Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Phoenix Gold Xenon-600.1 VS Hifonics BRUTUS BX1000D

nivo
שימו לב! השרשור הזה בן 6507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סוף סוף אני קונה סאב ומגבר כמו שצריך בתחילת שבוע הבא.

אז :

מי לדעתכם עדיף להגביר KAPPA PERFECT 12.1 ? ואולי בעתיד אצרף לו אח.

ההיפוניקס שהוצע לי חדש ב2300? או הפניקס גולד שהוצע לי ב2500?

נ.ב

האינפיניטי הוצע לי ב1400 חדש ללא תיבה (והבנתי שהם מגיעים עם תיבה מקורית, הלא כך? ) - הגיוני ?

לא חותם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על הקסנון - הסידרה הגבוה של פיניקס גולד , מגברים ברמה גבוה , מתאים לך מאוד מבחינת ההספקים.

לגבי המחיר של האינפינטי , היום כבר אפשר למצוא אותו בסביבות ה 1200 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנתונים של ההיפוניקס?

במידה ואני מביא עוד סאב של אינפיניטי ההיפוניקס עדיף . אבל במידה ולא?

השאלה מי משתי אלה יותר איכותי,עמיד וכו'.

ואני מעדיף לרכוש מגבר חדש עם אחריות... תודה בכל מקרה על הקישור.

לא חותם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה הייפוניקס יד שניה ב 1600 זה האופציה העדיפה עלי 1000D יספיק לך לקפה 100% גם שניים תשים הוא יעבוד טוב. הייפוניקס לא עושה בעיות כמו פרוטקשנים ו כל מיני דברים דומים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני היה לי בזמנו את הסאב. (הוא מדהים) ממליץ בחום.

ואני חיפשתי את המגבר הכי טוב לו.

והמליצו לי על 450W RMS ב 4 אום. @!@

כדי לנצל אותו אד הסוף

ועם אתה רוצה שנייים. לפחות 800W RMS ב 2 אום.

אני הבאתי מחו"ל מגבר במיוחד בשבילו. אחרי הרבה המלצות בחו"ל

החלפתי את הסאב ל(12W7)

וקניתי מגבר יותר חזק. אז לא פתחתי את המגבר שקנתי לאינפיניטי.

קישור למגבר.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=119321

המגבר הוא הלאנזר OPTI 1400D.

אתה חייב מגבר טוב.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש ברכב את ה HIFONICS 1205BD.

הוא מאוד חזק ואמין. זה דגם קצת יותר חזק ממה שאתה לוקח.

אני מגביר איתו כרגע סאב של PhoenixGold - XENNON 500 RMS ב 2 אוהם (בעל שני סלילים של 4). זה סאב שצריך לקבל הספק... והמגבר (שיודע להוציא 900 ב 2 אוהם) מניע אותו מעולה. הגיין כמעט סגור, ואני נזהר בווליום כי אני מכיר את הסאב והמגבר.

יצא לי לעבוד איתו גם על סאב של rockford - RFR למי שמכיר....זו מפלצת קטנה ששוקלת 18.5 קילו (''10....). היום הרמנו אותו יחד אני ואחי (עם התיבה זה כמעט 40 קילו....).....1000 וואט RMS. המגבר הזה מניע אותו מצויין ב 1 אוהם. בלי בעייה בכלל.

באופן כללי, HIFONICS מגברים פשוטים, אמינים וטובים. בהחלט תמורה מעולה לכסף. אני לא יודע אם הם מוציאים ב 100% את מה שמצהירים, אבל בטוח לא נופלים בהרבה. כבר יצא לי לשרוף סאב של 700 RMS איתו.....

ספציפית לשלי, אני מאוד מרוצה ממנו.

גם לאחי יש אחד. ה 605 שהוא גם עובד מצויין. מבחינת עוצמה ודיוק.

אבל, אני ממש לא מזלזל במגברים של PG מסדרת ה XENNON. הם מגברים מצויינים שזכו לביקורות טובות והם בעלי ספק כוח מיוצב. זה לא ענין של מה בכך. הם נחשבים למגברים באותה רמה. ושלא תחשוב שPG קיימים פחות זמן מ HIFONICS....הם מייצרים מגברים עוד לפני שנולדתי או לא רחוק מכך...(למרות ששמעתי שהחברה מתפרקת או משהו כזה...לא חושב שיש לזה משמעות)

מקווה שעזרתי

"אני לא יודע אם יש מספיק מגברים בבית..."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד שמח שעזרתי

:-)

כמו שאמרתי, אני לא חושב שהמגברים שונים מאוד אחד מהשני. סדרת ה XENNON נחשבת מצויינת, ותמורה טובה למחיר.

אישית יש לי ניסיון עם הHIFONICS וכאמור, אני מאוד מרוצה.

אני בטוח שתהנה מהמגבר מס' שנים...

בהצלחה בקניה

"אני לא יודע אם יש מספיק מגברים בבית..."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...