Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש מתכתי לא מוסבר מתוך הסרן האחורי.ZX וולקן.

Chevair
שימו לב! השרשור הזה בן 6520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב לכולם!

עליי לציין שבמעמד הקנייה של הרכב וכחודשיים לאחר מכן לא היה שום רעש מהסרן.

הרעש הופיע לאחר כחודשיים של נסיעה.רעש מתכתי מעצבן שמופיע במהמורות גדולות וקטנות. כל חריץ קטן בכביש והוא מצלצל.

כאילו משהו השתחרר בתוך הסרן עצמו ויוצר רעש מתכתי מעצבן.(תארו לכם כוס מתכת ובפנים יש מטבע, עכשיו תשקשקו(תטלטלו) את הכוס=זה הרעש)

איך אני יודע שזה בא מהסרן? הלכתי למוסך הם הרימו את האוטו על ליפט והרעש יצא מהסרן(לאחר דפיקות אין ספור בכל השלדה)

מה כבר יכול להשתחרר בתוך הסרן?

מסקנה של המוסכניק: תמשיך לנסוע עם זה, סרן אחורי קשה למצוא ואם תמצא אז מצבו לא יהיה מי יודע מה...פשוט תסבול מהרעש.

תודה לכולם!

מיכאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפתוח ולראות מה מצב הסרן.

אם הזרועות לא גמורות , לגרז מייד ובנדיבות.

כמו כן להחליף מחזירי שמן , ובמידת הצורך (ברוב המקרים צריך) גם מיסבים למוטות הפיתול.

אה , גם להחליף מוסך . המוסכניק שלך לא מבין עד כמה המשך נסיעה במצב כזה גורם להרס הסרן האחורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לתשובתו של שמר, גם אם הזרועות גמורות יש פתרון - זרועות של קסארה.

את מוט הפיתול עצמו אכן בלתי אפשרי להשיג במצב טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

לי יש פיתרון שמנסיון בכמה ZX ו306 העלים את הרעש לחלוטין, קדח חור קטן (4מ"מ) בשני צידי הסרן(בצינור החיצוני של מוט הפיתול) והברג פיטמות גירוז (ניתן להשיג אצל "דיסקל" או "המדביק") כמו של תפוחי הגה, גרז את הסרן היטב,ונעלמו החריקות.אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתרון מעולה כטיפול מונע. הבעייה היחידה - הוא לא יודע מה מצבו הנוכחי של הסרן. אם הזרועות נאכלו - מאוחר מדי , וגריז יעלים רעשים - אך לא ימנע את הנזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפתוח ולראות מה מצב הסרן.

אם הזרועות לא גמורות , לגרז מייד ובנדיבות.

כמו כן להחליף מחזירי שמן , ובמידת הצורך (ברוב המקרים צריך) גם מיסבים למוטות הפיתול.

אה , גם להחליף מוסך . המוסכניק שלך לא מבין עד כמה המשך נסיעה במצב כזה גורם להרס הסרן האחורי.

תודה על התשובות המהירות!

לבד אני כמובן לא אעשה את זה...(אין מספיק נסיון וגם ליפט:smile:)

כל המוסכים אמורים לדעת לבצע את העבודה שציינת או שזה משהו מיוחד?

ובבקשה ממכם!!! תפנו אותי למוסכניק טוב...אני מחליף אותם כמו גרביים...(בפרטי בבקשה)כי אסור לפרסם...

תודה שוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלץ לגשת למוסך שמבין מה שהוא עושה וטיפל בבעיה הספציפית הזאת לא מעט פעמים. אני נכוויתי בדיוק בנקודה הזאת.

יש המון המלצות בפורום על אנשי מקצוע טובים. חפש בין השורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש פיתרון שמנסיון בכמה ZX ו306 העלים את הרעש לחלוטין, קדח חור קטן (4מ"מ) בשני צידי הסרן(בצינור החיצוני של מוט הפיתול) והברג פיטמות גירוז (ניתן להשיג אצל "דיסקל" או "המדביק") כמו של תפוחי הגה, גרז את הסרן היטב,ונעלמו החריקות.אורן

אורן, יפה מאוד,רעיון גדול אשתמש בו בקרוב.

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...