Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה לרמקולים אחוריים עד 1000 ש"ח

shshmul
שימו לב! השרשור הזה בן 6511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש רמקולים עם בס נקי ועמוק עדיפות 6*9 וצליל עשיר,הציעו לי רוקפורד 1694 ב700 שקלים

ואין לי מושג איך הם [אני טירון באודיו לרכב] איני מעוניין בסאב.

אם זה רלוונטי אז יש ברשותי לנטיס 323 lx ומורכב מאחור פיוניר 25w , והצליל שלהם גרוע מאד.

הייתי מעוניין לקבל הצעות מכם לגבי רמקולים אחוריים בלבד שיתאימו לכל רדיו דיסק חדיש איני מתכוון להוסיף בעתיד מגברים סאבים וכו'.

תודה מראש לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה משנה מה סוג הרדיו דיסק שברשותי[פיוניר-6850] הוא לא מספיק טוב בשביל הרמקולים שעולים 1000שקלים?

בתודה מראש

הוא לא מספיק בשביל להפיק צליל מקסימלי מהרמקולים שהציעו לך פה.

כי הרדיו דיסק שלך מוציא משהו כמו: 22 RMS , אפילו נניח 25 RMS, הוא יפתח קלות ממש ממש את הרמקולים, לא יוזיז להם, שמיעה סתנדרתית מאוד.

תוסיף עוד 500 שקל לתקציב שלך, ותשמע חמוד מאוד עם רמקולים איכותיים, ומגבר של 4 יציאות(אפשרות להכניס גם את הרמקולים מקדימה שיהיו מוגברים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כאן עניין של תקציב,פשוט איני מעוניין במגברים ובסאבים למיניהם!!! [טעם אישי]

אבקש המלצה לדגמים ספיציפיים שיענו על הציפיות שלי

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי איזה צליל אתה אוהב. מה טעמייך במוסיקה. אתה אוהב צליל טוויטר מתכתי או silk?

אני לא יכול להמליץ בלי לדעת מה יש לך בנוסף ברכב ואיזה סוג מוסיקה אתה בעיקר שומע.

בגדול, אם אתה לא רוצה להשקיע כסף במגבר - אז זו זכותך המלאה. ואני מבין לגמרי.

אבל רק שתבין, שכולם בהתחלה לא רוצים להשקיע, ואח"כ מגלים שזה לא מספיק להם ושלא ניתן לקבל איכות טובה ללא הגברה.

הרמקולים שלך נשמעים זוועה כי זה פיוניר מסריחים שמוצהרים 300 וואט RMS אבל ב 30 וואט הם מזייפים. כמו כן, כשאתה מגביר את הרדיו דיסק, האות מתחיל להתעוות כי זה קצה גבול היכולת שלו.

כדי לשמוע טוב, חזק ומדוייק - צריך מגבר.

בשביל רמקול 6/9 שיחובר לרדיודיסק לא צריך להוציא יותר מ 500 ש"ח - חבל לזרוק את הכסף.

"אני לא יודע אם יש מספיק מגברים בבית..."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אני אסביר לך משהו שלכולם פה מובן מעליו.

כאשר אנחנו שומעים מוזיקה אנחנו מעוניינים לשמוע את הזמר מקדימה.

כמו במערכת קולנוע בייתי הרמקולים האחוריים הם רק השלמה (עובדה שהם יותר קטנים).

ההבדל העיקרי הרכב בבגז יש מקום אקוסטי בעל יותר נפח = יותר סאונד

ברגע שתשים רמקולים מאחרוה תשמע בס נחמד בגלל הנפח אבל באותה הזדמנות תעביר

את במת הסאונד לאחור.

בגלל זה אנשים מסתבכים פה ושמים סאב מאחורה כדי לקבל מאחורה רק בס ולא את שאר הצלילים

אם לא שיכנעתי אותך הפיתרון זול, אני ממליץ על אלה.

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=415628

בכל מקרה לך תשמע לכל אחד יש טעם אחר.

כבר חודש בלי קיק דאונים - ככה מתמודדים עם מחירי הדלק:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה קודם כל תודה על ההמלצות וההערות

א. אני מבין בסאונד ביתי בלבד[יש לי מערכת סאונד בבית בשווי עשרות אלפי שקלים] כך שיש לי רקע בנושא זה.

