Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ALPINE דחוף!!!

Noybee
שימו לב! השרשור הזה בן 7853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

התעניינתי בדגם של אלפין בשם SPR-172b.

כאשר התכוונתי להזמין אותו הבוקר, נודע לי מ-car-stereo שיצא דגם חדש שמחליף את הרמקול הנ"ל בשם SPS-1729 כאשר שני הדגמים ממש זהים ומפיקים הספק מקסימלי זהה של כ- 120 וואט. החלטתי שאין בזאת בכדי לשנות בחירתי והזמנתי את הדגם החדש.

לאחר מכן, מבירורי באינטרנט נודע לי כי לדגם הישן עוצמה של 40 וואט RMS

לעומת 30 בדגם החדש, שאכן מוצג כמחליפו. המוכר אמר לי שכיום הטכנולוגיה היא כזאת שאצל ALPINE

ה-RMS מוצג כנמוך יותר, מה גם שחברות אחרות מנפחות נתון ו-30 של אלפין שקולים ל- 60 של פיוניר.

שאלותי- האם אכן יש הבדל בין שני הדגמים?

האם 30 וואט rms זה חלש מדי על 120 וואט?

בתודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר אלפין אכן יש חלוקה ל"רמות", אך הדגם הישן שאותו רציתי לקנות כבר לא מופיע.

מה גם שהנתונים של שני הדגמים מאוד זהים, אין סיבה שיצרן יפיץ רמקולים שההבדל היחיד ביניהם הוא שוני של 10 וואט בrms...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שפרסום נתוני הדגם הישן ע"י האתרים הישראלים- שגוי.

ע"פ אתרים בחו"ל, לרמקול "הישן" יש 160 וואט מקסימלי ולא 120. אכן יש לו מחליף בסדרת ה- SPR.

השאלה היא- למה על רמקול שעולה בארה"ב 114 דולר (SPR),אני צריך לשלם אותו המחיר עבור ה-SPS, שעולה אצל אותו המקום בארה"ב 60 דולר.

אני מתכוון לדרוש מהמוכר לרדת ב-40 דולר במחיר, ולא, אבטל את ההזמנה.

תודה לך על עזרתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אל תסתכל על נתון הMAX תסתכל על הRMS זה הנתון שחשוב.

שנית אם מוצר עולה בארה"ב 200 דולר הגיוני שהוא יעלה בארץ משהו כמו 400, יש לך 71% מכס על המוצר ואל תשכח את עלות המשלוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמיתית , המוצרים בארץ עולים יותר מכפול.

עזוב רק מכס.

ביבוא המנוי יש עוד בערך 6-7 פרמטרים של עלויות.

בעיקרון ממחיר הדילר שבו היבואן קונה , העלות הסופית שלו היא בערך כפול 2.5 מזה. על זה הוא עוד צריך להרוויח וגם החנות.

דרך אגב, ביבוא אישי, לא יחושבו המיסים עפ"י המחיר שבאמת שילמת אלא עפ"ימחיר List מלא בחו"ל מה שאומר שאתה יכול לקנות רמקול ב 100$ ולשלם עליו עוד 200$ מכס.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...