Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש חוות דעת על פולקסוואגן בורה

avivk
שימו לב! השרשור הזה בן 6530 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

אני מתלבט האם לקנות פולקוואגן בורה

לא כ"כ הצלחתי לקבל חוות דעת מכאלו שמחזיקים ברכב כזה

האם מישהו יכול לחוות דעה:

- בנזין או דיזל?

- נפח מנוע מומלץ (1600,1900,2000)?

- אמינות

- מחירי טיפולים

- שביעות רצון כללית

אגב אני מעוניין בבנזין, 1600 סמ"ק בין השנים 2002/2003

תודה

אביב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיוני הפרטי עם בורה 2 ליטר הוא בהחלט חיובי. מכונית איכותית מאוד בתחושה, בעיצוב, לפחות לטעמי, נוחה מאוד בנסיעה. עוד לזכותה מנוע גמיש להפליא עם זמינות כוח מצוינת ( מדובר על מנוע ה 2 ליטר כאמור ). באשר לאמינות, למעט ביקורים לצורך טיפולים שוטפים, החלפת מנגנוני חלונות ביוזמת היבואן/יצרן ועוד כמה דברים קטנים, כהחלפת נורות וכיו"ב, המכונית גילתה אמינות טובה. לצד השלילה עומד מרחב פנימי מצומצם יחסית מאחור וצריכת דלק שנתקלתי בטובות ממנה. הדגם המומלץ ביותר לדעתי, הוא הדיזל 130 כ"ס, עליו ערכתי סיבוב קצר ומענג. אלא שזו כנראה המלצה תיאורטית, שכן מעט מאוד מכוניות כאלו קיימות בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש בורה 1900TDI שנת 2001, האוטו מצוין לדעתי, נוח מאוד, נכון שאין מאחורה ממש מרווח אבל עדיין הוא מספיק לדעתי, תא המטען ע-נ-ק, יש מקום להברבה מאוד דברים.

מבחינת מנוע, כמו שאמרתי לי יש את גירסאת הדיזל והאוטו אמין מאוד מאוד, שלי עברה 270 אלף קילומטר ונוסעת באמינות גבוה מאוד, חוץ מהחלפת יוניט ברקס שעלה 100 שקלים הכל עובד חלק ברכב והוא נוסע בצורה מעולה,המנוע גם מספיק חזק בשביל האוטו, לא רכב מירוץ אבל בטוח שלא תהיה האחרון ברמזור, או שיחסר לך כוח.

צריכת הדלק ממש טובה, אצלי בנסיעה משולבת עשיתי 770 קילומטר על מיכל 1 של 45 ליטרים, והאוטו שלי עוד אוטומט...

בקיצור אני מאוד ממליץ על הבורה, מכונית מעולה ונוחה.

mercdes-benz E350,jaguar xj, audi a3 sortback, seat leon 1.8tsi. gmc sonoma 92- my sweets

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי,

אני מתלבט האם לקנות פולקוואגן בורה

לא כ"כ הצלחתי לקבל חוות דעת מכאלו שמחזיקים ברכב כזה

האם מישהו יכול לחוות דעה:

- בנזין או דיזל?-דיזל , יותר אמין ( אחותי הסבה את האוטו לגז אחרי שהבנזין הפך ליקר מאוד והאוטו ככה ככה מבחינת שמירת דלק. )

- נפח מנוע מומלץ (1600,1900,2000)?- טלוי לאיזה שימוש , עדיף 1600

- אמינות- ככה, הכל בסדר רק יש מחלה עם סוגי החיישנים שבה , כל פעם איזה חיישן הולך.

- מחירי טיפולים- קטסטרופליים ( צ'מפיון ... )

- שביעות רצון כללית- אם אני ידרג על פי מה שאני שמעתי מאחותי ( יש לה בורה 2002 1600 ) מ1-10 אז 7

אגב אני מעוניין בבנזין, 1600 סמ"ק בין השנים 2002/2003

תודה

אביב

מקווה שעזרתי

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום נסעתי על אחת כזאת.....דיזל 1.9.....אוטו די חזק, לא סופר טיל אבל יש כוח זמין בסל"ד נמוך....

אוטו די נוח וגרסאת הדיזל די חסכונית.....

אני עדין מעדיף את התאומה הקצרה - גולף

ניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדין מעדיף את התאומה הקצרה - גולף

זה כי אתה אידיוט.

כמו שאמרו לך - דיזל או בנזין זה בחירה שלך לפי הקילומטרז' שאתה נוסע בשנה. אם הוא מעל ל-30 אלף, ללא ספק ללכת על גרסת דיזל.

בבעלותנו יש בורה 2001 TDI שנת 2001 סטיישן. מהיום הראשון שהיא נקנתה מראה אמינות בלתי מתפשרת וכוח זמין תמיד. אנחנו הלכנו על גרסת הקומפורטליין שהיא גם המומלצת ביותר, באה עם 110 כ"ס.

