Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חנית רכב עם רשיון מופקד-מה החוק?

הארי 007
שימו לב! השרשור הזה בן 6528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב חונה בחניה פרטית בבנין משותף והשכנים מתלוננים.

האם יש בעיה חוקית?

הרכב שלם,על גלגלים .רק האבק מושך כנראה את העינים

"הטובות" של השכנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

להציע להם לשים כיסוי כדי שלא יכאב להם בעיניים.

בעיקרון אם זו חניה שלך הם לא יכולים להגיד לך מה מותר ואסור לך לשים שם. אם זו חניה ציבורית אז כל עוד אין לאוטו טסט או אם אתה לא גר באיזור אז אתה בבעיה.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון, ככל הידוע לי, יש חוק של "מפגע תעבורתי"- כלומר, אם מגיעים למסקנה, שהרכב (או כל רכוש אחר שלך) מהווה "מפגע תעבורתי" בצורה בלתי-סבירה - אז רשאים לינקוט נגדך אמצעים, גם אם הוא נימצא בשטח הפרטי שלך. אז, עצתי לך - לא להילחם יותר מדי בשכנים, אלא לדאוג, כפי שאמרו כאן, שהרכב יהיה מכוסה, ולנסות לשמור אותו נקי, לפחות יחסית, וסביבתו נקיה. בעיקרון- מותר לך להחזיק רכב, גם ללא ביטוח וטסט, בשטח הפרטי שלך. אבל שוב - כל עוד זה לא "מפגע תעבורתי"! :?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה והרכב איננו מכוסה - אפשר רק לשטוף את החלונות כדי שיתן לרכב מראה של שימוש "יומיומי", דאג שיהיה אוויר בצמיגים, וביטוח בתוקף(!)

כאשר יש לך את שלושת אלה - תלה שלט ענקי על השמשה הקדמית:

"אדון וגברת נכבדים. 1600 אוטומט מגעיל אותי, ואני אוהב מכוניות ישנות שלא זזות מהחנייה. תודה על ההתחשבות ויום טוב."

זה כבר צעד ראשון בדרך לשכנות טובה. 8)

מאזדה 6 06' ופורד פיאסטה 89 ללוחמה עירונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צרות עין של אנשים יכולה להטריף אותי!!!

אתה בטח תופס את החניה הכי טובה בבניין עם האוטו בזמן שהם צריכים לסחוב שקיות קניות עד הכניסה או משהו בסגנון..

אם החניה פרטית שלך שילכו לעזאזל... אם מדובר בחניה ציבורית אתה צריך להעביר את האוטו מידי פעם לחניה אחרת, ולשמור אותו שיראה במצב סביר , ומומלץ לכסות בכל מקרה נגד נזקים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב חונה בחניה פרטית בבנין משותף והשכנים מתלוננים.

האם יש בעיה חוקית?

הרכב שלם,על גלגלים .רק האבק מושך כנראה את העינים

"הטובות" של השכנים.

האמת שאני נוטה להסכים עם שכנך

לא הייתי רוצה שבבנין שלי (אם הייתי גר בבניין) היה רכב מוזנח בחניה

זה מראה שלא עושה טוב לבניין

במיוחד אם הרכב מאובק\ או לפני פחחות והוא מתפורר

אז אם הוא במצב סביר תדאג לרחוץ אותו פעם בשבוע שבועיים שיראה סבבה ולא כמו גרוטעה

mustang 67 GT, 302 engine t5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומי יחליט איפה לשים את הקו ??? אתה או אני?

אז מחר אני מחליט שאני גר בבניין של גיידמאקים ורק רכבים מסוג מרצדס יכולים להחנות, או שרק רכבים מעל שנת 2000 יכולים להחנות בבניין כי מתחת לשנת 2000 זה רק גרוטאות וכו'. אה, ואתה יודע מה, לשכן שלי יש פה ג'יפ מכוער כזה שנקרא פראדו, הוא כל הזמן מלא בוץ כי הוא נוסע הרבה לשטח, זה ממש מפריע לי בזווית של העין אז שיחנה את הגרוטאה שלו גם בחוץ ...

