Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התיעצות קטנה למערכת שהתחלתי היום

elior1111
שימו לב! השרשור הזה בן 6514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התחלתי היום להרכיב את המערכת באוטו , מקדימה התקנתי מורל אוביישן 6.5, וסאב (שעוד לא החלטתי איזה) ויגביר אותם מגבר של קיקר kx850.4

יש לי התלבטות קטנה , אם להתקין מאחורה על המגש את הקומפוננטים האלה :

http://cheaper.co.il/product.asp?pr...740&CatCode=236

או 6X9 של רוקפורד (פאוור) מה אתם אומרים יהיה עדיף ?

וכמה אמור לעלות המגבר של קיקר 850.4 ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה טעם כשאתה (הנהג) לא יושב מאחורה בדה"כ ,להשקיע כאלו סכומים בקומפוננט אחורי.

תקנה סט פחות טוב למגש האחורי ובשאר הסכום שתכננתה לקנות את הMB ,תאטום את הדלתות מקדימה ,התוצאות יהיו מצוינות אם איטום.

===================================

---- ---- ---- ---- ---- ---- ----

===================================

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמקול 9*6 בגלל המבנה האי סימטרי שלו פחות יעיל ונותן צלילים פחות מדוייקים מאשר רמקול עגול

לכן ההעדפה היא ללכת על קומפוננט על פני בחירת 9*6.

רמקול לא אמור ולא מתוכנן לרדת לתדרי הסאב, לכן המשפט שכתבו פה "אם יש סאב לא צריך 9*6" לא מדוייק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי תוותר על הרמקולים מאחורה ותשקיע יותר בשאר המערכת...

מגבר כזה בארץ עולה הרבה כסף אני משאר שיותר מ3 אלף כי את ה650.4 מוכרים בארץ בארץ ב3 אלף אבל אני לא יכול להגיד לך במדיוק כי לא מצאתי חנות שמוכרת אותו

היום זה המחר שדאגת לו אתמול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אל תשכח אחרי הוספת סאב מאחורה, הסאב ישפיע על הצליל שיוצא מהרמקולים מאחורה ולכן יעוות אותם

PIONEER 880PRS>JL 500.5>Morel H.ovation 6'+MT 22 Active cross>JL 8W7

Seat Ibiza>00'>1.6L>75HP>55KW>ALM>Manual G.B

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...