ב. לגבי סאונד ברכבים אני פשוט לא מבין בזה,אני לא מחפש קולנוע ביתי לרכב אני פשוט רוצה לשמוע צלילים נקיים ואיכותיים גם שאני מגביר עוצמה[לא דיסקוטק]

ג.אין לי בעייה של תקציב,אני פשוט לא רוצה מגברים,סאבים,וכיוב'. אני יודע שההבדלים בין מערכת מוגברת למערכת שאינה מוגברת הם עצומים.אך מה אני יכול לקנות לרכב בכדי שאוכל לשמוע צליל איכותי?

ד. ולגבי סוג המוסיקה שאני שומע: הכל, החל ממוסיקה קלה עד למוסיקה אלקטרונית.

ולשאלת השאלות: מה אני יכול לשים ברכב בכדי שאוכל להנות ממנה גם בעוצמה גבוהה מבלי שהרמקול יחנק[ואם צריך להחליף את הרדיו דיסק אני אחליף] אני פשוט מחפש רמקולים שיעבדו בהרמוניה עם הרדיו דיסק ללא הגברה, אני מחפש רמקול שהוכיח את עצמו בשוק

אני מקווה שהסברתי את עצמי יותר מדוייק

תודה מראש

בתודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קומפננט מורל פולס - לקדימה - 500 ש"ח

מורל פולס 6x9 לאחורה - 500 ש"ח

תהנה הרבה יותר מאשר רמקולים אחוריים ב1000 שקל שאני לא רואה טעם להשקיע גם אם יש מגבר וגם אם אין ...

הרדיו דיסק שלך סביר מאוד, לא צריך לשדרג אותו.

הרמקולים יסתדרו איתו, כמובן שעם מגבר הם ישעמו הרבה יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חשבתי ככה פעם....

שאני לא צריך הגברה וכו'.

סה"כ אני מבין את הגישה שלך, אבל לא מסכים. גם אני חובב אודיו בייתי. בעבר לא ייחסתי חשיבות לרכב והיום אני מבין שאני שומע יותר מוסיקה ברכב (אולי פי 100...מבחינת זמן שמיעה נטו) ואז הבנתי שאני צריך צריך להשקיע יותר בסאונד לרכב.

על כל פנים, שתבין, כי כמו שציינת, את תחום האודיו לרכב אתה לא מכיר (כמו שהסברת בעצמך), אני לא יודע מה נחשבת אצלך עוצמה גבוהה אבל ברוב הפעמים ההספקים של המכשירים לא מספיקים. ועקב כך לא ניתן כמעט לשמוע בעוצמה בינונית בלי עיוותים, במערכת ללא מגבר.

אם אתה לא חושב להישתדרג למגבר, ואתה בטוח שלא תתחרט....תקנה פולס.

"אני לא יודע אם יש מספיק מגברים בבית..."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא רוצה להשקיע במגבר. וסאב גדול לכו.

תחשוב לגבי סאב אקטיבי.

היה לי אחד ברכב תקופה. וזה ממש פתרון מצויין למי שרוצה תוספת מבלי להרוג את הבג'ז.

קטן. וחסית איכותי. נותן יפה. ומורגש במרבית הרכבים.

ומשומש ממש ממש לא יקר.

ונותן תוצאות יפות. מחיר כ 700 שקל. ושום 6/9-7/10 לא יתן לך תוצאה כזו.

גודל !! 27 ס"מ * 31 ס"מ * 41 ס"מ וזה כולל סאב ומגבר מובנה!!

חוטים: כ 100-150 שקל.

התקנה: 100-150 שקל

תוצאה. מצויינת. ותוספת היחידה אחרי זה היא סט קומפוננט טוב. (קדימה)

קישור למכירה.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=109718

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך על MAGNAT סדרה בול פאואר כי אין לך מגבר ואתה לא צריך יותר מזה הם נותנים צליל עשיר ולא רע ובס מאוד עמוק ואם תחליט בעתיד להוסיף מגבר אז הם עדיין יתאימו, בלי מגבר אתה לא צריך לקנות רמקולים ב1000 שח גם 300 ש"ח יספיקו. בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...