Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה אפשר לעשות אם כביש 6 פנו להוצל"פ?

cocAIn
שימו לב! השרשור הזה בן 5033 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבר שלי קיבל חוב לכביש 6 דרך הוצל"פ על נסיעה בין השנים 2003-05 בכביש 6.

מדובר על 35 נסיעות שסה"כ החוב כולל ריביות וקנסות אדירים על סך 6,700¤!!!

ברגע שהתקשרנו למוקד של כביש 6,אמרו לנו שאין מה לפנות לכביש 6 אלא רק להוצל"פ כי התיק אצלהם.

חבר שלי עבר דירה ושום חוב של כביש 6 לא הגיע לכתובת החדשה שלו שמעודכנת במשר הפנים אבל לא מעודכנת במשרד הרישוי ובכביש 6 שולחים רק לכתובת שמצויינת במשרד הרישוי.

מה ניתן לעשות בנושא זה?האם מישהו נתקל בעבר במקרה דומה ויכול לייעץ?

באמת שיש צורך במישהו שיכול לעזור כי הבן אדם גם ככה שקוע בחובות להוצל"פ מפה ועד כנרת :(

תודה רבה מראש לכל עוזר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לקחת עורך דין, ולטפל מיידית !!

על פי החוק אשר נחקק במיוחד עבור כביש האגרה הזה, הקנסות הם על פי חוק.

הדרך היחידה לעמוד מול החברה הזו היא עם עורך דין, אשר יעצור את ההוצאה לפועל, ולהגיע להסדר עם חברת דרך ארץ.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת טעות מעצבנת......

דרך אגב... אני חייב למחות על כמות השאלות סטייל זאתי... שפשוט התשובה ברורה וקבועה!

עורך דין!

כן כן... עורך דין

לדעתי אין צורך כל פעם לבוא לשאול, אבל זו דעתי....

אלא אם יש ערוך דין בפורום שמתחייב לתת תשובה אמיתית

מינימן: "זה פשוט משמח לעבור טסט כל פעם מחדש , יש הרגשה כאילו נצחתי את המכון טסטים." :hihi:

"בחורה זה כמו אימיול, לאט לאט אבל בסוף יורדת."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין... חבר שלך נסע 35 נסיעות במשך שנתיים ולא חשב לרגע שיצטרך לשלם עליהן ?

יש אנשים שנזכרים לשלם רק בדרכים הללו. מעניין מה הוא עושה עם חשבון החשמל...- משלם כמו גדול אחרת ינתקו אותו. כביש 6 לא יכול לנתק אותו ולא יכול לחסום את גישתו לכביש ולכן ההוצאה לפועל וגם זה אחרי שהלקוח מסרב להסדיר תשלום.

חבר שלך שקרן - ברגע שאתה לא משלם והקנס מגיע ליותר מ-700 ש"ח, יוצרים קשר עם הלקוח ומסבירים לו כי עליו להגיע ולשלם את החוב אחרת תופעל ההוצאה לפועל. אין לי צל של ספק שהוא קיבל התראות בעניין לפני כן. חוץ מזה, כל בן אדם נורמלי שלא מגיע לו החשבון, יוצר קשר עם המוקד שרות.

במשך שנתיים הוא לא התעניין מה קורה עם התשלום ? בעייה שלו ומגיע לו. מלא היית אומר לי שנסע נסיעה אחת - קורה ששוכחים אבל הוא נסע 35 נסיעות.

כנראה שיש אנשים שעדיין לא הבינו שהכביש הנ"ל בתשלום כמו כל שרות אחר במדינה. אף אחד לא מחייב להשתמש בכביש 6, אבל אם השתמשת - תשלם ואל תנסה להתחמק מכך במשך שנתיים. בסופו של דבר כולם משלמים. כמו כן, לא מציע לו לעלות על הכביש - סביר להניח שהוא ייעצר על הכביש ורכבו ילקח ממנו לאחסנה עד תום ההליכים.

שיהיה ברור - לא אני קבעתי את החוקים הללו אלא המדינה בשיתוף עם "דרך ארץ" (החברה). כביש 6 הוא אחד מ-3 כבישי אגרה אלקטרוניים בעולם. אין אפשרות להגיד ללקוח "אסור לך לנסוע בכביש כי לא שילמת" ולכן בסוף מגיעים למקרה המדובר פה. גם כביש 6 לא מעוניינת להגיע למצב הזה ומנסה למנוע אותו הרבה לפני שהחוב מגיע ל-6700ש"ח. הבעייה היא שיש תמיד ישראלים שינסו להתחמק מתשלום בכל דרך (לא להאמין כמה יצירתיים יכולים להיות רק כדי לא לשלם) ומאמינים שגם יצליחו.

עו"ד כמו שהציעו פה יעזור לו רק לעצור את ההוצאה לפועל וגם זה לא בטוח. את החוב הוא עדיין ישלם בסופו של דבר גם עם עו"ד.

