Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קטע מעצבן באעזקה

איביטורבו
שימו לב! השרשור הזה בן 6513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

פתאום סתם בלי שום סיבה מיוחדת האזעקה מתחילה לעשות לי צרות.

החיישנים לא עובדים כאשר אני סוגר את הרכב. המרימי שמשות לא נסגרים עד הסוף כאשר ניתן לסגור אותם אוטומטית ע"י הכפתור.

רק לאחר נסיונות חוזרים השמשות נסגרות בסוף.

יש להזכיר שהכל עבד עד אתמול וכמעט ולא נסעתי באוטו.

לא נראה לי שזאת בעיית מצבר (בע"ר) כי השמשות נסגרות באמצעות הכפתור.

למישהו יש מושג מה ניתן לעשות?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה אזעקה מדובר?

באיזה רכב מדובר?

גם לי יש את הבעיה הזאת עם החלונות יכול להיות שזה המנגנון עצמו של המרימי חלונות ...

אצלי האזעקה זה GT..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

פתאום סתם בלי שום סיבה מיוחדת האזעקה מתחילה לעשות לי צרות.

החיישנים לא עובדים כאשר אני סוגר את הרכב. המרימי שמשות לא נסגרים עד הסוף כאשר ניתן לסגור אותם אוטומטית ע"י הכפתור.

רק לאחר נסיונות חוזרים השמשות נסגרות בסוף.

יש להזכיר שהכל עבד עד אתמול וכמעט ולא נסעתי באוטו.

לא נראה לי שזאת בעיית מצבר (בע"ר) כי השמשות נסגרות באמצעות הכפתור.

למישהו יש מושג מה ניתן לעשות?

תודה רבה.

מרים השמשות שלך החזיר נשמתו לבורא. תחליף - עלות כ 120 שקל.

בקשר לחיישנים - כוון אותם כך שהם יגעו אחד בשני באלכסון לקראת אמצע הרכב, שיצרו מין X.

כנס לאוטו - תדרוך את האזעקה, ואל תזוז במשך דקה (לוקח לאזעקה זמן להתאפס). אחרי זה תתחיל לזוז בתוך האוטו. החיישנים לא עובדים? הם נדפקו. תחליף - כ120 שקל גם כן.

אין קשר למצבר או מוח אזעקה. במידה והחלון עולה אפילו טיפה מדובר במרים שמשות (שהם נדפקים גם ככה בסופו של דבר).

כנ"ל לגבי החיישנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב עדכון מהבוקר,

האזעקה מרימה את השמשות (ב"ה).

הכל נראה תקין.

כתבתי שהשמשות מורמות בצורה ידנית ע"י הכפתור כך שאיני רואה איך יכול להיות שהמנוע שלהם נדם.

לגבי החיישנים, הצורה של לכוונן אותם בצורת אלכסון כך שהם יצרו מעין X, זה צורה מקובלת ? כי עכשיו גם החיישנים עובדים והם לא מכווננים ככה. הם מכסים את הצדדים של החלונות בצורה מקבילה.

נראה שזאת בעייה של איפוס אזעקה או משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צורה מקבילה של חיישנים אכן טובה, ואף מומלצת, זה הכיוון הנכון.

הרמת חלונות, בדגמים מסויימים יש צורך בתיכנותים מסוגים שונים, ולעיתים RESET יפתור את הבעיה, לעיתים RESET ייצר בעיה של צורך בביצוע תכנות חדש.

כל אזעקה ומרים חלונות (שזה מוח בנפרד) יכול להגיב אחרת, המתקינים יודעים מה לעשות אם זו אזעקה וסוג של מרים המוכר על ידם.

בברכה

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...