Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך (צריך = מבקש) המלצה לצמיג טוב 175/65/14 לטיוטה קורולה

elbak
שימו לב! השרשור הזה בן 6513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי טיוטה קורולה 93 הצ`בק אני צריך 4 צמיגים אני לא מחפש ביצועים מדהימים אני רוצה צמיג אמין שקט וטוב שיחזיק לי מעמד הרבה זמן איו בעיה של כסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה צמיגים של אחד היצרנים הגדולים והמוכרים.

אל תאמין לכל מה שפאנצ'רמעכר ימכור לך ("GT זה הכי, אחי"...)

להחזיק הרבה זמן = צמיגים ירוקים. זה בא על חשבון אחיזה (מרחקי בלימה, אחיזה בסיבובים וכו'), אבל נחסוך ממך את זה.

לא כל אחד רוצה צמיג ספורטיבי, מותר לך (למרות שאחרים בטח יתחילו לשגע לך את השכל תיכף...)

נ.ב. אם כסף is not a problem, למה לא לקנות צמיגים יותר אוחזים שנשחקים קצת יותר ולהחליף בתדירות גבוהה יותר? יותר בטיחותי, יותר בריא.

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלץ בחום צמיגים של דנלופ.

בעבר היו לי קונטיננטל,קלבר,משלין,דנלופ, הדנלופים הכי טובים, לך על דגם LM702 שהוא הדגם השלישי מלמטה של דנלופ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלץ בחום צמיגים של דנלופ.

בעבר היו לי קונטיננטל,קלבר,משלין,דנלופ, הדנלופים הכי טובים, לך על דגם LM702 שהוא הדגם השלישי מלמטה של דנלופ .

טענה קצת גורפת ובטח שלא רצינית. ניסית את כל הדגמים של כל החברות?

אני מניח שלא.

להגיד שצמיג מדגם מסוים טוב יותר מדגם זה או אחר של חברה מסוימת אפשר, אבל רק לפי החברה זה לא רציני.

ודרך אגב, "השלישי מלמטה"??? לא ידעתי שיש רשימת צמיגים קבועה ואחידה שמסודרת בסדר אבסולוטי ליצרני צמיגים.

בדרישות של פותח השרשור, יש לא מעט צמיגים שההבדלים ביניהם קטנים עד זניחים, וחבל להטפל לדגם זה או אחר.

גם לכל אחר יש יתרונות וחסרונות שונים. אחד יתייבש מהר יותר, אחד יתן נסיעה רכה יותר, אחד ירעיש פחות...

ולפותח השרשור - עצה - תרים טלפון למקום החביב עליך, תשאל אילו צמיגים טובים יש "טריים" במלאי כרגע, תחזור לפה ותרשום, ואז יהיה אפשר לתת דעה נקודתית על זה או על ההוא...

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה יעלו לי צמיגים ספורטיביים כל כמה זמן אני צריך להחליפם

וצמיגים רגילים (ירוקים) לכמה זמן הם מספיקים

שמתי לב שאין הרבה צמיגים ספורטביים במידה 175/65/14 יש דגם ספצפי שהוא הטוב ביותר

אם כבר להשקיע

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה צמיג אמין שקט וטוב שיחזיק לי מעמד הרבה זמן איו בעיה של כסף
מישלין אנרג'י.

לא זול אמנם, אבל מאוד רך, נעים, ולא מייצר שום רעש.

ופשוט מסרב להישחק לא משנה מה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם השיקול הכספי יורד, לצמיגים ספורטיביים יש ערך מוסף גם מבחינה בטיחותית, וגם מבחינת הנאה ושליטה ברכב.

צמיגים ספורטיביים "מתונים" יכולים יופי להחזיק לך גם יותר משנתיים (אם לא תתפרע איתם). אולי אפילו יותר, אבל מה זה כיף.

צמיגים ירוקים לכאורה יכולים להחזיק כל כך הרבה שנים שזה כבר מסוכן - הם ייתיבשו, לא יאחזו בכלל, אבל יראו חדשים. סיכון בטיחותי ממדרגה ראשונה. ככלל - ההמלצה שתמצא פה היא לא להחזיק צמיג בן יותר משלוש שנים.

נכון, זאת לא מידה ספורטיבית כל כך.

אפשרות אחת להגדיל מידות. רוב הסיכויים שלקורולה מותרים על פי חוק עוד כמה מידות (לא כל מידה משרד הרישוי יאשר לך, תלוי בדגם הרכב).

אתה יכול לשאול ספציפית בשרשור הזה מה מותר לך, ולראות מה האופציות (יש שם אנשים נחמדים מאוד שעוזרים!):

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=96688

צמיגים רחבים יותר בקצת גם יתנו לך עוד אחיזה.

