Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

hey מופז תראה קטע מוזר....

Mad Max
שימו לב! השרשור הזה בן 6513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://news.msn.co.il/news/Internal/Internal/200606/20060624155659.htm?inter=1

כל אלו שמתו בסוף שבוע הזה לא השתתפו ולא היו בדרך לאף מירוץ כביש בלתי חוקי.

icon_eek.gif

אני ערכתי מחקר (די שטחי ) משלי וצברתי נתונים די מפחידים. יותר תאונות קטלניות מתרחשות במהלך שישי שבת. הסיבה לכאורה כי יותר אנשים לא עובדים בימים אלו והם יוצאים במכוניות שלהם לכל מני מטרות.

לפי המספרים שהצלחתי ללקט - נראה על פני השטח שיותר אנשים מתו בטיול של שבת מאשר שמתו בגלל פילטר ואגזוז פתוח.

לכן יש לי הצעה , לבטל את השבת. זה מה שהורג במדינת ישראל את כל האנשים!! ביום חול אין כאלו תאונות, במירוץ רחוב לא חוקי אין כאלה תאונות - רק השבת הורגת בכמויות!!!!

ותחשבו על זה, אאאאאא

להפסיק לרדוף אחרי מכוניות "משופרות" כי זה מה שהם - משופרות - יאעני יותר טובות.

http://www.scci.co.il/

The Sports Car Club of Israel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין מה לעשות, ככה זה במדינה. נגר עושה עבודה של רופא... במקום שר תחבורה שמבין מהחיים שלו ושכל חייו התעסק עם התחום, שמים לך גנרל שחושב שהקטל בכבישים זה מגרש המשחקים שלו ומחליט החלטות הזויות ולא מקצועיות בעליל.

ליאור

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לעשות, ככה זה במדינה. נגר עושה עבודה של רופא... במקום שר תחבורה שמבין מהחיים שלו ושכל חייו התעסק עם התחום, שמים לך גנרל שחושב שהקטל בכבישים זה מגרש המשחקים שלו ומחליט החלטות הזויות ולא מקצועיות בעליל.

ליאור

ככה אני חושב גם !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Think outside the box מר מופז - כמה מאות אנשים יחיו חיים ארוכים אילו תצליח לבטל את השבת? אומנם אכלוסיה לא קטנה בארץ יכעסו על צעד זה , אבל הם לא ימותו בתאונה.... אז בסוף יודו לך על זה. אתה תהיה גיבור לאומי בין לאומי!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Mad Max

אני מניח ששכחת מהר מאוד מה קרה לנער בן 18

לפני כחודש וחצי..

ולא זה לא היה מירוץ רחוב- הפ פשוט בדקו את הרכבים שלהם.. (לא)

אני גם לא תומך בדרכו של מופז אבל לא להקצין עם הקטע של מירוצי הרחוב אלא להכניס לתודעה שזו סטיגמה מפלילה ואין להתייחס אליה- הכוונה לרכבים משופרים ושות'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כחודש וחצי..

ולא זה לא היה מירוץ רחוב- הפ פשוט בדקו את הרכבים שלהם.. (לא)

אני מניח שגם הזיכרון שלך קצר.

ממה בדיוק אותו בחור מת?

מגדר הפרדה שלא הותקנה כראוי וחדרה לתוך האוטו כמו סכין.

תשתית ראויה, מצילת חיים כמו שהיא צריכה להיות והוא היה איתנו פה היום.

אני עדיין דבק בעניין שהוא ישנה משהו.. לטובה.

איך? עוד אכיפה?

די, כבר היינו בסרט הזה כל פעם מחדש.

הדמויות מתחלפות, המילים זהות - רק טון הדיבור שונה.

אם הסמכותיות הצה"לית וההצהרות המפוצצות שלו עושות לך את זה, שיבושם לך.

דניאל

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרוב בישראל: חיסול מהאוויר של עברייני תנועה כבדים.

ממ... בעצם זה נשמע רעיון נחמד.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי בתאונה שהיתה היום בצפון שבה נהרגו אבא, אמא וילד. חילצנו את שלושת הילדים מהמושב האחורי ואת ההורים לא היה אפשרי בכלל לחלץ וגם ככה ידענו שהם מתים ככה שכל המאמצים וניסיונות ההחייאה הלכו על הילדים המסכנים (שהיו פצועים ממש קשה.)