מצטער אבל מה שאתה רשמת זה פלצנות לשמה. אז חונה רכב מאובק בחניה, כואב לך משהו למטה? אל תסתכל. לשכנים שלי יש בת כונפה, אז אני הולך לבקש מהם שלא יתנו לה לצאת מהבית כדי שלא תעשה לי פדיחה שיחשבו שאני גר בבניין עם כונפות. ובכלל, זה מוריד מהערך של הדירה כי אם יגיעו בחורים צעירים לקנות את הדירה הם יראו שיש פה כונפות וישר ישללו את הדירה.

לסיכום, פלצנות כבר אמרתי?! בואו נעבור לנושא הבא (אני שוקל להחליף את הספרינט שלי בטנדר מאגנום, איך נראה לכם ההתנהגות שלו בדריפטים? יש מצב לקנות כזה ב-5K ש"ח? :wink: ) ...

REDROZE, שעבר עליו שבוע קשה ונשבר לו הXXX מאנשים חסרי חיים שדוחפים את האף שלהם למכוניות שלא שלהם ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומי יחליט איפה לשים את הקו ??? אתה או אני?

אז מחר אני מחליט שאני גר בבניין של גיידמאקים ורק רכבים מסוג מרצדס יכולים להחנות, או שרק רכבים מעל שנת 2000 יכולים להחנות בבניין כי מתחת לשנת 2000 זה רק גרוטאות וכו'. אה, ואתה יודע מה, לשכן שלי יש פה ג'יפ מכוער כזה שנקרא פראדו, הוא כל הזמן מלא בוץ כי הוא נוסע הרבה לשטח, זה ממש מפריע לי בזווית של העין אז שיחנה את הגרוטאה שלו גם בחוץ ...

מצטער אבל מה שאתה רשמת זה פלצנות לשמה. אז חונה רכב מאובק בחניה, כואב לך משהו למטה? אל תסתכל. לשכנים שלי יש בת כונפה, אז אני הולך לבקש מהם שלא יתנו לה לצאת מהבית כדי שלא תעשה לי פדיחה שיחשבו שאני גר בבניין עם כונפות. ובכלל, זה מוריד מהערך של הדירה כי אם יגיעו בחורים צעירים לקנות את הדירה הם יראו שיש פה כונפות וישר ישללו את הדירה.

לסיכום, פלצנות כבר אמרתי?! בואו נעבור לנושא הבא (אני שוקל להחליף את הספרינט שלי בטנדר מאגנום, איך נראה לכם ההתנהגות שלו בדריפטים? יש מצב לקנות כזה ב-5K ש"ח? :wink: ) ...

REDROZE, שעבר עליו שבוע קשה ונשבר לו הXXX מאנשים חסרי חיים שדוחפים את האף שלהם למכוניות שלא שלהם ...

מה תגובה אחת שהיא שונה מכולם וכבר אתה משתולל

אמרתי את דעתי בעניין

אני לא הייתי רוצה לגור בבניין שבחניה למטה מצויה איזה גרוטעה מתפוררת\ או רכב מוזנח - - סורי

שיכסה אותה ואז זה אחרת אבל ממש לא היה נעים

ואתה קצת מקצין דברים אז תתחיל לחזור לפרופורציה

אז נכון לחלקכם יש בעיית מצוקה של מקום (ל לשמחתי אין ) זה לא אומר שזה אמור לפגוע בשכנים שלכם ואם השכנים שלך מתלוננים כנראה זה באמת מפריע להם תפסיקו לחשוב שהכל זה צרות עין

לך תדבר איתם אני בטוח ב 90 אחוז שתגיעו לעמק השווה ותמצאו פיתרון

גם אם זה אומר שתצטרך לשטוף את המכונית שלך פעם בשבוע בשביל שהיא תיראה סביר ולא מוזנחת או נטושה .

