Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פלאש מנוע

עמיתת
שימו לב! השרשור הזה בן 6517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המליצו לי לעשות פלאש מנוע ולאחר מכן למלות שמן חדש עם פילטר חדש ותוסף לשמן

כדי שיפחית את העשן שנפלט מהאגזוז..

-מישהו יכל להסביר לי איך עושים את הפלאש מנוע בצורה נכונה?

-ובאיזה שמן מומלץ להשתמש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה מעיז לנגוע בפחית של הפלאשינג, ספר באיזה אוטו ומנוע מדובר, מה הקילומטראג', ואיך טופל המנוע עד היום.

יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה מעיז לנגוע בפחית של הפלאשינג, ספר באיזה אוטו ומנוע מדובר, מה הקילומטראג', ואיך טופל המנוע עד היום.

יניב

פיג'ו 106 xsi 1400

150,000

ואין לי מושג איך המנוע טופל יש לי אותו חודש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המנוע לא עבר פלאשינג מעולם וגמע 150K ק"מ עד היום, יש סיכוי סביר שמיד אחרי הפלאשינג תוציא את המנוע, תמכור אותו לסוחר ברזל ותתחיל לחפש מנוע חדש.

אני ממש ממש לא ממליץ.

יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קונה את הפחית של החומר שופך אותה לשמן

נותן לרכב לעבוד 15 דק. מרוקן את השמן מליף שמן ופילטר שמן ושלום על ישראל

ממליץ לך להשקיע את הכסף באינפוזיה ולא בפלאש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה חמה ממני...תשתמש בכפתור החיפוש שנמצא למעלה, יש שם את התשובות לכל השאלות שלך.

ואם גם לאחר החיפוש וקצת קריאה לא תמצא את התשובה לשאלה שלך..תחזור לשאול אותנו. תאמין לי שכולם פה יענו לך בשמחה כל עוד לא שואלים את אותה השאלה 450 פעם.

תהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלאשינג הוא חומר חריף שאוכל את כל הליכלוך בתוך המנוע, בגלל זה חלק מהפלאשים (חברות שונות) אוכלים גם אטמי גומי ואז מתחילות נזילות השמן, וגם יש סיכוי שזה אוכל את הג'יפה שהצטברה מסביב לרינגים של הבוכנות, אם הג'יפה הזאת תלך אתה תאבד קומפרסיה ויהיה לך מנוע עגלה יותר.

לכן לא מומלץ לבצע לרכב שעבר הרבה ק"מ, וגם לא לשכוח שהג'יפה הזאת יכולה בדרך החוצה להתקע ולעשות סתימה.

בקשר לאופן השימוש, לא 15 דקות ולא 10 דקות ולא כלום, פשוט כתוב על הפחית את הוראות השימוש במדוייק. 15 דקות יכול להיות לחומר פחות חריף ואם אתה תקנה חומר יותר חריף שדורש פחות זמן אבל תשאיר אותו יותר אתה עלול ליצור נזק יותר גדול.

תמיד לקרא את מה שכתוב על האריזה

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפולקסוואגן יש פלאש שמאושר ע"י היצרן.

נסה לבדוק במוסכים המורשים מה מומלץ ואם אתה כ"כ חפץ בביצוע פלאש אז לבצע במוסך מורשה כך גם תהיה לך אחריות במקרה של נזק.

ממליץ לך ולעמית לעשות חיפוש, אתם לא תאמינו כמה תשובות תמצאו לשאלות שלכם!

איתמר ג'ורג'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...