Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קליאו עם נורת טעינה , חוסר סטרטר אבל בלי שום בעיה

Clio_King
שימו לב! השרשור הזה בן 6517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מממ אני יודע שהכותרת קצת מוזרה אבל הבעיה היא כזו : כבר כמה ימים שנורת הטעינה (זו עם ציור של מצבר) דולקת ל ברכב , שהוא רנו קליאו 94' RT .

אך הנורה דולקת רק בסרק ובטורים נמוכים , כשהמנוע עובר את ה 2000 סל"ד , הנורה לא דולקת , אך בין זה לסרק היא כן.

הייתי במוסך ובדקו לי מצבר (שהוא חדש מלפני כחודש וחצי) והוא נמצא תקין , וגם הטעינה בסדר גמור אז אמרו לי שזו בעיה כלשהיא במערכת החשמל ולא היה לי זמן היום להשאיר את האוטו לבדיקה.

כמו כן היו כמה פעמים בימים האחרונים שהאוטו פשוט לא נתן סטרטר , כלומר בסיבוב של הסויצ' לא הייתה תגובה אלא רק אחרי כמה נסיונות.

מישהו יכול להגיד לי מה יכולה להיות הבעיה פה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל מצביע על אלטרנטור חלש ובעיה בטעינה, מה זה שאמרו לך "שזו בעיה כלשהיא במערכת החשמל"?

אולי כדאי לתת לעוד מקום (חשמלאי?) להעיף מבט...

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-AX שהייתה לי נסעתי חודשיים עם הנורה דולקת, לאט לאט זה התגבר ולבסוף כשתופעות הלוואי היו בלתי נסבלות החלפתי אלטרנטור.

בדקת טעינה אצל חשמלאי?

קוואסקי EN 500 VULCAN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

במידה ונורת הטעינה לא כבית אחרי התנעת המנוע הדבר יכול להצביע על אחת מהבעיות הבאות (או כמה מהן):

1. רצועת אלטרנטור חופשית או שחוקה יתר על-המידה.

2. מצבר לא תקין או החיבורים למצבר לא מהודקים היטב.

3. בעיה בחיווט החשמלי.

4. אלטרנטור לא תקין - יש לבדוק מפל מתח ואת מתח וזרם היציאה.

בדיקות 1-2 אתה יכול לבצע בעצמך ללא מכונאי - כאשר המנוע כבוי וקר.

האם אתה שומע רעש לא סביר מאיזור האלטרנטור בזמן הנסיעה או כאשר המנוע עובד ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי המצבר נבדק ונמצא תקין , כך גם הטעינה והמגעים.

את הרצועה אני אבדוק , וכשחושבים על זה באמת אולי נוספה לרעש המנוע יבבה חלשה כלשהי

\אני אבדוק את העניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשלב ראשון כידי לבודד את התקלה יש לנתק את הקונקטור של מתח אחרי סויץ' ומנורת טעינה מהאלטרנטור. במקרא של קצר או תקלה חשמלית תדלק מנורת הטעינה עם פתיחת הסויץ', במקרא ולא תדלק מנורה אז הבעיה באלטרנטור.

לפי הערכתי יש לך טעינה חלקית לכן גם הסטרטר עובד לסירוגין . בדוק בצורה יסודית כיון שמאורר המנוע הוא חשמלי ובקלות ניתן לשרוף ראש מנוע !!!

יום טוב יצחק.

:evil:סייג לחוכמה שתיקה :brickwall:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...