Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין לעשות צבע ולהתקין סאן רוף שתיי שאלות.

winer100
שימו לב! השרשור הזה בן 6482 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

רציתי לדעת אם מישהו יודע כמה בערך יעלה לי לצבוע את הרכב (צביעה מלאה)

לצבע שחור (לא כולל פחחות) וכמה יעלה לי סאן רוף כולל התקנה?

במידה ולמישהו יש מקום טוב ומקצועי באזור המרכז אני ישמח להצעות.

הרכב הוא הונדה סיוויק אצ'בק (ESI)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המחיר של צביעה מלאה תלוי בטיב העבודה והאיכות.

סן רוף- במושב משמר השבעה (ליד בית דגן ) יש מקום שעוסק בהתקנה. חיפוש יתן לך שם ומספר טלפון.

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא יודע לאן אתה נכנס.

סן רוף לא מקורי עושה הרבה בעיות. זאת אומרת שיכול ליהיות לך נזילות בחורף וכדומה. אלא אם תלך למישהו באמת מקצועי, ומישהו כזה לוקח כסף והרבה.

צביעת רכב בדרך כלל מורידה ממחירון הרכב שתרצה למכור אותו וזה קצת בעיה.

תחשוב שוב לפני שאתה עושה את זה. בלאגן אחד גדול לפי דעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא יודע לאן אתה נכנס.

סן רוף לא מקורי עושה הרבה בעיות. זאת אומרת שיכול ליהיות לך נזילות בחורף וכדומה. אלא אם תלך למישהו באמת מקצועי, ומישהו כזה לוקח כסף והרבה.

צביעת רכב בדרך כלל מורידה ממחירון הרכב שתרצה למכור אותו וזה קצת בעיה.

תחשוב שוב לפני שאתה עושה את זה. בלאגן אחד גדול לפי דעתי.

כמה זה מוריד מהמחירון?

ואני לא עושה את זה כדאי להסתיר משהו רע סריטות או מה שזה לא יהיה.

אלה רק כדאי לעשות את הרכב יותר יפה ולשנות אותו לצבע שאני רוצה.

ובקשר לסאן רוף יש לך או למישהו כאן איזה מקום שמוכר סאן רוף מקורי וגם מתקין?

עדיף לשלם עוד קצת כסף מאשר שבגשמים יהיה לי צרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שטויות בהודעה אחת?

צבע לא מוריד מחיר, אולי להיפך. אם אתה חושש, תצלם את הרכב לפני ואחרי וכך תוכל להוכיח שלא בגלל סריטות צבעת, אבל מי בכלל מוריד מחיר (משמעותית על כל פנים) בגלל סריטות? אם לרכב אין תאונות שילדה אז העובדה שחודש הצבע נראית לי רק חיובית.

לגבי הסאן-רוף, אם מצאת את מקום במשמר השבעה, ראית שהם מקצועיים, נותנים אחריות. החשש שכל סאן-רוף ידלוף ויתקע מזכיר לי חששות של סבא שלי שכל דבר מותקן שאינו מכאני הוא חשש לתקלות (מה שנכון, אבל כדאי להתחשב ב- % התקלות הצפויות ובהנאה בינתיים :-) ). דווקא המקוריים לא תמיד מוצלחים, ראה מקרי VW (בפולו של חבר שלי דלף כמו משוגע פעמיים), רנו (בקופה) ואפילו אצל אהובתי הרובר ידועות בעיות כאלה (טפו טפו טפו).

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שטויות בהודעה אחת?

צבע לא מוריד מחיר, אולי להיפך. אם אתה חושש, תצלם את הרכב לפני ואחרי וכך תוכל להוכיח שלא בגלל סריטות צבעת, אבל מי בכלל מוריד מחיר (משמעותית על כל פנים) בגלל סריטות? אם לרכב אין תאונות שילדה אז העובדה שחודש הצבע נראית לי רק חיובית.

לגבי הסאן-רוף, אם מצאת את מקום במשמר השבעה, ראית שהם מקצועיים, נותנים אחריות. החשש שכל סאן-רוף ידלוף ויתקע מזכיר לי חששות של סבא שלי שכל דבר מותקן שאינו מכאני הוא חשש לתקלות (מה שנכון, אבל כדאי להתחשב ב- % התקלות הצפויות ובהנאה בינתיים :-) ). דווקא המקוריים לא תמיד מוצלחים, ראה מקרי VW (בפולו של חבר שלי דלף כמו משוגע פעמיים), רנו (בקופה) ואפילו אצל אהובתי הרובר ידועות בעיות כאלה (טפו טפו טפו).

גם אני בדיוק חשבתי על זה, שאני הולך ומשקיע כמה אלפי שקלים על צבע וזה עוד יוריד מהמחירון?

כול הכוונה שלי לשנות את הצבע בשביל שהוא יהיה יותר יפה לא בשביל לכסות משהו.

ורעיון טוב לצלם לפני ואחרי למרות שבמידה ואני מוכר אני לא חייב את זה ממש אבל ממש להציג לקונה.

כמובן הרכב נקי לגמרי אין לו כלום.

לגבי הסאן רוף:

אם אין אבדל משמעותי במחיר של מקורי לבין לא מקורי אז זה ממש לא ישנה לי ואני יקנה מקורי.

