Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כואב הלב שמכוניות כאלו נמצאות אצל ארסים .. כואב

RedR
שימו לב! השרשור הזה בן 7831 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מספר דוגמאות כואבות שראיתי ,

פג'ו 205 ראלי יש 4 בישראל ...

אחת נמצאת אצלי בישוב ( בישוב הצמוד אלינו ) וננהגת ע"י ארס מצוי שמסיע בה ילדים קטנים כל היום ... פדופיל לעתיד :p

למה ? , כואב הלב שכזה אוטו נדיר בכאלו ידיים .

עוד פג'ו 205 ראלי ראיתי ביוקנעם ננהגת ע"י מנכ"ל חברת הי טק ( בציניות קשה ) ... עוד ארס מצוי שלא יודע מה נחת עליו .

מה שכואב לי שלא מטפלים במכוניות האלו ..

אם כבר יש לך אוטו נדיר וטוב מה הבעיה לטפל בו ...

ראיתי X5 4.6 - הגרסה עם ה 400 + כ"ס ננהגת ע"י נהגת חדשה ... כואב ... למה אל רחום וחנום .. למה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

על זאתי מיקנעם עשיתי נסיעת מבחן... נחמדה..

הבעלים ערס אבל בחור טוב. הוא מתכוון לשפץ בימר E30 עם מנוע M3 שאחיו מביא מחו"ל, ואני מאחל לו הצלחה :!:

:yum:

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהוא "ערס" (לטענתך..) אומר שהוא לא יודע לנהוג, או לנצל את האוטו? זה שהיא נהגת חדשה זה אומר שהיא לא נהנית מנהיגה?

לשפוט מה בנאדם עושה עם האוטו שלו רק על סמך איך שהוא נראה או מי שהוא מסיע.. זה קצת הממ.. גזעני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קצת הממ.. גזעני?

אני חושב שגזענות לא כ"כ קשורה לעניין.

קינאה לעומת זאת...

:roll:

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שנה ערס היה כינוי למזרחי.

לא היום. היום אם אני אומר ערס, אני מתכוון לא ליוצא עדות המזרח אלא לאדם שמשתייך לקבוצה תרבותית מסויימת, שאני לא מחבב ולא מעריך ולא מתבייש בזה!

זה לא גזענות, יש ערסים מכל הסוגים והמינים, אשכנזים וספרדים ובעיקר מעורבבים - שזה מה שרובנו היום.

ערס אצלי זה צורת התנהגות - זה בן אדם וולגרי, קולני, מזלזל, לא מסתכל לעומק על כלום, בוטה, כוחני, מתלהם.

ולא מעניין אותי אם קוראים לו פישנזון והוא שומע מוצרט בפול ווליום ב-2 בלילה.

ערס זה הדביל עם הב.מ.וו. שדפק ברקס אתמול לפני באמצע צומת באור ירוק כי הוא רצה להטריד מינית בצעקות שתי ילדות בנות 15 שעמדו ליד ושאפילו לא התייחסו אליו. וכשהבהבתי לו עם האורות (אפילו לא צפרתי!) הוציא יד מהחלון בתנועת "מה הבעיות שלך?" וחתך אותי בפראות אחרי זה בשביל ללמד אותי לקח. אה, כן - והכונסי אוויר המפוברקים מפלסטיק על הבמוו שלו מורכבים הפוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא קשור לגזע זה קשור להתנהגות ...

ושאני רואה מישהו טס איזה 100 במקום שילדים קטנים הולכים ( בתוך העיר ) ובפניה ,

אני כן חושב שהבן אדם דפוק וארס...

זה בדיוק מה שהורס אותנו במפגשים .. שהארסים האלו מגיעים ומתחילים להתפרע , כמעט הורגים מישהו ואנחנו עומדים מהצד ולא עושים כלום ומחכים שמישהו יהרג.

אני הצעתי 1000 פעם בואו נתאחד ונטפל בנושא אבל כנראה שאנשים לא רוצים / מפחדים.

