Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פונטו טורבו, איביזה 1400, פולו 16v- כולן 3 דלתות ושנת 96-97

jingel
שימו לב! השרשור הזה בן 6507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקום בשכל שלי כבר אין אז אולי יהיה מקום בפורום .

בחיפושי אחר רכב חסכוני - זול לקניה וזול לאחזקה במרכב של 3 דלתות - אלו הן הפיינליסטיות :

פונטו טורבו - לא חסכונית ויקרה לאחזקה ? פוזה ומרווחת ?

איביזה 1400- רכב מיושן שלא סוחב כלום ? מרווח וחסכוני ?

פולו 16v - צרה ולא מרווחת ? פוזה וחסכונית ?

כולן 3 דלתות ידניות ושנת 96-97

דגשים :

אני גבוה ורחב לכן צריך כמה שיותר מרווח .

חסכוניות הן בדלק והן בתחזוקה .

לא מחפש להכנס לגראנד פרי אבל גם לא רוצה להוציא את הרגל החוצה כדי לדחוף .

מקום לאלטרנטור משופר או חליפי של 120 - 130 אמפר.

אם אתם מכירים חלופות אחרות אשמח לשמוע .

וכן אני יודע שהכל תלוי באקזמפלר שאני מוצא אך אשמח לחוות דעתכם .

אני כבר הבנתי - זה הכימיקלים שלי שלא הבינו.

jingel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפולו לא קטנה כמו שאתה חושב , היא תוכננה בצורה מאוד חכמה , קטנה מבחוץ מרווחת מאוד מבפנים , בזמנו קניתי את הפולו שלי מבחור בגובה 191 ,ודי רחב , הוא לא התלונן על המרחב הפנימי , ראיתי אותו נוהג בה די בנוחות אפילו

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איביזה קופרה חסכונית?!!?

לא נראה לי..

מדובר במנוע 2 ליטר אטמוספרי (לא טורבו)

לדעתי היא תהיה פחות לוחצת מבחינת דלק ביחס לפונטו שפותח השירשור הציע

מצד שני עושה רושם של מרווחת יותר מהפולו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למה לקנות פונטו GT? עדיף כבר לקנות פונטו רגילה.

ובכל מיקרה היא תיהיה עגלה בגלל היחס דחיסה לפי מה שאני יודע.

לפותח השירשור- אני הייתי הולך על הונדה האצ'בק שנים 96-2000. רכב חסכוני מאוד ואמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת תם - יש אפשרות לנתק את מנוע הטורבו בפונטו ?
בחור, אל תקנה רכב ספורט, אתה לא יודע למה אתה נכנס.

פונטו טורבו תעלה לך לאחזקה בשנה בערך כמו עוד מכונית, תעשה חיפוש תבין.

תקנה רכב 3 דלתות וסלאמת.

תחפש פיאט בראבו, אפילו שקשה למצוא אחת נורמאלית.

גם פולו היא יקרה לאחזקה.

איביזה 1400 מתאימה לך בול, תחפש מכונית עם מנוע קטן שנראית טוב לדעתך והיא במצב טוב ותקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השירשור- אני הייתי הולך על הונדה האצ'בק שנים 96-2000. רכב חסכוני מאוד ואמין

פעם ראשונה שמישהו ממליץ עליה - היא לא יקרה הן בקניה והן באחזקה ? - מה לגבי מרווח פנים ותנוחת ישיבה ?

פונטו טורבו תעלה לך לאחזקה בשנה בערך כמו עוד מכונית, תעשה חיפוש תבין.

עשיתי - לא מצאתי כלום

תקנה רכב 3 דלתות וסלאמת.

הלוואי וזה היה כזה פשוט , מלבד שלושת אלו איזה עוד אתה מכיר שהן מרווחות וחסכוניות בתצורת 3 דלתות ??

תחפש פיאט בראבו, אפילו שקשה למצוא אחת נורמאלית.
הבנתי שדוקא זו תהיה ממש לא אמינה .

