Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב ב-15K - התלבטות בין רכב ישן לחדש

ivenger
שימו לב! השרשור הזה בן 6506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

יש לי כ-15K ואני די צריך רכב כרגע. הנסיעות יהיו: נסיעות עירוניות יומיות של כ-300 ק"מ בחודש ונסיעות בין עירוניות קצרות (רחובות-תל-אביב) מספר פעמים בשבוע (עוד 800 ק"מ בחודש). בנוסף עוד איזה נסיעה לחיפה ולירושלים פעם בחודש (עוד כ-500 ק"מ בחודש).

איזה רכב אני צריך?

מה שאני צריך הוא לפי סדר עדיפויות:

1. ראש שקט מטיפולים במוסך (לא אכפת לי שיהיו די יקרים, העיקר שלא יהיו לעתים קרובות).

2. רכב עם צריכת דלק כמה שיותר קטנה.

3. פינוקים ברכב - הגה כח, חלונות חשמל וכדומה.

4. מראה טוב של הרכב מבחוץ

5. ידני בעדיפות

6. רכב קטן - לחיפוש חניות בתל-אביב

...

...

35. ביצועים בנהיגה.

התלבטות מרכזית היא בין קניית רכב יחסית ישן אבל שנחשב אמין (שרייד למשל, למרות שאין לו הרבה פינוקים, וגם לא יודע עד כמה צריכת הדלק שלו נמוכה). אופציה אחרת היא קניית רכב חדש יותר, אך לא פופולרי למשל סיטרואן סקסו או סקודה פליסיה (בגרסת 1.3?).

כמו כן, האם שווה יותר לקנות רכב ב-12K ולעשות לו יישור קו ב-3K, או לחפש ישר רכב טוב יותר?

אנא חוו דעתכם,

תגידו גם איזה דגמים לדעתכם כדאי לשקול (או יותר נכון, בעיקר אילו לא כדאי לשקול).

אגב, אולי מישהו יודע מה ההבדל בצריכת דלק בנסיעות כמו שלי בין נפח גדול לקטן? נגיד סקסו-1.4 וסקסו 1.1?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיה קשה מאוד למצוא רכב בתקציב כזה שיהיה מטופל טוב מספיק כדי שתוכל לשכוח מיישור קו אחרי הקנייה.

רוב אלו שמחזיקים רכב ישן וזול - תפרנים וחוסכים בעלות האחזקה.

בקיצור - שמור כמה גרושים ליישור קו וחפש רכב במצב טוב ככל האפשר. לא יודע כמה פינוקים תמצא בסכום כזה, אבל לדעתי הצרפתיות סטייל סקסו, 106 או 205 יתנו לך תשובה לרוב בקשותיך.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...