Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לילה טוב!!! נורה מוזרה אחרי ירידה

madriver
שימו לב! השרשור הזה בן 6512 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ככה נסעתי עכשיו להנאתי אחרי המשחק ולפתע אחרי הגשר של רוקח למי שמכיר {זה שלפני הספורטק} נדלקה לי מנורה ברכב לעזור הסימון של ההמבקסר כמובן שעצרתי יש מים למנוע כל החגורות במקומם הכל נראה בסדר כיביתי מנוע ל15 דקות משכתי הנד ברקס כמה פעמים {אולי נתפס } וכלום המנורה חוזרת,

לא היתה לי ברירה נסעתי הביתה {5דקות מהמקום שעצרתי}

מה יכול להיות??? אפשר לנסוע ככה מחר למוסך????

הרכב זה ג'סטי 1.0 שנת אצלי פחות משבוע!!!!!!!!!!!!!!!!!!

היום הוספתי לו צינור אלומינים שעובר מהמנוע לפילטר אויר אמרו ל להוסיף שזה יחסןך לי דלק

יכול להיות שזה הסיבה אבל הוספתי תצינור ב14 בצהריים ומה שקרה קרה עכשיו

תודה

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה עכשיו!!1111

אני יכול לנסוע עד למוסך ככה??

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
אם לא הרגשת שום דבר מוזר בבלימה, אז בהחלט כן.

אביחי

לנהוג עם מפלס נוזל בלמים נמוך זה דבר מסוכן מאוד וגובל ברשלנות פושעת!!

אם הוא לא הרגיש כלום בבלימה הוא יכול להמשיך לנסוע??????????

בטח שהוא לא הרגיש..כי עדיין ישנו נוזל במערכת,אבל המערכת אמורה להיות אטומה, והיא לא! ישנה נזילה,איננו יודיעם מהיכן ומה גודלה, חשבת מה יקרה אם הוא יבלום בלימה פתאומית ומשאבת אופן\צינור בלמים יתפוצצו? או שמא יכנס אוייר למערכת כתוצאה מירדת הנוזל?

לפותח השרשור, מלא נוזל בלמים וסע בעדינות!! למוסך הקרוב! או עדיף,בגרירה!

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לללללללל-אאאאאאאאאאא נוסעים כשיש בעיה בבלמים נננננקקקקוווודדדהההה

ככה יותר ברור ?

מר אביחי היקר, אם הנער החביב הזה יכניס את האוטו שלו חזיתית באוטו שלך כי אין לו ברקסים, אני מקווה שדעתתך תשתנה... (לא שאני חס וחלילה מאחל את זה)

ומר ESI TURBO אתה לא פחות חמור (בהלצה כמובן) , התחלת יפה בכך ששללת את רעיונו של אביחי, אבל בסוף ההודעה אמרת למלא שמן ולהמשיך לנסוע? קצת נוגד את עצמך לגבי הצינור שמתפוצץ לא?

תבינו כבר אנשים שגם אם הבעיה נראית שטוטית והמוסך "פה 2 מטר" .. עדיין .. עדיין ה 2 מטר האילו מאוד מסוכנים!! הריי זה בלמים... עם מה תעצור ?! ואם חס וחלילה תאלץ בגלל איזה אידיוט לעשות בלימה רצינית? והריי מפלס נמוך הדוושה תשקע.. ואז מה? דרסת ילד ? הרסת ת'פרונט ? מה עדיף !? ה 200-300 שקל של הגרר? בחיית אנשים קצת הכוונה ורצינות אנחנו מתיימרים להיות פורום רציני ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
שים לב שהוא ציין שזה היה בירידה, אתה יודע...כוח המשיכה.

לי קרה גם, והמפלס הנוזל היה תקין לגמרי.

אביחי

הוא גם ציין שהוא עצר..כיבה מנוע ל15 דקות..והמשיך הבייתה עם המנורה דולקת..

ירידה???? כוח המשיכה? אולי אם הוא יורד ממצוק..

השיפוע החוקי המותר במדינת ישראל הוא 30 מעלות(וזה גם מאוד מאוד נדיר) וגם בשיפוע כזה הנורה לא צריכה להדלק,ישנו מצוף בתא נוזל הבלמים, רק אם הרכב יהיה הפוך המנורה תדלק..

