Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רציתי לקבל חוו"ד על מחלות מוכרות בפונטו 95-97

שושו
שימו לב! השרשור הזה בן 6505 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

1-איזה דגם עדיף ה-60S או ה-75S ? משום מה לא רשום במחירון של לוי יצחק כמה כ"ס יש לדגם ה-60 וכמה כ"ס יש לדגם של ה-75 ?

2-איזה מחלות ידועות אני צריך לשים לב בעת בדיקה עצמאית שאני עושה לפני קניה (ללא מכון בדיקה ) , אמרו לי לשים לי לגומיות שסתומים ולומובילי שסתומים ככה שאם יוצא עשן לא להתרגש זה לאוו דוקא מעיד על אטם ראש .

3-אמרו לי שמנועי האלומיוניום שלהם מאוד רגישים למי-ברז ואם לא התשמשו במי קרור יעודיים אז יכולה להווצר בעיה בשלב זה או אחר במנוע ?

4-מה לגבי משאבת מים שנוטה להתקלקל באופן תדיר ?

5-אני מאוד יודה למי שעוד יאיר את עיניי ויכוון אותי לבדוק נקודות בעיתיות ברכב הנ"ל ?

בתודה מראש ושבוע טוב לכולם .

4-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוזל קירור יעודי הוא משהו שכדאי להקפיד עליו בכל מכונית, לא רק בפונטו.

מחלות הידועות לי:

נטייה לנזילות מהרדיאטור חימום הפנימי ונטייה מוגזמת לשריפה של נורות דרך.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב

כל רכב שלא מטופל כראוי יתן לך נוקניקיה בחזרה (גם אם זה מרצדס או ב,מ,וו)

יש לטפל ברכב על כל תקלה או נזילה קטנה הקיימת.

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1-את זה שאני יבדוק אם הרכב טופל בצורה טובה אל תדאג לי אני יבדוק את הסטוריית הטיפולים שלו בציציות .

אבל חוצ מרדיאטור חימום פנימי וקצרים בנורות דרך איזה מחלות ידועות משמעותיות הייתם ממליצים לי לבדוק ?

2-איך אתם הייתם בודקים את מצב המנוע בבדיקה עצמאית (יש לי רק שעון קומפרסיה שגם איתו אני לא יודע אם יש לי כוח לבדוק את המנוע אלא ממש בבדיקה כמו שהיו בודקים פעם מנוע - אני יקח אותו לעליה וישמע איך הוא סוחב בכל הילוך , ובנוסף אני ישמע אם המנוע עובד שקט , אם אין הזעות מיוחדות מאזור המנוע .

אבל בשמחה הייתי מוכן לקבל ממכם עוד טיפים לבדוק את המנוע בדרך הזו .

בתודה מראש .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1-איזה דגם עדיף ה-60S או ה-75S ? משום מה לא רשום במחירון של לוי יצחק כמה כ"ס יש לדגם ה-60 וכמה כ"ס יש לדגם של ה-75 ?

במחירון של לוי יצחק לא רשומים ההספקים כיוון שפיאט מסתירה את המידע הזה.

לשימחתך, מכיוון שרוב עובדי פיאט הם איטלקים חפפנים, המידע הזה הצליח לדלוף בניגוד לרצונם.

לדגם 60S יש 60 כ"ס.

לדגם 75S יש 75 כ"ס.

(אל תתפוס אותי על +/- כ"ס בודד. השמות באותן שנים ניתנו לפי הספק המנוע).

בשנותיה הראשונות של הפונטו, הדגמים הבסיסיים (55, נדמה לי שגם 60) לא צוידו במוט מייצב. כפועל יוצא מכך כיול המתלים היה שונה מהדגמים היקרים יותר, ושיכוך המהמורות זוועתי. אם זה המצב במכונית עליה אתה מדבר, קח את ה- 75.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6505 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...