Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוו"ד על מכשיר MP4.

דניאל
שימו לב! השרשור הזה בן 6500 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בסוג הזה של מכשירים היחידים שהם באמת טובים ובעלי שם ותכונות טובות הם המכשירים של חברת

Iriver

אני ממליץ לך לא לגעת בשום דבר אחר כולל אפל, הם יתנו לך תמורה הכי טובה לכסף.

גם אתה יכול לוותר על הMP4 זה גימיק מטומטם המסכים האלה גם ככה קטנים מידי כדי שמשהו יראה בהם נורמלי חבל על הכסף.

וראיתי כבר וידיאו כל מכשירים עם מסך יותר גדול וזה עדיין מעפן.

קליאו ספורט :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

iriver באמת הטובים ביותר בתחום אבל ב-350 שח אני לא חושב שתמצא משהו שלהם (אולי עם ממש קצת זכרון).

יש לי ניסיון של כמה דקות עם מכשיר MP4, לא זוכר איזה חברה אבל הכל יוצא מאותו מפעל- האיכות שמע מתקבלת על הדעת, המסך הקטן מאוד ברור והצבעים בו עשירים מאוד כמו במכשיר של סמסונג. סרטון לא יצא לי לראות בו אבל אני מזכיר שהצבעים מעולים.

סה"כ תמורה טובה לכסף, גם דיי עמיד לנפילות אבל מה שבטוח לא מדובר במכשיר איכותי ביותר כמו IRIVER וגם לא צריך לצפות ממכשיר בסכום כזה שיהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאומרים על איכות משלמים, אתה לא יכול לקנות מכשיר סיני חסר שם ולצפות לאיכות.

לרוב המכשירים האלה נופלים בסופו של דבר בבטריה בעלת איכות ירודה היא לא מחזיקה את השעות המוצהרות ואחרי זמן לא רב אורך החיים עוד יותר מתקצר.

קליאו ספורט :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטויות! MP4 זה בזבוז סתמי

אני הייתי משקיע בנגן MP3 טוב

בעולם-"זאת זכות לתת שרות"

בארץ- "אתה חייב לתת לי שרות! אני קניתי את הכיסא שאתה יושב עליו!":evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרא , יש לי את הMP4 הנ"ל .

איכות השמע סבירה לחלוטין ואפילו טובה .

איכות המסך טובה , ויש אפשרות לראות סרטים ו-ל-ה-ב-י-ן אותם , רק העיניים יצאו לך מהמקום מרוב המאמץ להתמקד על מסך קטן .

המכשיר קטן ודק .

והוא שווה את המחיר שלו .

האוזניות שמקבלים עם המכשיר זבלללל .

אההה ... צריך להזהר עם החיבור USB הוא רגיש !

זה נכון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...