יש לו נזילה. הוא צריך לגשת למוסך ולבדוק! רצוי ומומלץ מאוד שלא לנהוג ברכב ככה,אלא בגרירה בלבד.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
לללללללל-אאאאאאאאאאא נוסעים כשיש בעיה בבלמים נננננקקקקוווודדדהההה

ככה יותר ברור ?

מר אביחי היקר, אם הנער החביב הזה יכניס את האוטו שלו חזיתית באוטו שלך כי אין לו ברקסים, אני מקווה שדעתתך תשתנה... (לא שאני חס וחלילה מאחל את זה)

ומר ESI TURBO אתה לא פחות חמור (בהלצה כמובן) , התחלת יפה בכך ששללת את רעיונו של אביחי, אבל בסוף ההודעה אמרת למלא שמן ולהמשיך לנסוע? קצת נוגד את עצמך לגבי הצינור שמתפוצץ לא?

תבינו כבר אנשים שגם אם הבעיה נראית שטוטית והמוסך "פה 2 מטר" .. עדיין .. עדיין ה 2 מטר האילו מאוד מסוכנים!! הריי זה בלמים... עם מה תעצור ?! ואם חס וחלילה תאלץ בגלל איזה אידיוט לעשות בלימה רצינית? והריי מפלס נמוך הדוושה תשקע.. ואז מה? דרסת ילד ? הרסת ת'פרונט ? מה עדיף !? ה 200-300 שקל של הגרר? בחיית אנשים קצת הכוונה ורצינות אנחנו מתיימרים להיות פורום רציני ..

אני חייב להודות..אתה צודק.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה נראה לי שאתם קצת מגזימים. יש לבדוק כמה חסר בנוזל הבלמים, אם הנזילה היא קטנה (ולכן שמים לב רק בירידה) אפשר למלא ולנסוע בזהירות למוסך. אם מערכת הבלמים תפקדה עד כה היא לא תתפוצץ לו בפנים אם הוא ידאג שלא יחסר נוזל בלמים (אם במקריות מדהימה הנורה תידלק לו שוב פעם למרות שהנזילה היתה קטנה אז אולי יש מה לחשוש) בעיקרון אם הוא ימלא והנזילה איטית אפשר להגיע למוסך כרגיל...

רק דעתי...

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תספר לנו שאנחנו מגזימים אחרי שמישהו בלי בלמים ייכנס בך בצומת הקרוב. נראה אותך אז.

נכון , ברוב המקרים - ניתן להמשיך לנסוע עם בלמים במצב לא מושלם. בדוק פעם במכון טסטים מה כמות המכוניות שנכשלת על בלמים.

אבל שים לב למקרה כאן - הבן אדם אפילו לא מודע למשמעות הנורה , ובודק מים במקום - מכאן שהידע וההבנה הטכניים שלו אינם גדולים (לא שזה משהו רע. זו פשוט עובדה. בלי לנסות להעליב).

אתה בטוח שהוא יידע לזהות אובדן ברקסים (במקרה הזה - הימור לא פרוע במיוחד , משאבת ברקס אחורי שהחזירה ציוד) ?

במקרה של ברקסים - לא מציע לאף אחד לזלזל. למוסך באופן מיידי , אם אפשר - בגרירה ,אם לא - כמו קיפודים. לאט ובזהירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר, אינני מבין אם אתה נוזף בי איך אתה מציע לו להגיע למוסך בלי גרר?

אינני אמרתי סתם אלא בגלל שהוא אמר שמנורה נדלקה בירידה משמע שאין סכנה אם הוא ימלא נוזל בלמים. אם הוא לא יודע מה למלא אז ברור שהוא לא יגיע רחוק - ולא זאת היתה המלצתי.

אמרתי המלצה זו מבוסס על זה שדבר דומה קרה לי באמצע 443 ובעל מקצוע הסביר לי שאין סכנה מיידית ואפשר למלא נוזל בלמים ולנסוע למוסך (משאבת בלם אחורי נוזלת).

כל המלצה כאן ניתנת בהנחה שהבנאדם מבין מה ממליצים, אחרת שברור שאין על מה לדבר...

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6512 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...