Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בנוגע לריבית בפריסת תשלומים דרך כרטיס אשראי?

GUY007
שימו לב! השרשור הזה בן 6486 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברצוני לעשות כרטיס אשראי של ACTIVE סטודנט. לא הצלחתי להבין את הנקודה בנוגע לריבית בפריסת תשלומים דרך כרטיס אשראי ACTIVE, (אני מתכוון לרכישת מוצר בתשלומים דרך כרטיס אשראי).

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון בפריסת קרדיט היא שחברת האשראי מעבירה את כל הסכום לבעל העסק, אבל פורסת לך את התשלום למספר חודשים... הריבית היא כמובן העמלה שהם גובים על השרות הזה.

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בעצם יש שתי סוגי עיסקאות:

עסקת קרדית- שבה אני משלם בתשלומים את הסכום וחברת כרטיס האשראי משלמת את הסכום המלא למוכר. ואז אני משלם ריבית אל מול חברת האשראי.

ועסקה שניה היא עסקת תשלומים- בה המוכר פורס לי את התשלום המלא לX תשלומים לפי בחירה. והדבר היחיד שאני משלם מול חברת האשראי היא עמלת שורה 0.45 אג'. מול המוכר אני משלם עפ"י תשלומים. אין בה ריבית ודמי טיפול.

האם הבנתי נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין תשלומים בACTIVE.

סכום העיסקה במלואו מצטרף לחשבון האשראי שלך, ואתה בוחר בסוף כל חודש כמה ירד מחשבון הבנק שלך. סוג של תשלומים ידניים שכאלו.. תרצה לשלם חודש אחד 10 שקלים ובחודש שאחרי 2000000? בסדר, כל עוד מסגרת האשראי שלך בכרטיס בגודל המתאים ואתה מוכן לשלם את הריבית על הדחייה בתשלום.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסבירו לך לא נכון.

אתה משלם גם דמי ניהול חודשיים, וגם ריבית על הסכום הנצבר מחודש לחודש-

ריבית שהיא (הפתעה, הפתעה) גבוהה בכמה אחוזים טובים מהריבית שהיית משלם על

הלוואה רגילה.

ממליץ לא לגעת באקטיב/מולטי ודומיהם.

ילדים הורגים נמלים בצחוק- נמלים מתות ברצינות

כל יום אני משכר את עצמי מחדש

בצי המשפחתי- סיויק האצ'בק 96, E30 87

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע שוחחתי בעיניין זה אם CAL.

ההסבר:

ברכישה אותה אני מבצע בתשלומים של נניח 5000 ש"ח ל10 תשלומים וכל חודש אני משלם 500 ש"ח אני למשלם עמלת שורה בלבד של 0.45 אג' ללא ריבית.

למרות זאת אם בעיסקה זאת נניח כי חודש אחד אני יכול מתוך ה500 ש"ח לשלם רק 100 ש"ח, וחסרים לי 400, אז על ה400 שאני דוחה לחודש הבא אני אשלם ריבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה צריך את הכרטיס לשימוש שהעלת בדוגמא הראשונה- אתה יכול להשתמש בכרטיס

אשראי פשוט (ואפילו לשלם רק 0.39 על כל תשלום...)

אם אתה משתמש בו כמו בדוגמא השניה שהעלת- כלומר קנייה ב-5000 בתשלומים שאתה לא יכול

לעמוד בהם (או לא תוכל לעמוד בהם בעתיד מסיבה כלשהי), לדעתי אתה צרכן לא חכם.

לצרכנים אלו מכוון הכרטיס מלכתחילה :idea: ...

ילדים הורגים נמלים בצחוק- נמלים מתות ברצינות

כל יום אני משכר את עצמי מחדש

בצי המשפחתי- סיויק האצ'בק 96, E30 87

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה תבדוק טוב, מהי הריבית שתשלם בעבור התשלומים, ךאחרונה בדקתי את שיעור הריבית באחד מכרטסיס האשראי שלי (משום שהריבית לא הופיעה באף מקום בדו"ח) והסתבר שהריבית גבוהה בכ-2% ממריבית החריגה בחשבון העו"ש שלי :shock:

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...