וכל מי שמסכן ילדים ובני אדם סתם בשביל הכיף כמו שהדפוקים האלו עושים מגיע לו להכנס בעמוד ... כן אני מתכוון לזה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש יותר מ-4 בארץ.

אני יודע אישית על שתים מהרצליה ןעוד אחת מאזור המרכז. חוץ מזה יש עוד כמה מכוניות שעדיין נוסעות בארץ. לדעתי יש משהו כמו 20-30 205 ראלי שעדיין נוסעות.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי יש משהו כמו 20-30 205 ראלי שעדיין נוסעות.

הגזמה פראית כספר!

למרות שגם 4 זאת הגזמה.

המספר האמיתי שוכן איפשהו באמצע סביבות ה10 אני מניח...

מה שעדיין עושה אותה למכונית נדירה אחושלוק!

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על זאתי מיקנעם עשיתי נסיעת מבחן... נחמדה..

הבעלים ערס אבל בחור טוב. הוא מתכוון לשפץ בימר E30 עם מנוע M3 שאחיו מביא מחו"ל, ואני מאחל לו הצלחה :!:

:yum:

שנייה תן לי לצחוק חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.

זהו סיימתי!.

אתה מדבר על אבי סקאזו'ק בעל של 205 ראלי ועוד מעט אני אצרף גם תמונה.

הבן אדם ש-ק-ר-ן (חרטטן גם אם תרצה)

לידעתך אין לו אח אלא אח יותר קטן ושיהיה לו כסף להביא מנוע לי יהיה כסף לקנות חצי סביון.

במקרה לא מזמן עברתי מחיפה ליוקנעם ואני מכיר כמעט את כולם.

לפי מה שאומרים יש לראלי שאסי..

כואב הלב מה אגיד לך ויש לי גם סרט שאני רודף אחריו עם האלפא מה אני אגיד לך כואב הלב שהוא עשה ממנה אוטו לרמזורים והדביק לה כונס במכסה מנוע בסך הכל היא יפיפייה.

ואת התמונה אני מעלה עכשיו.

הראלי 205 של אבי מיוקנעם-

rally1.jpg

הראלי 205 האלפא שלי והטורבו של חבר-

75,205,gt.jpg

האיכות חרא כי המצלמה היא מצלמה עיוורת בלילה דיגיטלית ב 600 שקל של חבר :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא בנה אותה בשביל רמזורים.

הוא בנה אותה כדי לשבת במרכז (מרכז יקנעם) וכשיבואו כל שאר הערסים בהונדות (דגש על השורוק ב-ו' הראשונה), אלפא 33 ואופל קורסה עם חצאיות הוא יוכל להשוויץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא בנה אותה בשביל רמזורים.

הוא בנה אותה כדי לשבת במרכז (מרכז יקנעם) וכשיבואו כל שאר הערסים בהונדות (דגש על השורוק ב-ו' הראשונה), אלפא 33 ואופל קורסה עם חצאיות הוא יוכל להשוויץ.

מה שנכון נכון.

שבוע שעבר נמכרה ביוקנעם אלפא 33 16V קרבורטור,ישר הפכה לחלונות שחורים,וסופית של דוש מקלחת. :)

ועוד שני אלפות 33 עם כונסים למה כונסים? "מה אחי זה יפה תשים גם" (תשובה של אחד הבעלים).

והאוטו הכי מצחיק ביוקנעם לעת עתה זה אחת אונו אדומה עם אגזוז ומה רשום לו בחלון מאחורה?- לא אלפא אבל איטלקייה,בן אדם איזה כבוד חן חן אבל לפי דעתי היית צריך לרשום לא פרארי אבל איטלקייה אבל לא לא אלפא זה ה-דבר :twisted:

ולא הבנתי וייפר אתה צוחק על האוטו שלי?

1

2272700.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אותי מה הערסים האלה שיושבים באמצע הלילה במרכז חושבים על המשקפופר במגאן שעובר עם מוזיקה מזרחית בפול ולליום עם חלונות פתוחים......

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7831 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...