אבל השאלה שלי מאיפה אפשר להשיג מקום טוב שיספק את זה? וכמובן גם צבע?

אני צריך מקום שנמצא באזור המרכז, מקום שיכול לספק לי את הדברים האלו באותו יום

הכוונה את ההתקנה באותו היום והצביעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה מאוד מהסאן רופים "המקוריים" שאתה מקבל עם הרכב הם בעצם סאן רופים שהותקנו במשמר השבעה, ככה שאין מה לפחד מהם מקצועית, הם רציניים ביותר.

אם אתם שואלים למה ליבואן להתקין סאן רוף בארץ כשהוא יכול ליבא רכב עם סאן רוף מקורי? בדיוק אותה סיבה שיש מזגן ישראלי.

שיקולי מיסוי ורווח.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה מאוד מהסאן רופים "המקוריים" שאתה מקבל עם הרכב הם בעצם סאן רופים שהותקנו במשמר השבעה, ככה שאין מה לפחד מהם מקצועית, הם רציניים ביותר.

אם אתם שואלים למה ליבואן להתקין סאן רוף בארץ כשהוא יכול ליבא רכב עם סאן רוף מקורי? בדיוק אותה סיבה שיש מזגן ישראלי.

שיקולי מיסוי ורווח.

אוקיי אם באמת אין אבדל אז חבל סתם לזרוק כסף.

דרך אגב הם גם עוסקים בצביעה?

אתה השני שממליץ עלהם.

דרך אגב:

משמר השבעה זה ישוב לא?

אז מה שם המקום עצמו ששם עושים את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם אותו וויכוח על סאן רוף ועל צבע חדש.

סאן רוף שהותקן מקצועי יעלה את מחיר הרכב, יש אחד במושב גנות, אלו הם הכי מקצועים שיש עם מאות התקנות ועוד לא הייתה עליהם אף ביקורת רעה, הם משתמשים בגגות בעלי תו תקן איכותיים ועבודה מאוד טובה.

לגבי צבע, אני מניח שזה לא רכב אספנות, ואי אפשר לבצע רק צבע, יש צבע בסיס וצבע יסוד ולמרוח מרק בחלק מהשירטות העמוקות או פגיעות חצץ.

עבודה מקצועית עולה בערך בין 5 ל 7 אלף.

אם הרכב מעל שנת 96 זה כן יוריד במחירון ולא משנה כמה תצלם.

מתחת לשנת 95 זה יעלה את ערכו.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שגם אתה מעונין לשנות את הצבע, זה כבר באמת יוריד מהמחירון.

לדעתי תמכור את הרכב, קנה אחת שמורה בצבע שאתה רוצה עם סאן רוף ובטח היא תיהיה יותר חדשה.

הכי טוב באמת, כי שינוי צבע זאת לא רק צביעת חוץ, אלא עבודה מאוד יקרה ולא מומלצץ אם זה לא רכב מאוד מיוחד ונדיר או אספנות.

אתה תגיע להשקעה של 14 אלף בערך...

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משמר השבעה , אלא המושב ליד , גנות.

אין שום קשר בין סאן רוף שהגיע מקורי לסאן רוף שהותקן בארץ מלבד העובדה ששניהם מחדירים שמש לרכב.. לגבי מה יותר טוב ? מצטער , לא מכיר - אבל החברה הזו קיימת כבר מעל 10 שנים - כנראה שהם עושים משהו נכון בכל זאת.

לגבי צבע - אם יש לך את התקציב לכך - למה לא? השקעה לא קטנה , אבל אם זה מה שיעשה עבורך את הרכב - בכיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברה יושבת בגנות, נותנת אחריות ל-6 שנים!!! מקצועית מאוד, מאנשים שעשו שם לא שמעתי על שום תלונות. המחיר בהתאם, לסאן רופ חשמלי עם תריס המחיר הוא בסביבות 5K-6K.

שינוי צבע מתחיל אצל בעל מקצוע סביר מכ-3.5K עד 10K ומעלה.. תלוי במקום ובאיכות העבודה.

פיליפ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיקולי מיסוי ורווח.

תשאל את חברת ניסאן איפה הם מתקינים את הסנרוף שלהם.

בשנת 2000 קנינו ניסאן טרנו חדשה מהחברה ובחורף התחילו נזילות מהגג.

לא כל מקום הוא "מקצועי"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם כשהאחריות היא ל-6 שנים בלבד, גם אם תבוא עם נזילות בעוד 9-10 שנים הם יטפלו לך בזה בסכום סימלי ואפילו ללא כסף. יש לי חבר עם פורד אסקורט שנת 91, יש לו סאנרוף שנעשה בגנות, מקצועי מאוד - אין נזילות, אין חלודה ליד הסאנרוף, אין התקלפות צבע ואין שום בעיות - עובד חלק.

בקשר צביעה כללית כל אחד וזכותו לעשות ברכב שלו מה הוא רוצה, אם אתה רוצה למכור את הרכב לאחר מכן זאת לא אמורה להוות בעיה, פשוט מאוד תצלם את הרכב עם מצלמה במצב הנוכחי (מצלמה עם תאריך בצד) ותדגיש בצילום את הצבע השרוף או התקלפויות הצבע, תשמור את התמונות ובמקרה שתרצה למכור את הרכב תציג אותם לבנאדם.

זה הכל.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6482 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...