Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם צ'מפיון מתכוונים לייבא למבורגיני לארץ?

fish
שימו לב! השרשור הזה בן 6483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יודע שאוודי הבעלים, נו אז? מתי פעם אחרונה שראית למבורגיני עומדת לידך בפקקים של הבוקר?

*כל מה שמצאתי בחיפוש היה שירשור שבו לא ניקבע באופן חד משמעי האם יש כוונה רצינית לייבוא או לא*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הירקון יהיה מותר ונקי לרחצה לפני שתראה בכבישנו למבורגיני......

(זה יהיה עוד הרבה הרבה זמן)

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי עכשיו פירסומת לסיאט לאון שאמרו שם "סיאט מקבוצת אוודי למבורגיני".

האם זוהי התחלה של כוונה מבורכת או שאני סתם אופטימיסט חסר תקנה?

משתמשים במוניטין הנפלא של סיאט על מנת להתחיל את המיתוג של למבורגיני בארץ לקראת ההשקה.

גאוני!

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתמשים במוניטין הנפלא של סיאט על מנת להתחיל את המיתוג של למבורגיני בארץ לקראת ההשקה.

גאוני!

אם זה עבד עם המנוע של האיביזה (עובדה, יש לנו פורשה בארץ...) אז למה לא? :wink::roll::bigcry:

וברצינות, אני מאמין שבשנים הקרובות למבורגיני כן תייובא ארצה. אולי לא באופן סדיר אך בהתאם למדינות הנהוגה כבר כמה שנים כשל יבואני מרצדס וBMW לייבא לך כל דגם שקיים ברינג' (ולא, אני לא צופה בעיה כמו בעניין הSLR, פוטנציאל המכירות של הגייארדו גדול יותר וברגע שלמבורגיני ישווקו את הSUV העתידי שלהם אז הגיוני שהדבר גם יתרום לפוטנציאל השיווקי בארץ מבחינת רכב שהוא גם פרקטי ויומיומי). כמו כן, לא צריכה להיות בעייה קשה של חלפים וידע לטפל במנוע של הגייארדו. בנוסף, לאור הגידול במכוניות היוקרה שעולות על הכבישים בישראל הדבר בהחלט נראה יותר ויותר אקטואלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי זה דווקא לא נראה דמיוני.

אמרו שהמחיר שלה אמור להיות סביב 1.5K ש"ח.

אמנם זה קצת (המון) כסף , לפחות בשבילי (אולי יד 20 עם שאסי בעוד כמה שנים), אבל למי שיש כסף לקנות BMW סידרה 6 קבריו, אולי M6 (לא יודע מה המחיר), זה לא המון.

המחיר שלה עומד עם כמה ספורטיביות יקרות, ולמה שלא תתן להן פייט? מרצדס S55 (שוב, לא בטוח בדגמים הבולטים ובמחירים, אבל הבנתם את העיקרון).

סיבה אחת נגד שאני יכול לחשוב - ניקור עיניים. המון ניקור עיניים. וזה לא לחיוב. אותה בעיה בדיוק עם הפרארי. בגלל שהנוף הישראלי לרוב מכיל רכבי ליסינג ויפנומטיות שונות, המכוניות הנמוכות הללו ימשכו את העין, ולפעמים אפילו בעלי ההון לא ירצו זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי עכשיו פירסומת לסיאט לאון שאמרו שם "סיאט מקבוצת אוודי למבורגיני".

האם זוהי התחלה של כוונה מבורכת או שאני סתם אופטימיסט חסר תקנה?

1. אתה אופטימיסט חסר תקנה.

2. תתנחם. בשנות ה80 פורסם שסיאט היא מבית פורשה ובסוף פורשה הגיעה לארץ.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי זה דווקא לא נראה דמיוני.

אמרו שהמחיר שלה אמור להיות סביב 1.5K ש"ח.

אמנם זה קצת (המון) כסף , לפחות בשבילי (אולי יד 20 עם שאסי בעוד כמה שנים), אבל למי שיש כסף לקנות BMW סידרה 6 קבריו, אולי M6 (לא יודע מה המחיר), זה לא המון.

המחיר שלה עומד עם כמה ספורטיביות יקרות, ולמה שלא תתן להן פייט? מרצדס S55 (שוב, לא בטוח בדגמים הבולטים ובמחירים, אבל הבנתם את העיקרון).

סיבה אחת נגד שאני יכול לחשוב - ניקור עיניים. המון ניקור עיניים. וזה לא לחיוב. אותה בעיה בדיוק עם הפרארי. בגלל שהנוף הישראלי לרוב מכיל רכבי ליסינג ויפנומטיות שונות, המכוניות הנמוכות הללו ימשכו את העין, ולפעמים אפילו בעלי ההון לא ירצו זאת.

תיתפלא אבל אני מכיר לפחות מנכ"ל אחד שממש לא אכפת לו :wink: , וכניראה שיש עוד כמה כאלו בארץ שיכולים ואפילו יהיו מעוניינים ככה במידה ויהיה יבוא סדיר ככה שאולי דווקא יש סיכוי בכל זאת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדמיין את המוסכניקים במוסך המרכזי,עומדים מול מכסה תא מטען של למבורגיני עם איזולירבנד ביד אחת וראצ'ט ביד השניה מנסים להבין לאן המנוע נעלם.

במילים אחרות,זה לא רק ליבא את האוטו,זה גם מוסכים שידעו לטפל וחלפים זמינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...