הזה בן 7790 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רפלקטור של פנס ראשי התבלה ולא מחזיר את האור כמו שצריך.

שמעתי פעם שבמכוניות אספנות, בהן חלקי חילוף הן דבר נדיר, מפרקים את הפנס ומצפים מחדש את הרפלקטור.

"גלוונומטה" אמרו (לא לי) שהם לא מתעסקים בדברים כאלה ושאין מה לעשות אלא לקנות פנס חדש.

מישהו יודע איפה אפשר, אם בכלל, לצפות רפלקטורים ישנים?

אני יודע שזה קשור לטיפול ברכברגיל, אבל אני רושם את ההודעה כאן, כי לדעתי יש סיכוי טוב יותר שאספנים ידעו את התשובה.

איתן

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתחילת שנות ה-80' זכורני שהיינו שולחים רפלקטורים לשיפוץ היכנשהו בסלמה בת"א.

לא ידוע אם המקום עדיין קיים.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי הייתה את הבעיה הזאת, ברמה של להכשל בטסט על רפלקטורים.

להשיג רפלקטורים ללנצ'יה בתא מפירוקיות לא פשוט...

גם אני שמעתי עלמישהו בדרום תל אביב שהיה מחדש רפלקטורים, שמעתי גם שהוא סגר, אבל אני לא בטוח ב-100% שזה נכון.

בכל מקרה - אצלי הסתבר שניקוי טוב של הרפלקטורים (שלא היה פשוט בכלל בגלל שהפנס לא מתפרק והגישה אליו היא רק מהפתח של הנורה מאחורה) פתר את הבעיה די טוב. מסתבר שאחרי 20 שנה על הכביש הפנס ה"אטום" פשוט היה מלא אבק... אין לי מושג איך זה הגיע לשם והייתי בטוח שהרפלקטור פשוט הגיע לסוף חייו.

אם לא ניסית לנקות, זה הצעד הראשון - אפילו אם הפנס נראה יחידה אחת אטומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

לפני כשנתיים נצמדה גם אלי בעיית "הרפלקטור הדהוי", חיפשתי כמובן את "ההוא מרח' סלמה", קיבלתי ממישהו את הטלפון שלו בבית - ובשיחה איתי הסביר לי שסגר את העסק מאחר ופנס חדש עולה יחסית בזול כיום ולא באים לתקן אצלו. פתרתי את הבעיה בחנות גל אור באזור רח' המסגר (נדמה לי רח' שונצינו). :D

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7790 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...