גם פולו היא יקרה לאחזקה.

מאיזו בחינה ? דלק ,ביטוחים ?

תוסיף לרשימה 106 XS דור שני 3 דלתות.
אני נכנס בכזו ??????

jingel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי פולו 16V כבר כשלושה חודשים..

אני 1.92 ס"מ, אין לי בעיות של מרווח במושב הקידמי. מקסימום מוציאים את הראש מהסאן רופ :wink:

עלות טיפולים במוסך מורשה יקרה להחריד, לי יש כרגע תקלה של טורים קופצים לפעמים, נאמר לי שצריך להחליף בית מצערת שעלותו כ-5000 ש"ח לחדש!!! :shock::evil::cry:

טיפולים קטנים שלא חייבים מוסך מורשה, כמו פילטרים שמנים וכו' עולים כמו בכל רכב רגיל.

צריכת הדלק היא סביב 11-12 ק"מ לליטר.

אם התנהגות פחות חשובה לך, פיאט בראבו היא אופציה טובה בשבילך. שחיפשתי רכב אז חיפשתי בראבו. היא מרווחת יותר מהפולו במקצת.

ברכב שמור צריכת הדלק תיהיה פחות או יותר כמו הפולו. מנוע ה-1.6 מתאמץ פחות כדי השיג כמעט אותם ביצועים כמו של הפולו.

פיליפ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט בראבו היא אופציה טובה בשבילך. שחיפשתי רכב אז חיפשתי בראבו. היא מרווחת יותר מהפולו במקצת.

ברכב שמור צריכת הדלק תיהיה פחות או יותר כמו הפולו. מנוע ה-1.6 מתאמץ פחות כדי השיג כמעט אותם ביצועים כמו של הפולו.

ראיתי עכשיו שיש בראבו מנוע 1400 - מה ההבדל בינה ל 1600 מבחינת ביצועים דלק וכוח סוס ?

אישית אני לא מחפש פתיחות אלא פשוט לסוע בנוחות ולשייט בארוכות עם פול ווליום :twisted:

jingel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של אחת כזאת במשך שנה וחצי אני יכול להגיד לך בוודאות שהיא מאוד חסכונית (1-16 בנסיעה רגילה) מאוד אמינה (אני יכול לספור על יד אחת את הבעיות שהיא עשתה לי במשך שנה וחצי)

דווקא ממש לא יקרה לקנייה והדבר היחיד שמפריע בה זה שהביטוח קצת יותר יקר מהאחרות אבל לא משהו נוראי.

תנוחת הישיבה נמוכה כמו בכל ההונדות ולי אישית הכיסאות לא כל כך נוחים אבל הבנתי שזה בגלל שאני רזה ולרוב האנשים זה לא מפריע.

מרווח פנים די טוב, יש הרבה יותר מקום מאחורה מאשר באאודי A3 או פולו לדוגמא. שוק חזק מאוד!

אתה מוזמן ליצור קשר אם אתה רוצה שאני יפרט לך יותר.

שיהיה בהצלחה בקנייה,

אופק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי עכשיו שיש בראבו מנוע 1400 - מה ההבדל בינה ל 1600 מבחינת ביצועים דלק וכוח סוס ?

אישית אני לא מחפש פתיחות אלא פשוט לסוע בנוחות ולשייט בארוכות עם פול ווליום :twisted:

1.6 16V 100 כ"ס.

1.4 8 שס' 80 כ"ס.

יש הבדל מורגש בביצועים לטובת ה-1.6. צריכת הדלק של המנוע הגדול יותר היא כ12 ק"מ לליטר בממוצע. לא יודע מה הצריכה של ה-1.4

פיליפ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.6 16V 100 כ"ס.

1.4 8 שס' 80 כ"ס

אני מניח שאתה סגור על זה - כי ראיתי שירשור כאן שטענו כי יש גם 1400 עם 100 כוח סוס ??

jingel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...