mustang 67 GT, 302 engine t5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה תגובה אחת שהיא שונה מכולם וכבר אתה משתולל

אמרתי את דעתי בעניין

אני לא הייתי רוצה לגור בבניין שבחניה למטה מצויה איזה גרוטעה מתפוררת\ או רכב מוזנח - - סורי

שיכסה אותה ואז זה אחרת אבל ממש לא היה נעים

ואתה קצת מקצין דברים אז תתחיל לחזור לפרופורציה

אז נכון לחלקכם יש בעיית מצוקה של מקום (ל לשמחתי אין ) זה לא אומר שזה אמור לפגוע בשכנים שלכם ואם השכנים שלך מתלוננים כנראה זה באמת מפריע להם תפסיקו לחשוב שהכל זה צרות עין

לך תדבר איתם אני בטוח ב 90 אחוז שתגיעו לעמק השווה ותמצאו פיתרון

גם אם זה אומר שתצטרך לשטוף את המכונית שלך פעם בשבוע בשביל שהיא תיראה סביר ולא מוזנחת או נטושה .

אין בעיה, הדלת פתוחה, אתה מוזמן לקחת את המזוודות ולטרוק את הדלת אחרייך. מפריע לך? למה שאני אעבור? לי ממש לא כואב ...

אני רק מנסה להראות לך עד כמה צרות העין שלך הגיעה לרמות שזה חלק מהחיים שלך. אני ממש לא הגזמתי, אתה זה שהגזמת. תזהר שמחר הרכב הישן שחונה בחניה לא יקפוץ ויתן לך ביס, שמעתי שהם יכולים לעשות את זה. יש לך מזל שלא רשמת לי "זה מוריד מהערך של הדירה" או "זה מפגע סביבתי", פעם אחרונה שמישהו אמר לי את זה עברתי רכב רכב בכל החניה (ויש מעל ל-200 רכבים בחניה) וכל רכב עם מכה הכי קטנה השארתי פתק שלצערי הרכב שלו מהווה מפגע סביבתי והוא מוזמן להחנות אותו בחוץ. כמובן שחתמתי בשמו של השכן ה"ייקה" שמאוד מפריע לו שיש מישהו עם תחביב טיפה שונה מאסיפת בולים ולעשות ביד מול סרטי פורנו, השכן הבין מהר מאוד את הרעיון (מזל שלא נתתי לו את דוגמאת הכונפה).

אני מקווה שהפעם תבין את המקרה שנתתי לך. אני בכוונה לוקח כל מה שאומרים לי והולך עם זה עד הסוף (או במילים אחרות "מגזים") מכיוון שלא אני ולא אתה יכולים לקבוע מה זה גרוטאה. אם אתה נוסע במאזדה שנת 2000 אז גם היא גרוטאה ביחס למאזדה שנת 2007 (בשביל מישהו שמחליף רכבים כל 3 שנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה מגזים ביג טיים, תרגע זה שאתה מחנה את הגרוטעות שלך (הכוונה לרכבים לפני השיפוץ)

מתחת לבית והיו לך או יש לך בעיות עם השכנים זה לא אומר שדודי לא צודק, רכב כזה שעומד ומתפורר גם יכול להיות בית חם לכל מזיקים ובעלי חיים וכמו כן הוא באמת מכער את הנוף לחבר שלי היה מקרה דומה לרכב חלקים שהיה לו, הוא פשוט כיסה את הרכב יפה יפה ואף אחד לא אמר לו מילה הרכב נישחט לחתיכות ובסוף כל יום עבודה פשוט כוסה ככה הוא לא מפריע לאף אחד ואחד לא מפריע לו.

נכון שישי שכנים מציקים אבל במקופ לפתוח מלחמות עולם שיסתיימו בגריסה של הרכב שלך שאתה לא בבית פשוט חיה ותן לחיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...