*גילוי נאות - אני עובד בכביש 6. לא במחקלת גבייה או אכיפה או שירות לקוחות.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגילוי הנאות שלך במקומו, וגם מסביר את נימת התגובה הארסית שלך כולל שלל האשמות בלתי מבוססות אשר יוצאת מנקודת הנחה שכולם תחמנים ולא מעונינים בתשלום.

ישנן עשרות אם לא מאות דוגמאות כפי שמחבר הידיעה מביא , אשר נדונים בתוכניות רדיו רבות אשר מטפלות בכביש 6.

הדבר הגיע גם לכנסת בנסיון ולשנות את החוק, כך שיקל במעט על האזרחים, ובמקביל יוריד מרבית הנשך הרצחנית , אשר חברת דרך ארץ מטילה על מאחרים בתשלום.

אין כאן בארץ צדיקים, אך להפוך את החברה בה אתה עובד לחברה מסכנה(אשר עדין מקבלת השלמת הכנסה מהמדינה..) אשר נלחמת בעור שיניה כנגד עם של תחמנים , נראה לי מעט מוגזם...

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איגור - מי "שהתקיף" את ויקינג הוא לא פותח השרשור...

וכן, זה מטופש להגיע ל-35 נסיעות שלא שולמו...

סתם כביש אגרה, ועושים כל כך הרבה רעש. תעשו מנוי וידאו - לא עולה כלום, לא צריך לרוץ לדואר לשלם, אין קנסות וגם התעריף זול יותר...

וכן, הקנסות מפלצתיים, אבל זה גם כבר נושא שנדון לא מעט ואינו חדש.

ולפותח השרשור - יעוץ אצל עורך דין. או פשוט לשלם (לא משחקים עם הוצל"פ...).

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקפת את ויקינג, אבל עדיין לא ענית על שום טענה שהוא הציג בפנייך.

למה החבר שלך נסע שנתיים בלי לשלם? באיזה זכות?

יכול להיות שעשו עליו קומבינה,כי הוא מכר את הרכב לפירוק ומרוב טיפשותו לא הוריד את המספרים :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איגור - מי "שהתקיף" את ויקינג הוא לא פותח השרשור...

וכן, זה מטופש להגיע ל-35 נסיעות שלא שולמו...

סתם כביש אגרה, ועושים כל כך הרבה רעש. תעשו מנוי וידאו - לא עולה כלום, לא צריך לרוץ לדואר לשלם, אין קנסות וגם התעריף זול יותר...

וכן, הקנסות מפלצתיים, אבל זה גם כבר נושא שנדון לא מעט ואינו חדש.

ולפותח השרשור - יעוץ אצל עורך דין. או פשוט לשלם (לא משחקים עם הוצל"פ...).

ניר

זה מה שרציתי לברר,ידוע לך על גובה הקנסות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שלי קיבל חוב לכביש 6 דרך הוצל"פ על נסיעה בין השנים 2003-05 בכביש 6.

מדובר על 35 נסיעות שסה"כ החוב כולל ריביות וקנסות אדירים על סך 6,700¤!!!

ברגע שהתקשרנו למוקד של כביש 6,אמרו לנו שאין מה לפנות לכביש 6 אלא רק להוצל"פ כי התיק אצלהם.

חבר שלי עבר דירה ושום חוב של כביש 6 לא הגיע לכתובת החדשה שלו שמעודכנת במשר הפנים אבל לא מעודכנת במשרד הרישוי ובכביש 6 שולחים רק לכתובת שמצויינת במשרד הרישוי.

מה ניתן לעשות בנושא זה?האם מישהו נתקל בעבר במקרה דומה ויכול לייעץ?

באמת שיש צורך במישהו שיכול לעזור כי הבן אדם גם ככה שקוע בחובות להוצל"פ מפה ועד כנרת :(

תודה רבה מראש לכל עוזר!

חכה שיפריטו את שרות בתי הסוהר. צפה לעונשים מוסלמיים שעלותם על האסיר וכמובן הכל ע"פי חוק. ככה זה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שעשו עליו קומבינה,כי הוא מכר את הרכב לפירוק ומרוב טיפשותו לא הוריד את המספרים :(
מצטער על ההודעה, לא שמתי לב שלא אתה כתבת אותה.

בקשר לקומבינה, הוא מכר את הרכב לפירוק בלי להוריד את הרכב מהכביש במשרד הרישוי?

ובכל מקרה, יש לו את החשבוניות ומסמכי המכירה ויש עלהם תאריך.

על הנסיעות בכביש 6 יש גם תאריכים.

1+1 פשוט יגלה האם הנסיעות בוצעו לפני או אחרי המכירה.