פשוט מראה מחריד ביותר, לקח לאמבולנס משהו כמו 10 דקות להגיע וממש נילחמנו על החיים שלהם.

כל הנסיעה הבייתה חשבתי על זה ומד מקס אולי הציג את זה בדרך צינית אבל הוא צודק, כל המשטרות שבעולם לא יצליחו לעצור את התאונות מחרידות האלו, רק חינוך, תרבות הניגה ותשתית כמו שצריך יצליחו להוריד את הכמות הלא ניתפסת הזו. כל שלושת הילדים ברכב לא היו חגורים כולל תינוק בכיסא שלהערכתי היה בערך בן שנתיים שרק היה מונח בכיסא ללא הריתמות. לפי מה שהבנתי מעד ראייה הרכב פשוט סטה הצידה לתוך המשאית ואני ממש לא מבין איך ניגרם דבר כזה.

כל יום קוראים בעיתון על התאונות המזעזעות האלו אבל עד שלא חווים אחת פשוט לא מבינים וכל מה שעושים זה להגיד איזה עצוב ולישכוח מיזה אחרי 10 דקות.

הצטערתי לישמוע שבסוף גם אחד מהילדים נפטר.

*אחרי שהוצאנו את הכסא עם התינוק כמה אנשים שעזרו שם אמרו שהוא מת ושמו שמיכה על הכיסא אז אמרתי לחבר שהיה איתי שיבדוק לו עוד פעם דופק והוא מצא! אילמלא זה התינוק היה מת בטוח בגלל בורות של אנשים. פשוט בושה וחרפה.

אופק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרוב בישראל: חיסול מהאוויר של עברייני תנועה כבדים.

ממ... בעצם זה נשמע רעיון נחמד.

איתמר.

פתאום שאני חושב על זה עכשיו, זה לא נשמע כל כך מופרח... מופז שר תחבורה, מי היה מאמין, לאילו רמות של הפקרות הגענו?!

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמרות שזה לא קשור לטרד שלי...

Mad Max

לפני כחודש וחצי..ולא זה לא היה מירוץ רחוב- הפ פשוט בדקו את הרכבים שלהם.. (לא)

הם אולי בדקו את הרכב שלהם, אבל מעקה תקני של מעצ הייתה מצילה אותם במקום מה שקרה שם.

ובמקום שישלחו צוותים לאורך כל מטר גדר הפרדה של מעצ ברחבי הארץ לבדוק שהכל מחובר נכון ולא יהרוג עוד אנשים שמאי אלו סיבות מאבדים שליטה על רכבם .... הם מעדיפים לרדוף את הנהגים.

מה עוד שמקרה אחד בשנה , כמה שזה מצער - מול 5 6 7 8 מתים כל סופשבוע מאז שאני יכול לזכור (הרי זה כבר חלק ממהדורת החדשות לפני התחזית "כמה נהרגו במהלך השבת")

שמביא אותי למסקנה אחת ברורה.... לבטל את השבת על מנת להציל חיים!!

ואתם חושבים ש סרוניס ציניקן ...

אני בעצמי כבר לא יודע אם אני עדיין צוחק מהרעיון

דרך אגב, מי זה LEO תגובה #14

http://news.msn.co.il/news/Internal/Internal/200606/20060624155659.htm

על פילנטריזם שמעת פעם?!:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

drugstore

הזיכרון שלי בסדר גמור ואני לא סובל משום מחלה שקשורה.

ידוע לי כי בתכלס הגדר היא שנכנסה לגופו והיא זו שגרמה למותו המיידי אך היו לכך גורמי עזרה וזו הרייס והעקיפה המסוכנת אותה ביצע הנהג.

כמה שלא תתוכח על כך אלה היו אחד הגורמים שהובילו למותו- לולא הרייס/העקיפה המסוכנת הוא היה כאן איתנו.

היה על זה דיון ענק באורך של כעשרות עמודים- אני לא מתכוון לפתח פה דיון חוזר על כך.

Mad Max

הם לא היו צריכים מלכתחילה לבדוק את הרכבים שלהם- מגרשי החלקה מיועדים היו מוציאים את הסקרנות מהנהגים.

כך ניתן למגר את תופעות הרייסים מהיסוד- מסגרת חוקית בעלת פיקוח.

תסכים איתי שלא התשתיות עושות תאונות אלא הנהגים- ויותר קל להאשים את הנהגים- הנה לך המשטרה ומשרד התחבורה פועלים בדרך הקלה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...