המרווח לנוסעים מאחורה בסטיישן הוא מצויין. אני בן אדם לא קטן, ויצא לי לסוע בהמון מכוניות בתור נוסע מאחורה, ובבורה יש לי המון מקום חופשי לרגליים ויכולת למתוח אותם ללא בעיות.

בקיצור, אם אתה הולך על גרסת הדיזל, מומלץ בחום. אלו מנועים שאוהבים לעבוד והרבה. הרכב עבר 180 אלף קילומטר כבר ומבקש עוד.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כי אתה אידיוט.

.

:|

מה לעשות שהגולף יותר מוצלחת?! גם מבחינת יופי וגם במחינת שוק?!

והרבה שלא יודעים שהגולף והבורה הם בעצם אותו דבר חוץ מהמרכב, עדין יעדיפו את הגולף!

שים לב שהבורות מאותם שנתונים נמכרות ב10-15 אחוז פחות מגולף מאותה שנה? למה זה בדיוק?

ניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:|

מה לעשות שהגולף יותר מוצלחת?! גם מבחינת יופי וגם במחינת שוק?!

והרבה שלא יודעים שהגולף והבורה הם בעצם אותו דבר חוץ מהמרכב, עדין יעדיפו את הגולף!

שים לב שהבורות מאותם שנתונים נמכרות ב10-15 אחוז פחות מגולף מאותה שנה? למה זה בדיוק?

ניב

נו ו...?

אתה עדיין לא נותן פה סיבות נורמאליות למה גולף עדיפה.

הגולף היא בורה בלי תחת, או שהבורה היא גולף עם תחת. מה שעושה לך את זה. לא משנה את העובדה שזה אותו רכב.

נו ואז מה שהבורה נמכרת בפחות מגולף? זה שלוי יצחק אידיוט זה לא אשמתנו.

גם סיטרואן נמכרת בפחות מהמקבילה שלה מבית פז'ו, וגם סיאט נמכרת בפחות מהמקבילה שלה מבית פולקסווגן. SO WHAT?

זה עדין לא מביא סיבות נורמאליות למה הגולף עדיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו ו...?

אתה עדיין לא נותן פה סיבות נורמאליות למה גולף עדיפה.

הגולף היא בורה בלי תחת, או שהבורה היא גולף עם תחת. מה שעושה לך את זה. לא משנה את העובדה שזה אותו רכב.

נו ואז מה שהבורה נמכרת בפחות מגולף? זה שלוי יצחק אידיוט זה לא אשמתנו.

גם סיטרואן נמכרת בפחות מהמקבילה שלה מבית פז'ו, וגם סיאט נמכרת בפחות מהמקבילה שלה מבית פולקסווגן. SO WHAT?

זה עדין לא מביא סיבות נורמאליות למה הגולף עדיפה.

זה לא עניין של עדיפה או לא. אני מאמין שאם לבדוק את נתוני המכירה בארץ, נראה שהם נמכרו במספרים דומים יחסית. מה שכן, אני מאמין שלגולף תדמית יותר צעירה וספורטיבית מאשר לבורה שפונה יותר לקהל המשפחיות. מי שחשוב לו תא מטען ילך על הבורה, מי שזה לא משחק לו תפקיד ישקול לקחת את הגולף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התא מטען של הבורה לא כזה גדול...

בוא ניהיה ריאלים...

אין מה לעשות הגולף יותר נפוצה (בכל הגילאים) מגיל 18 עד גיל הזהב שגם אוהבים את הרכב הזה.

בכל מקרה מנועי הדיזל של הקונצרן בשנתונים אלו מאוד חלשים אבל חסכוניים.

אם כבר דיזל-טורבו דיזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התא מטען של הבורה לא כזה גדול...

בוא ניהיה ריאלים...

אין מה לעשות הגולף יותר נפוצה (בכל הגילאים) מגיל 18 עד גיל הזהב שגם אוהבים את הרכב הזה.

בכל מקרה מנועי הדיזל של הקונצרן בשנתונים אלו מאוד חלשים אבל חסכוניים.

אם כבר דיזל-טורבו דיזל.

לא יודע לגבי דגם הסלון, אבל תא המטען של הסטיישן ענקי מאוד, ובוא לא נשכח את האפשרות להשכיב את הספסל האחורי.

אז בגלל שהגולף יותר נפוצה אתה מעדיף אותה יותר? טיעון חכם.. פשוט מדהים. (אל תיהיה עורך דין בבקשה)

מנועי הטורבו דיזל אפילו יותר חסכוניים, ועליהם אני מדבר גם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא אני ישחרר לך סקופ....

גם בגולף דור 4 אפשר להשכיב את הספסל האחורי...

kopfpatsch.gif

מה אתה אומר... הייתי בטוח שהם יצרו מושבים חדשים ומדהימים אך ורק לגולף, שעושים לך מסאז' ומפנקים אותך בקוקאין תילאנדי טהור ישר לרקטום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6530 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...