אם הנסיעות בוצעו אחרי המכירה, יש פה עבירה פלילית ועליו לפנות למשטרה ולהוצל"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגילוי הנאות שלך במקומו, וגם מסביר את נימת התגובה הארסית שלך כולל שלל האשמות בלתי מבוססות אשר יוצאת מנקודת הנחה שכולם תחמנים ולא מעונינים בתשלום.

ישנן עשרות אם לא מאות דוגמאות כפי שמחבר הידיעה מביא , אשר נדונים בתוכניות רדיו רבות אשר מטפלות בכביש 6.

הדבר הגיע גם לכנסת בנסיון ולשנות את החוק, כך שיקל במעט על האזרחים, ובמקביל יוריד מרבית הנשך הרצחנית , אשר חברת דרך ארץ מטילה על מאחרים בתשלום.

אין כאן בארץ צדיקים, אך להפוך את החברה בה אתה עובד לחברה מסכנה(אשר עדין מקבלת השלמת הכנסה מהמדינה..) אשר נלחמת בעור שיניה כנגד עם של תחמנים , נראה לי מעט מוגזם...

דבר אחד צריך להבין: ישראלי מטבעו מחפש קומבינות, פרצות וכו' על מנת לא לשלם על שרותים שהוא משתמש בהם (הנ"ל נאמר כמובן לא על כולם אך יש לא מעט כאלה). רוב הציבור כבר מזמן הבין את עניין כביש אגרה ומרוצה מאוד ממנו. אחרת איך תסביר 85 אלף כלי רכב ביממה שעוברים בכביש ?

התגובה שלי לא ארסית אלא פשוט מספרת את הסיפור החסר בתחילת השרשור. במשך שנתיים לא הזיז לבן אדם מה קורה עם החוב - זאת התוצאה.

אין לי כל עניין להגן על החברה בה אני עובד (שיהיה ברור - התגובות שלי אישיות), אבל מקרים כאלו של חייבים ישנם כל יום. כל אחד ממציא סיפור אחר. אכן, הרבה יותר קל לשכוח מחשבון כביש 6 מאשר חשבון לחברת חשמל לדוגמא. חברת חשמל כבר לפני שנתיים הייתה מנתקת את הבחור מחשמל עד תשלום החוב. כביש 6 לא יכול לסגור את הכביש לאותו אזרח חייב ולכן מגיעים להוצאה לפועל.

גם אני הייתי בדעה שלך עד שהתחלתי לעבוד בכביש 6. הרבה דעות משתנות כאשר אתה מכיר את העניין מקרוב.

יש לך בעייה עם החוק שעבר בכנסת - תנסה לשנות אותו.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר אחד צריך להבין: ישראלי מטבעו מחפש קומבינות, פרצות וכו' על מנת לא לשלם על שרותים שהוא משתמש בהם (הנ"ל נאמר כמובן לא על כולם אך יש לא מעט כאלה). רוב הציבור כבר מזמן הבין את עניין כביש אגרה ומרוצה מאוד ממנו. אחרת איך תסביר 85 אלף כלי רכב ביממה שעוברים בכביש ?

התגובה שלי לא ארסית אלא פשוט מספרת את הסיפור החסר בתחילת השרשור. במשך שנתיים לא הזיז לבן אדם מה קורה עם החוב - זאת התוצאה.

אין לי כל עניין להגן על החברה בה אני עובד (שיהיה ברור - התגובות שלי אישיות), אבל מקרים כאלו של חייבים ישנם כל יום. כל אחד ממציא סיפור אחר. אכן, הרבה יותר קל לשכוח מחשבון כביש 6 מאשר חשבון לחברת חשמל לדוגמא. חברת חשמל כבר לפני שנתיים הייתה מנתקת את הבחור מחשמל עד תשלום החוב. כביש 6 לא יכול לסגור את הכביש לאותו אזרח חייב ולכן מגיעים להוצאה לפועל.

גם אני הייתי בדעה שלך עד שהתחלתי לעבוד בכביש 6. הרבה דעות משתנות כאשר אתה מכיר את העניין מקרוב.

יש לך בעייה עם החוק שעבר בכנסת - תנסה לשנות אותו.

השאלה שלי אם יש אפשרות להפחית בקנס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער על ההודעה, לא שמתי לב שלא אתה כתבת אותה.

בקשר לקומבינה, הוא מכר את הרכב לפירוק בלי להוריד את הרכב מהכביש במשרד הרישוי?

ובכל מקרה, יש לו את החשבוניות ומסמכי המכירה ויש עלהם תאריך.

על הנסיעות בכביש 6 יש גם תאריכים.

1+1 פשוט יגלה האם הנסיעות בוצעו לפני או אחרי המכירה.

אם הנסיעות בוצעו אחרי המכירה, יש פה עבירה פלילית ועליו לפנות למשטרה ולהוצל"פ.

מכוניות שנמכרות לפירוק או לגריסת ברזל לעולם לא נעשות עם חוזים או משהו כזה :(

אי אפשר להוכיח כלום במצב שכזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5033 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...