גם אם תשאר במידה כזאת, אתה יכול לוותר על צמיגים "ירוקים" וללכת על צמיגים רכים יותר. לא הכי ספורטיביים בעולם, אבל משמעותית טובים יותר מצמיג ירוק ממוצע.

רק תגיד, ואני בטוח שירעיפו עליך שלל עצות והמלצות...

אולי בעצם כדאי שרשור חדש, כי המטרה משתנה.

אני חושב שבחירה בצמיג "דביק" יותר היא בהחלט רצויה, במיוחד מהבחינה הבטיחותית, ובטח אם העלות לא גורמת לפשיטת רגל :-) ...

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך המישלין אנרג'י מבחינת אחיזה???

מה דעתכם על אליאנס? (בצבא הם מחזיקים יפה (כולל שטח :) ) ואין התפוצצויות....)

מה דעתכם על TOPSTAR? (חברה בת של אליאנס למיטב הבנתי)...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצמיגים שלי באותה מידה.

אני ממליץ על קלבר, אחיזה מעולה, לדעתי יותר מאשר המישלין אנרג'י (מה שהיה אצלי לפני הקלבר).

בכל מקרה, אני מרוצה מהם עד הגג :)

Current: Ford Fiesta ST2

Past: Skoda Fabia 1.2TSI Sport

Peugeot 206 XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק רציתי להגיד לך שאין בארץ קורולה האצ'בק מהדגם של אותה שנה לא ייבאו כאלה לארץ, אולי אתה מתכוון לסטיישן שזה 5 דלתות, דבר שני אתה יכול לשים ברכב שלך אחד מהמידות הבאות:

14\65\185

14\60\185 מהמידות האלו יש לך מבחר צמיגים גדול גם כן.

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך המישלין אנרג'י מבחינת אחיזה???

כמו קליפה של בננה על הפרקט החדש של אמא :wink:

וברצינות, לא אוחזים משהו אבל מחזיקים את השנים והנסועה כמו כלום, לא נשחקים ולא מתייבשים.

אם הבחור מחפש צמיג במחיר סביר שיחזיק מעמד זמן ארוך ללא שום יומרה ספורטיבית - זה הצמיג.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד ל NIRP, יש לנו איש מכירות בפורום :-)

הבחור רוצה דבר אחד, וכמעט שכנעת אותו (ואותי) ללכת על מוצר שונה לגמרי.

המישלין אנרג'י מורכבים אצלי על ה 406 ומספקים אחיזה טובה מאוד. הם לא ספורטיבים- התגובות שלהם לשינויים מהירים בהיגוי, הן איטיות והדרגתיות. אבל בסה"כ ברגע שאתה בתוך סיבוב האחיזה טובה מאוד.

והם כן מתייבשים, אבל אחרי איזה 3-4 שנים לפחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המישלין אנרגי והאליאנס הם לא צמיגים ספורטיביים.

להגיד שהקלאבר יותר/פחות טובים בלי לציין דגם לא עוזר יותר מידי (HP2? אולי)

185/60/14 גם אין מבחר גדול (מנסיון), למרות שבטח המצב יותר טוב מה-175/65/14

185/60/14 - בעייתי קצת כי הקוטר הכללי משתנה עוד יותר ואז הקילומטרז' וכו' יראו ערכים קצת לא נכונים.

יש "מחשבון" שהוזכר כאן בעבר להשוואת גדלים (נותנים את המידות מקור והחדשות והאתר רושם מה ההפרש). אני קצת ממהר אז אין לי זמן למצוא אותו עכשיו - אפשר להריץ חיפוש, או שאם מישהו זוכר את הלינק ויכול בבקשה לשים אותו... (מקסימום אני אשים יותר מאוחר).

וסוכן מכירות אני לא - אני לא מרוויח מהמכירה של צמיגים יקרים יותר, ואני בכלל לא מוכר צמיגים למחייתי...

ואם הצלחתי לשכנע מישהו לנטוש את הזבל "הירוק" לטובת צמיג בטיחותי יותר (ונעזוב את שאר היתרונות בצד לרגע), אז אני שמח!

אני חושב שאנשים קונים את הירוקים בעיקר מחוסר ידע, ולא כי הם מתקמצנים עד כדי כך. לדוגמא, שאלו נא אדם מן הרחוב מה לדעתו היתרון של צמיגי ultra high performance על צמיגים ירוקים, ואני סבור שברוב המקרים תקבלו פרצוף מבולבל וחסר מושג כתגובה...

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצמיגים שלי באותה מידה.

אני ממליץ על קלבר, אחיזה מעולה, לדעתי יותר מאשר המישלין אנרג'י (מה שהיה אצלי לפני הקלבר).

בכל מקרה, אני מרוצה מהם עד הגג :)

מצטרף לדעה. הקלבר נוחים ושקטים במיוחד ולכן שידוכם לקורולה הוא מתבקש. הדבר האחרון שהקורולה צריכה הוא צמיג ספורטיבי.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...